Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas vagy kórosan magas prolaktin szint fórum

Magas vagy kórosan magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. badacsonyitimi (válaszként erre: 22. - Kia81)
2010. szept. 8. 21:47

Igen,vitaminokat,nagy dózisban 3 hónapig!

A cetebe az tuti,a másikra már nem emlékszem,de azt hiszem,hogy E vitamin volt.

23. sf.moncsi (válaszként erre: 16. - Kia81)
2010. szept. 8. 20:48
Valóban csak a 12.hétig kell szedni.De én kicsit ezt kitoltam.Biztos,ami biztos.
22. Kia81
2010. szept. 8. 10:46
Timi! Még egy kérdés, a te párod szedett valamit?
21. Kia81 (válaszként erre: 19. - Badacsonyitimi)
2010. szept. 8. 10:43
Szia Timi!!! Nekem személy szerint hitet adtál, ami nagyon sokat jelent nekem. A helyzet ugyanaz, mint nálatok volt: nálam minden ok, kivéve prolaktin, erre szedem a bromot, férjem leletei szörnyűek, lombikot ajánlottak, ezen belül az ICSI-t. Novemberben lesz az első beültetés, amit először nagyon vártam, majd mikor a fórumokon azt olvastam, hogy szinte senkinek nem sikerül, csak a 3.4.5., kezdtem ború látó lenni. Most reményt adtál nekem, amit nagyon köszönök!!!!! Szerinted,ha minden rendben megy, és eljutunk odáig, 1. v. 2 picurkát kérjünk vissza?
2010. szept. 8. 10:04
4-és fél!
2010. szept. 8. 10:03

Sziasztok!Nekem 18-évvel ezelőtt született egy fiam,majd tönkrement a házasságom,idővel jött új kapcsolat,és szerettünk vna babát!!Persze nem jött,évekig,de közben építkeztünk stb..Nekem egyszer egy okos doki kiírta a clostyt,komolyan mondom 3-hónapig középidőben napokig majd meghaltam!!-és fél éve kerültünk fel a BMC-be,ahol rohadt gyorsan kiderítették,hogy mi a baj.Nálam kicsit magas volt a prolaktin szint,amire bromot kaptam,amúgy minden oké volt nálam,apa leletei viszont katasztrófálisak lettek:(Csak a lombikot javasolták,abból is az ICSI-t.Belevágtunk,és elsőre 2beültetett babából 3!!!

lett,de az egyik felszívódott pár hét után!Most szept 30-án lesznek a csajaim 3-évesek.Én 12 hetes pocakos koromig szedtem a bromót,azóta viszont évente járok ellenőrzésre vele,de hála minden oké!Remélem segítettem valakinek?!Szép napot mindenkinek,ha van kérdésetek nyugodtan írjatok!Timi!

2010. szept. 8. 08:19

sziasztok, köszi, hogy írtatok a fórumtémára amit én kérdeztem.

Sajnos mi már 3 éve próbálkozunk, terhes nem voltam, prolaktin magas, apa katona száma normál érték alsó határán van, átjárhatóságilag elvileg rendben vagyok, februári műtét ezt mondja, volt már 3 laparom, szar egy dolog, de ha kell én vállalom a 4diket is ha az is kell még a babához


clostybegyt (lehet nem jó írtam, sőőőt biztos) egy olyan gyógyi ami a tüszőérésre hat, egy ciklusban több tüszőt érlel így nagyobb az esélye a teherbe esésre, átjárhatósági vizsgálat nélkül ne szedje senki-tapasztalat, nekem e nélkül írták ki:((

17. Kia81 (válaszként erre: 13. - Pethoevi)
2010. szept. 8. 08:09
Stimu ugye nekem is lesz....mi az a closty? Ezzel még nem találkoztam.
16. Kia81 (válaszként erre: 14. - Sf.moncsi)
2010. szept. 8. 08:07
Köszönjük, jól jön a drukk! :-) Én úgy tudom, hogy a terhesség 12. hetéig kell szedni. De majd meglátjuk.
15. pethoevi (válaszként erre: 14. - Sf.moncsi)
2010. szept. 7. 19:50

gratulálok!És köszi a drukkot!

szerencsére nekem nincs bromo,elég volt a barátcserje.aztán majd meglátjuk,ha meglesz a 21. napi laborom.:-/ :-)

2010. szept. 7. 19:40

Jaj csajok,szorítok Nektek!!

Csak arra vigyázzatok,hogy meddíg szeditek a bromocriptint.

Sajnos nem mindegyik doki figyel erre oda.

És nekem is az ilyen figyelmetlenségek miatt voltak a vetéléseim!

Aztán a terhesség 16.hetéig szedtem,onnan már nem áll fennt a veszély a kilökődésre!És 2 gyönyörű gyermekem van!!

13. pethoevi (válaszként erre: 12. - Kia81)
2010. szept. 7. 17:34

drukkolok nektek!!!:-)

nekem ha lehet,akkor lesz stimu,bár nem tudom,h az eredményem engedi-e.Hétfőn 21. napi labor,majd aztán eldönti a doki,h mi legyen tovább.Ha a 3 hónap closty sem eredményez babát,akkor jön a Párom vizsgálata és ha vele minden ok,akkor nekem lapar...jajj


a teával az a bajom,h elfelejtem mindig...a bogyesz meg ott van a pohár mellett és ha induláskor látom meg,akkor csak bekapom.:-)

12. Kia81 (válaszként erre: 11. - Pethoevi)
2010. szept. 7. 17:15

Én 7 hónap után mentem el a dokihoz, aztán szépen jöttek sorban a vizsgálatok. Minden ok, kivéve a magas prolaktin. Ekkor ment el a férjem is, és ott kiderült, hogy kevés a "katona", ez egy régebbi műtétéből adódóan. Ekkor irány a Kaáli (július), és most készülünk az első lombikra.

Én a cickafarkból a teát iszom. :-)

11. pethoevi (válaszként erre: 10. - Kia81)
2010. szept. 7. 16:47

hm...

hát röviden annyi,h nem nagyon akar jönni...

szerintem ebben a hónapban nincsen PÉ-m egyáltalán.Fogok venni cickafark kapszulát...de csak a következő ciklusban.

most van a 10. hónap,h próbálkozunk amúgy.És egy éve hagytam abba a gyógyszert.

ugye magas volt a prolaktin,most az elvileg jó.Tegnap megkaptam a labor leletemet,amin az értékek jók,mert referencia értéken belül vannak,de az LH-FSH aránya nem túl jó...majd hétfőn megyek megint és akkor a doki is hátha mond valamit rá.

és ti?

10. Kia81 (válaszként erre: 9. - Pethoevi)
2010. szept. 7. 10:35
Én is jobban kedvelem a gyógynövényeket, mint a gyógyszert. Szerintem megveszem, és szedem mellé, mert nincs rajta a bromo-n, hogy mást nem lehet szedni mellé. Egyébként nálatok mi újság baba téren?
9. pethoevi (válaszként erre: 8. - Kia81)
2010. szept. 7. 10:19

igen,arra és használt

sajnos azt nem tudom,h a bromo mellé mehet-e...:-(((

Én nem szedtem,csak ezt,mert először gyógynövényekkel akartam magam kúrálni.

kérdezd meg a dokidat,de valszeg nem fogja támogatni,mert nem érdeke...:-(

de egy próbát megér


pont mielőtt megkaptam az eredményt,utánaolvastam a neten és egy orvosi oldalon olvastam,h semmilyen szer nem viszi le a prolaktin szintet.A barátcserjét is lehúzták...erre megkaptam az eredményt,ami tökéletes volt

ja,és azóta nincs PMS-em sem!Nem hiszem azt tévesen,h babás vagyok!:-)

8. Kia81 (válaszként erre: 7. - Pethoevi)
2010. szept. 7. 10:10
Köszönöm, ki fogom próbálni. Akkor ezt a magas prolaktinra szedted? A bromocriptin mellé szedhetem?
7. pethoevi (válaszként erre: 6. - Kia81)
2010. szept. 7. 09:00

kapszula

herbáriában kapható a Zafír barátcserje,patikában pedig az Agnucaston.

A zafírnak elvileg (azt lehet hallani),h nincs engedélye,de sokszoros a hatóanyag tartalma.Árban is jobb.Nekem semmi bajom nem lett tőle,sőt,hatott!

Azóta csináltam egy 15 napos kúrát is,mert a 3 hónap után már csak annyit lehet.:-)

6. Kia81 (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. szept. 7. 08:52
A barátcserje az micsoda??? Tea, kapszula?
2010. szept. 7. 08:48

a neme=nekem

:-)

2010. szept. 7. 08:47

Neme február-márciusban volt magas (referencián kívüli).3 hónapig szedtem a barátcserjét és most tökéletes!:-)

Bár baba még nem lett belőle,ajánlom mindenkinek!

2010. szept. 6. 16:36
Sziasztok! Nekem magas a prolaktin szintem (652), erre kaptam a bromocriptin, amit péntek óta szedek. Sajnos nálunk a férjemnél is vannak gondok, így lombikot ajánlottak, ami NOVEMBERBEN lesz a Kaáliban.
2010. szept. 5. 20:34

Szia!

Sajnos nekem ez ügyben nagy tapasztalatom van....

Igaz,nekem nem magas,hanem ingadozó volt a prolaktin szintem.Volt,hogy szinte semmit nem lehetett mérni,de előfordult,hogy a megengedett határ felett volt sokkal.3 vetélést köszönhetek ennek az állapotnak.Nekem Bromocriptint kellett szednem.Azóta született 2 gyönyörű gyermekem.

A terhességek 12.hetéig szedtem ezt a gyógyszert,és minden rendben volt!

Remélem tudtam valamit segíteni!

Üdv!

2010. szept. 5. 17:22

Aki ezzel küzdött de közbe már babás lett azt is várom ide és azt is aki még egy cipőben jár velem és küzd a javulásért, a babáért.

Osszuk meg a tapasztalatokat!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook