Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas vagy kórosan magas prolaktin szint fórum

Magas vagy kórosan magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. zsike88 (válaszként erre: 85. - Pethoevi)
2011. szept. 28. 05:57

Szia!

Na van már valami? Mi a helyzet?

2011. szept. 20. 08:35

Ó,akkor már nem sokára indulhat a projekt!Ez jó hír!:-) Drukkolok!

Hát,h miért?Előző ciklusban minden klappolt.6 tüszőm lett,tuti,h meg is repedtek,mert fájtam,ciszta sem maradt.Utána 10 napig pihentem (nyaraltunk) és mégsem sikerült.Nálunk a nyákom a gond,ezt kikerültük és mégsem...

Most,ebben a hónapban 3 tüszőm lett,valszeg meg is repedtek,de ez az egész ciklus rosszabb volt.Biztos a csalódás miatt is,de a szurik fájtak,bekékült 2.A hasimban vannak érzések,de pl a cicim múltkor jól megduzzadt,most semmi.Hát ezért mondom...Bár nem tulajdonítok nekik nagy jelentőséget,mert ugye a hormon szuriktól is lehet mind.Hétfőn teszt és kiderül.

82. zsike88 (válaszként erre: 81. - Pethoevi)
2011. szept. 19. 22:49

Miért nem bízol benne? Vmi probléma volt???

Én elvagyok...Szedem a bromot...még egy hónapom van és újra vérvétel.....Aztán meglátjuk...de jó lenne ha már sikerülne!!!

81. pethoevi (válaszként erre: 80. - Zsike88)
2011. szept. 19. 22:44

szia!

igen,ma egy hete volt,így egy hét múlva tesztelek.hát,nem nagyon bízok benne,sajnos,de nagyon boldog lennék.majd meglátjuk

te hogy vagy?Mizujs?:-)

80. zsike88 (válaszként erre: 79. - Pethoevi)
2011. szept. 19. 21:18

Szió!

Rég nem hallottam felőled? Van már vmi változás? Megvolt már a második Inszem? Szorítok :)

79. pethoevi (válaszként erre: 78. - Zsike88)
2011. aug. 31. 08:11

reméljük.:-)

ez lesz a második.Hát maga a befecskendezés ingyen van,TB finanszírozza,mert nem magán intézménybe járunk.De a gyógyszerek nagyon drágák.Ha mindent egybe vetünk,az első 50ezerbe került,de most ez több lesz kicsivel,mert az uh-k pont úgy jöttek ki,h magánba megyek a dokihoz.Én Debrecenbe járok.:-)

78. zsike88 (válaszként erre: 77. - Pethoevi)
2011. aug. 30. 22:49

Hát én azért remélem nem jutok el odáig. Köszi a tanácsokat. Aranyos vagy :)

Neked hanyadik inszem lesz most?

Sokba kerül amugy?

Hová jársz?

2011. aug. 30. 11:03

Szió!

Hát ez a legrosszabb,amikor téged találnak meg ezzel...De nyelni kell.Vagy elmondhatod neki,h te boldogan hánynál,szóval ne nyafogjon.:-)


Nekem tegnap megjött.Voltam is a dokinál uh-on,szerencsére nincs ciszta,így mehet a következő inszem.Már ki is váltottam a gyógyszereket,holnap kezdem.


Ja,az átjárhatósági.Hát annyit mondhatok,h ne félj.Az igaz,h nekem is fájt,de nem maga a dolog,hanem amikor felpumpálták a méhszájnál a katétert.Na,akkor majdnem leugrottam az ágyról,meg utána persze eléggé feszített.Fájt,nem tagadom.De utána már nem volt vészes.Itthon még feküdtem,mert feszülgetett.Az eljárás azoknak szokott fájni,akiknél van elzáródás,mert ott az anyag feszíti a vezetőt.Én azzal vigasztaltam magam,h ha szülni szeretnék,akkor jobb lesz,ha hozzá szokok az ilyesfajta fájdalomhoz.:-)

Nem lesz gond,ne félj!

Egy nagyon kicsi vérezgetés lesz utána,nekem másnap már el is múlt.1 óra fekvés után hazajöhettem.Az fontos,h valaki vigyen,ne neked kelljen buszozni,vagy vezetni.

76. zsike88 (válaszként erre: 75. - Pethoevi)
2011. aug. 29. 18:20

Hidd el átérzem a helyzetet. Most nagyon rossz, de hamarosan megjön az eredménye. Hidd el:)

Én most szedem a Bromot. 2 hónap mulva kontrol. Aztán ha 4 hónap mulva sem leszek terhes akkor átjárhatósági.... Ettől nagyon félek...Azt hallottam nagyon fáj:(

Van egy barátnőm....Nemrég lett terhes....Persze természetes úton... Pont nekem mesélgeti, hogy ő mulyen rosszul van stb.... Kész vagyok tőle.... Örülnék én annak ha én is a terhességi rosszullétektől lennék rosszul nem a gyógyszertől....

Nektek? Kövi hónapban megint próbálkoztok?

75. pethoevi (válaszként erre: 74. - Zsike88)
2011. aug. 28. 19:31

Igen,megküzdünk,csak baromi nehéz.Látom Páromon is,h elkeseredett,de nem mondja.:-( Nagyon sajnálom szegényt.Nehéz,mert tudom,h neki bárkitől lehetne,ő vele minden rendben van...Szóval az ember lelkét is gyötri ám ez rendesen.Elfogadom,h nekünk ezért kell megküzdenünk,míg másnak más valamiért.De nehéz.Baromi nehéz...


Neked mi a következő lépés?Szeded a gyogyit,ugye?Mikor kell menni ellenőrzésre?

74. zsike88 (válaszként erre: 73. - Pethoevi)
2011. aug. 28. 17:24
Azért örülök, hogy jobban vagy. Ne keseredj el... Így van...egyre több az esély....Csak ki kell várni. Úgy látszik nekünk nem hullik csak úgy az ölünkbe semmi...Majd megküzdünk érte :)
73. pethoevi (válaszként erre: 71. - Zsike88)
2011. aug. 27. 21:33

Szió!JAj,ne haragudj...Örülök,h minden rendben van nálad!:-)

Tegnap teszteltem,sajnos negatív.Abba is hagytam a progeszteron krémet,most várom,h megjöjjön.Ez van sajnos.Megyünk tovább,egyre nagyobb az esélye,h sikerüljön,csak ez bíztat.:-)

Tegnap eléggé magam alatt voltam,de már jobban vagyok.

72. zsike88 (válaszként erre: 69. - Pethoevi)
2011. aug. 27. 20:16
Na van már valami hír??? Nem jársz errefelé mostanában :( De azért remélem minden ok :)
71. zsike88 (válaszként erre: 69. - Pethoevi)
2011. aug. 26. 13:25

Szia!

Na van már nálatok valami újság?

Nekem megvan ez MR eredménye :) Hála Istennek negatív lett...nem találtak semmit. Remélem nálatok minden rendben és szurkolok!!! :) Aztán írj minél előbb h mizu:)

70. zsike88 (válaszként erre: 69. - Pethoevi)
2011. aug. 24. 11:01
Persz... Inkább várd ki a végét. Annyira jó lenne ha sikerülne. Nagyon szorítok nektek!!! Vigyázz magadra! :)
2011. aug. 23. 19:23

szia,köszönöm,szuper volt,4 nap semmittevés.a Legjobbkor.:-)))

Hát,nálunk is hétvége felé.Vagyis pénteken...remélem,eljutunk odáig.:-)

Vannak tünetek,de inkább nem beszélek be semmit.:-)

68. zsike88 (válaszként erre: 67. - Pethoevi)
2011. aug. 23. 18:52
Szia! Remélem jól telt a nyaralás. Most még nincsenek hírek...talán hétvége felé. Nálatok? Puszi
2011. aug. 21. 20:39

szia!

ne haragudj,h eltűntem,de elutaztunk,nyaralni kicsit.

Várom a híreket!!!!!Puszi

66. zsike88 (válaszként erre: 65. - Pethoevi)
2011. aug. 17. 14:56
Holnap este fél 7re megyek Mr-re, uh lehet holnap este el is kezdem szedni a gyógyszert.
65. pethoevi (válaszként erre: 64. - Zsike88)
2011. aug. 17. 11:10
értem.mr-re mikor mész?
2011. aug. 17. 09:41
Csak utána kezdem, meg amugy is azt mondták, hogy inkább hétvégén kezdjem a sok mellékhatás miatt.
2011. aug. 16. 22:24
mikor kezded a bromot?Mr előtt,vagy csak utána?
2011. aug. 16. 20:30
Én is remélem!!!! Biztosan sikerülni fog!!! :)
61. pethoevi (válaszként erre: 60. - Zsike88)
2011. aug. 16. 17:45
:-))) Aranyos vagy!Hát még 10 nap,jövő hét péntek vagy szombat.:-) Remélem,eljutunk odáig.:-)
60. zsike88 (válaszként erre: 59. - Pethoevi)
2011. aug. 16. 16:06
Köszi a biztatást :) Te mikor tudod meg, hogy jön-e a babó? Addig is szorítok :)
59. pethoevi (válaszként erre: 58. - Zsike88)
2011. aug. 16. 14:46

ó,ez jó hír!Örülök neki!

Nekem a barátcserje segített szerencsére nem került sor komoly gyógyszerre!De tuti,h hatni fog és akkor helyre jön a szinted.:-)

58. zsike88 (válaszként erre: 57. - Pethoevi)
2011. aug. 16. 13:49
Bocsi, hogy este már nem írtam... Voltam a dokinál. Azt mondta, hogy nem egyenletesen magas, hanem ingadoző a prolaktinom, uh szerinte nincs nagy baj, csak a Petefészek cisztáktól lehet. Felírta a Bromot ( minden esetben ezt írják prolaktinra) aztán lehet próbálkozni... Ettől függetlenül és megcsináltatom az MR-t biztos ami biztos. Remélem igaza lesz és tényleg nem komoly...
57. pethoevi (válaszként erre: 56. - Zsike88)
2011. aug. 15. 12:11
gondolok akkor rád és este gyere mesélni!:-)
56. zsike88 (válaszként erre: 55. - Pethoevi)
2011. aug. 15. 11:30
Ma megyek a dokihoz. Majd megmondja, hogy mi legyen. Nagyon szorítok neked, remélem sikerül :)
55. pethoevi (válaszként erre: 54. - Zsike88)
2011. aug. 12. 18:18

Nah,akkor ez tényleg érdekes.Kéne egy uh-os követés.Vagy akár még most is elmehetsz egy sima nőgyógy uh-ra,ott megmondják,h volt-e pé.:-)


Nekem megvolt ma az inszem.:-) Nagyon reménykedek.:-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook