Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas AFP érték (3, 5) volt valakinek ilyen? Babának lett valami baja? fórum

Magas AFP érték (3, 5) volt valakinek ilyen? Babának lett valami baja? (tudásbázis kérdés)


1 2
21. Bébinyuszi (válaszként erre: 19. - Frutty)
2008. dec. 10. 05:22
A két kisfiú a testvérem gyerekei. Nekem ő lesz az első, nagyon nehezen jött össze, 2 évet vártunk rá! Ezért is aggódók nagyon hogy minden rendben legyen. Aludni nem nagyon tudtam, várom már az uh-t, hogy kicsit megnyugtassanak hogy nincs baj. Ez a várakozás a legrosszabb.
20. Icus (válaszként erre: 14. - Bébinyuszi)
2008. dec. 10. 04:20
Így van! El is kell menni, csak akkor fogsz megnyugodni:( Biztos, rendben lesz minden, de gondolom Te majd csak akkor nyugszol meg, ha kezedben lesz az egészséges babád:))
19. frutty
2008. dec. 9. 22:33
néztem,a képeket nagyon aranyossak a gyerekeid!
18. frutty (válaszként erre: 16. - Bébinyuszi)
2008. dec. 9. 22:31

nyugi,azért irtam mert nekem is kicsiit magas volt,

de egésséges kisfiam szűletett.

17. pmjudit (válaszként erre: 16. - Bébinyuszi)
2008. dec. 9. 22:13

Szorítok, hogy minden rendben legyen !!!


Majd írj, hogy mi volt.


Addigis nyugi.

2008. dec. 9. 22:05
holnap megyek a nővédelmibe, ott is megnéznek uh-n, és elvileg adnak beutalót genetikaira. Oda is minnél elöbb szeretnék elmenni, ahogy csak lehet. Remélem még ezen a héten.
15. pmjudit (válaszként erre: 14. - Bébinyuszi)
2008. dec. 9. 21:57

Megértelek és teljesen átérzem a helyzetet.


Én is tiszta ideg voltam.


Ha a Bácskai nem látott bajt, akkor nincs is. :))

Mikor lesz a genetikai?

Próbálj a babus miatt nyugodt maradni. Ráérsz akkor stresszelni, ha baj van. Amíg nem mondják, addig nincs és nem is lesz!!!!

14. Bébinyuszi (válaszként erre: 13. - Pmjudit)
2008. dec. 9. 21:35
Kösz a bíztatást mindenkinek! A Bácskai Doktornál voltam ma, Ő nyugtatott hogy semmi baj nincs, de azért ajánlotta hogy menjek el genetikai uh-ra, mert az nagyon pontos, és megbízható. Amíg oda el nem jutok, nem leszek nyugodt, de azért próbálok higgadni.
2008. dec. 9. 21:27

Próbálj megnyugodni, láttam az adatlapodom , hogy szfvári vagy.


Én elmennék 4D-re a Bácskai doktorhoz - bár nem tudom hova jársz, de ő nagyon jó.


Én is úgy tudom, hogy maga a laboreredmény nem teljesen megbízható, függ az anya életkorától, súlyától - ezek miatt egyénenként eltérő.

Ha nem pontos időpontban lett levéve a vér - szintén adhat eltérő eredményt.


Én úgy tudom, hogy már több országban nem is végeznek milyen vizsgálatot, éppen a kevésbé megbízhatósága miatt.


Próbálj megnyugodni.

12. 8565183eb5 (válaszként erre: 10. - Bébinyuszi)
2008. dec. 9. 21:22

Állítólag az miatt vannak eltérések hogy 100%pontosságúan nem tudják a baba korát.

Tán Gombos Edinának is volt ilyen gond a babával. És neki is egészséges a babucija.

2008. dec. 9. 21:17

Szia!

Az én barátnőmnek is a körül volt az értéke mint a tiéd, és teljesen egészséges lett a gyermeke.

10. Bébinyuszi (válaszként erre: 8. - 8565183eb5)
2008. dec. 9. 21:16
Köszi, az ilyen esetek adnak reményt!
9. Bébinyuszi (válaszként erre: 7. - Frutty)
2008. dec. 9. 21:15
Nekünk nincs állatunk, anyuéknál van kutya- macska, de a toxoplasma eredményem negatív volt. A családunkban nem volt semmi fejlődési rendellenesség. Eddig teljesen problémamentes volt a terhességem, minden eredményem tökéletes volt... ezért nagyon váratlanul ért ez a dolog. próbálok pozitívan gondolkodni, de nehéz.
2008. dec. 9. 21:04
Ismerősömnek is magas eltérés volt. A baba teljesen egészséges volt. Ma már 2 éves rosszcsont. Eleven kisfiú.
7. frutty (válaszként erre: 3. - Bébinyuszi)
2008. dec. 9. 20:56

van,házi állatotok?cica,kutya?

vagy,a családotokban,volt valami bibi?

ha,nem akkor ne aggodjál!

6. borbelya (válaszként erre: 5. - Bébinyuszi)
2008. dec. 9. 20:50
Higyjél benne, hogy nincs semmi baj.
2008. dec. 9. 20:49
Én is ebben reménykedem...bárcsak így lenne. Köszi a bíztatást.
4. borbelya (válaszként erre: 3. - Bébinyuszi)
2008. dec. 9. 20:46
Próbálj meg megnyugodni, lehet hogy megcsinálják a vizsgálatot mégegyszer, minden rendben lesz, csak ne izgulj!!!!
2008. dec. 9. 20:40
De, már voltam orvosnál, sima uh-n semmi eltérést nem látni, holnap megyek egy másik dokihoz is uh-ra, és utána genetikai uh-ra pestre. A Dokim azt mondta hogy ne aggódjak, mert az esetek 90%-ában nincs a babának baja, de én nagyon ideges vagyok. olyan kismamákat keresek akinek hasonló eredménye volt, hogy milyen vizsgálatok várnak rám. Amúgy köszi a gyors választ.
2. Icus
2008. dec. 9. 20:03

orvos, orvos, orvos....

A laborban nem mondták, hogy keresd meg a nőgyógyáshzodat? Több dolog miatt is lehet magas az érték, de ezt a dokinak kell ellenőriznie:(

2008. dec. 9. 19:55
Magas AFP érték (3, 5) volt valakinek ilyen? Babának lett valami baja?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook