Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas vérnyomásra melyik gyógyszer vált be? fórum

Magas vérnyomásra melyik gyógyszer vált be? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
14. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Covercardplus)
2020. aug. 11. 10:34

Ez olyan dolog, hogy nem szabad másra hagyatkozni, mindenki szervezete másként reagálhat ugyanazon gyógyszer, ugyanannyi adagjára is.

Én reggel coverexet, este rilmenidint szedek, plusz hirtelen kiugrásra tenziomin.

13. NomNom (válaszként erre: 12. - Banános Zselé)
2020. aug. 11. 10:00

De ez nem úgy megy, hogy hé doki nekem ezt írd fel mert a hoxán ajánlotta valaki.

Vissza kell menni az orvoshoz, hogy ez nem jó, és majd ő eldönti hova tovább.

12. Banános Zselé (válaszként erre: 5. - Bozsu55)
2020. aug. 11. 09:41
azért itt több százezer ember van regisztrálva, azért tudnak ajánlani gyógyszereket és abból lehet neki is beválik egy, meg vannak tapasztalatok amit meg lehet osztani
11. covercardplus (válaszként erre: 7. - 16b5d6ae34)
2020. aug. 11. 09:40

Igaz. Megpróbálták a Coverkad 5 mg és a 10 mg-os gyógyszereket. Egyik sem jött be. Ezért volt az első kérdésem. 1 hónapja kísérleteznek eredménytelenül.

Ha sikeres beállás lesz, azért megosztom veletek. Több kérdésem nincs.

10. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 6. - Covercardplus)
2020. aug. 11. 09:33

Ha van pénz, akkor lehet válogatni... Budapest sem a Kánaán!


Telefonon érdeklődj a legközelebbi kórházban.

9. bozsu55 (válaszként erre: 6. - Covercardplus)
2020. aug. 11. 09:32

...hát városi lévén nekem csak a háziorvos írta fel. Kardiológussal nem találkoztam.


Magas vagy alacsony?

8. aszparagusz (válaszként erre: 6. - Covercardplus)
2020. aug. 11. 09:30

Felesleges kardiológus. Nagy valószínűséggel a háziorvos is tud segíteni.

Többet, mint dr. Hoxa.

2020. aug. 11. 09:29

A vérnyomáscsökkentő nem játék! Nem egy mezei fájdalomcsillapító!


Sokféle van és sokféle ember! Nem biztos, hogy neked is az használ, ami pl.Gipsz Jakabnak.

Me kisérletezz gyógyszerrel!

2020. aug. 11. 09:29
Valóban igaz, de szabin van a kardiológus, aug 20 után lesz. Addig is élni kell valahogy. könnyű a nagyvárosiaknak ezernyi orvos mellett válogathatnak. Nem úgy mint egy kisebb településen. Rossz és rossz között van egy, ... ez van. ... Most próbálok egy kardiológust keresni Neten.
5. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Covercardplus)
2020. aug. 11. 09:15

Ez nem a háziorvosi rendelő.Beszéld meg az orvosoddal.


Én már a negyediknél tartok, mind megtette a feladatát csak azok az átkozott mellékhatások, elalvási nehézség, köhögés stb.

4. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Covercardplus)
2020. aug. 11. 09:00

Jobb lenne, ha az orvosoddal konzultálnál.

Mindenkinek más válik be, függ az általános állapotától, korától, egyéb betegségeitől.

3. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Covercardplus)
2020. aug. 11. 08:42
Ez mindenkinél más, máshogy reagál a szervezet, más gyógyszer lesz jó. Erre sajnos így nem lehet válaszolni.
2020. aug. 11. 08:26
Ezek azért nem semmi gyógyszerek, a kiváltó okát lehet tudni?
2020. aug. 11. 08:11
Coverex AS Komb 5 mg/1.25 filmtablettát szedtem. Már a gyógyszer megöregedett vagyis nem használ. /17 évig jó volt/. Covercard gyógyszert kaptam, de szörnyű nem jó, 3 hét után visszavettem a régit, miközben kiugrik a vérnyomásom, Tenziomin tablettával és Niromin spray-vel koordinálom. Nektek mely gyógyszer állította be a vérnyomásotokat Covarex után a legkönnyebben?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook