Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magassarkú és az autóvezetés fórum

Magassarkú és az autóvezetés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
14. b0ba429c34 (válaszként erre: 11. - 645b490433)
2011. ápr. 16. 16:03
nekem az oktató anno a legelső rutinpályás óránál mondta, hogy magassarkút és papucsot felejtsem el amig vele vezetek :)
2011. ápr. 16. 15:52
Én amíg kezdő vezető voltam,nem mertem csak laposban vezetni, váltócipőnek be volt téve a kocsiba. De mióta rutint szereztem azóta bármilyen magasságúban megy a vezetés...bár a szőnyegbe beakadást már én is tapasztaltam...de szerencsére baleset ilyen okból még nem történt.
12. pipi10 (válaszként erre: 10. - Sonysony)
2011. ápr. 16. 15:47

XD

Nem akartam a padló utána a "taposni" szót használni, nehogy még valaki azt higgye hogy, pedig nem :))))

2011. ápr. 16. 15:46

Milyen érdekes most tanulok vezetni de eddig csak sport cipő volt rajtam de a minden napi életben nem abban szoktam járni meg kell majd a normális női cipőben is vezetnem de gyakorolni az oktató nem ajánlotta a sarkas cipőt.

Ti miben tanultatok vezetni???

10. sonysony (válaszként erre: 4. - Pipi10)
2011. ápr. 16. 15:45
Kezelni? Lábbal? :)
2011. ápr. 16. 15:41
Lehet, néha én is szoktam, de veszélyes....az egyik ismerősöm magassarkúban tolatott, és a sarok valahogy beakadt a szőnyeg és a gázpedál közé, nem tudta levenni a lábát a gázról és egy hatalmas baleset lett belőle:kitolatott elég nagy sebességgel egy főútra, ahol belerohant egy másik autó, és nekivágta a szemközti ház falának...totálkár, gerinctörés..:(...szóval óvatosan..
2011. ápr. 16. 15:39
Szia! Nekem semmi bajom nincs a magassarkúval, mindig abban vezetek, ugyanis ritkán hordok laposat! Emiatt sokszor kell autószőnyeget is cserélnem, mert a cipőim sarka átlyukasztja! Egyszer próbáltam mezítláb, mert csúszott a lábam a papucsomban, hát iszonyat volt!
7. pipi10 (válaszként erre: 4. - Pipi10)
2011. ápr. 16. 15:38
Jah,én mezítláb abszolút nem tudok vezetni :)
2011. ápr. 16. 15:38

Hát nem tudom. Izlés dolga. Nekem a hosszú cipőorr sokkal problémásabb mint a magas sarok. A sarkat ugyanis letámasztom és pont. Onnatól csak előrenyomom a lábfejem - és a pedált, meg visszaengedem.

De a hosszú cipőorr! No az be tud akadni a pedál mögötti csavarba, vagy nem tom mi van ott, és akkor tök nehéz levenni a lábam róla...

Persze tuti hogy ez is autó és pedálok és cipők kérdése. Mezítláb, tuti hogy nem bírnék vezetni... :X

Viszont sosem aggódtam még amiatt hogy épp miben ülök volán mögé.

2011. ápr. 16. 15:38
Egyébként lehet, hogy én is tudnék, de még nem is próbáltam. Valahogy mindig úgy indulok el ithtonról, hogy Vezetek? igen...oké akkor lapos talpúban megyek :)
4. pipi10 (válaszként erre: 1. - 0f1d714644)
2011. ápr. 16. 15:38

Én általában viszek váltócipőt. Olyan 5-6 cm sarokig bírok vezetni magassarkúban, de az sem mindegy hogy milyen a sarok :) Papucsban csak laposban :)

A legnagyobb bajom az, hogy nem tudom rendesen támasztani a sarkam a padlóhoz, és így nem lehet rendesen kezelni a pedálokat.

2011. ápr. 16. 15:37

Szia!

Középmagasban tudok, de nagyon magasat leveszem, és mezítláb vezetek!:))

2011. ápr. 16. 15:36
én se papucsban se magassarkúban nem próbáltam még. Nem tudom miért, mondjuk csak 2 éve van jogsim, de ha vezetek mindig "normális" cipőt veszek föl, és még abból sem mindegy, hogy melyiket. Van egy sportcipőm amiben nagyon utálok vezetni, mert nagyon merev a talpa, de pl érdekes módon a téli csizmámban tök jó pedig az is elég bumfordi :D
2011. ápr. 16. 15:34
Sziasztok. Sokan mondják hogy nem jó vezetni magassarkúban ,de van aki épp az ellenkezőjét állítja. Sokan visznek váltócipőt magukkal ,viszont sok nő inkább leveszi és mezítláb vezet ha magassarkúban ül a volánhoz. Kinek mi a kényelmes. Írjatok néhány szót arról például ,hogy ti hogy oldjátok meg, vagy például hogy sikerült amikor kipróbáltad milyen vezetni magassarkúban, vagy mennyire számít hogy milyen autót vezetsz, mert a pedálok elrendezése olyan. Tényleg igaz ,hogy magassarkú papucsban egyáltalán nem lehet vezetni? Kinek van ilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban? Csevegjünk ezekről.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook