Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magasról lehet csak igazán nagyot esni? fórum

Magasról lehet csak igazán nagyot esni? (beszélgetős fórum)

2014. szept. 17. 15:14
egyértelmű
2014. szept. 17. 14:52
10. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - D0ccf573f3)
2014. szept. 16. 22:56
Ilyen embert is ismerek... :) egyelore azt sem veszi eszre, hgy mekkora arca lett :))) Majd rajon...egyszercsak....
9. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - Szidra<3)
2014. szept. 15. 21:28
Aki miatt ilyen csalódás ért az nem az Igazi. Idővel majd átértékeled...
8. d0ccf573f3 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2014. szept. 14. 14:41
Igen, konkrétan arra gondoltam, hogy valakivel elszalad a ló, felveszi ezt az irritáló ki ha én nem viselkedést, stílust, aztán meg jól pofára esik, és még ő nem tudja, hogy miért is bünteti a sors.
2014. szept. 14. 12:01

Higyne. Evekig azt hittem egy gyonyoeu csaladom van,ahol ha van penz, ha nincs, tokeletes egymasban bizas mellett,a tiszteletet megadva kozos minden. 11 ev utan,egy sima csaladi beszelgetesbol,szot szot kovetve akkorat puffantam,hogy melysegesen osszetorve terhesen,ket kicsi mrllett,probalom a konnyeim kozt osszeszedni a lelkem darabjait. Uresse valtam,depressziossa,es nem motival abszolut de semmi Ekkora pofaraesem meg sosem volt,de remelem nem is lesz. Most kezdem a sajat eletem,karrierem,onertekelesem,egyedul,szegenysegben...de biztosra vagyok,hogy van kiut.

A pofara esesnek, tan az a legnagyobb melysege,ahonnan meg melyebben eshetsz,hogy kitol kapod.

Mert ha eleted ferjetol,az soha nem fog begyogyulni. 1 perc alatt osszeomlott minden...

6. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. szept. 14. 07:58

Egy emberke ul az utcai szekbe es varja a cipopucolot, aki hamarosan meg is jelenik. Buszken kozli vele, hogy tegnap meg o is ezt csinalta, de mara milliomos lett. A cipopucolo pedig megjegyzi, hogy tegnap meg o ult abban a szekben...

Nincs az a magas polc, amirol ne lehetne leesni.

Pl. egy amerikai elnoknek is le kellett mondania bizonyos lehallgatasi botrany miatt;

a parmai hercegno a szamuzetese utan kecsket fejt,, hogy legyen mit ennie; de ez csak egy eset a millio kozul.

5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. szept. 13. 22:43

Tobbfele tapasztalatom van ebben a temaban. Volt, akivel "elszaladt a lo" aztan jott a pofara eses. Olyat is ismertem, aki mar eleve magas lovon ul(t) es neki aza termeszetes, de egyszer majd leszedul :)

Van ismerosom, aki vezeto pozicioban sem szallt el magatol, szval ezt sztem embere valogatja.

Nem helytallo hasonlat, de kb.az olyan befutott "sztarocskak" akik nem tudjak kezelni az ismertseget. Minden feladathoz fel kell noni.

Honnan jott a kerdes? :)

4. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. szept. 13. 22:35
igen, többször is, csak időbe telik.
2014. szept. 13. 22:35
Ezt én inkább úgy értelmezem, hogy annál többet veszíthet valaki, minél többet elért - függetlenül a "magas lótól" és az öngóltól.
2014. szept. 13. 22:32
Persze, van ilyen nem egy.
2014. szept. 13. 22:30
Érdekelne, hogy Ti hogyan látjátok, van-e realitás alapja a fenti mondásnak. Tapasztaltátok már családi, ismeretségi, kollegiális körökben, hogy előbb vagy utóbb valóban öngólt lő az aki magas lovon ül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook