Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas a kisfiam lábfeje. Hol és milyen cipőt vegyek neki? fórum

Magas a kisfiam lábfeje. Hol és milyen cipőt vegyek neki? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 15. 19:50
Örülök, hogy végül is sikerült :)
9. sznilla (válaszként erre: 8. - Koperta)
2009. szept. 15. 18:45

A Találka téren elsőre sikerült! :)

Nem tudom, milyen márka, fűzős, és kimondottan togyogóknak való :) Szuper! Már felavattuk a sárban. (És nem volt vészesen drága, 6000 ft)

2009. szept. 14. 20:49

Sajnálom :(

Remélem találtok megfelelő cipőcskét.

7. sznilla (válaszként erre: 6. - Koperta)
2009. szept. 14. 18:07
Baby Center nem jött be, na meg a Coral sem. A Találka téren még próbálkozunk holnap, de már nem sok esélyt látok. Hétvégén megyünk Pestre, benézünk a Deichmannba, és ha ott sem találunk, Pesten pár helyre. Köszi az infókat.
2009. szept. 14. 15:51
Amiről tütüke ír, az Elefanten, a Deichmannban (Paks) beszerezhető. Nagyon jó kritikákat olvastam róla a Neten, bár én még nem vásároltam ilyen cipőt, én a Szamos cipőit vásárlom, a Tisza Cipőboltban.
2009. szept. 14. 14:07
szia! Mi elefantenből vettünk neki 20-as méretben cipőt. Az fogta a bokáját és fűzős volt, igy tudtam szabályozni neki, hogy kényelmes legyen, és az is volt neki. Most nőtte ki, megint cipőt kell vennem.
4. sznilla (válaszként erre: 3. - Koperta)
2009. szept. 14. 14:01

Ó, egy szekszárdi :) és ilyen gyorsan :)

Arról lebeszéltek páran, az árak miatt. Viszont én már ott tartok, hogy mindegy mennyi, csak legyen végre egy jó. Okay, köszi a tippet, megnézzük.

2009. szept. 14. 13:57
Régebben a Baby Center-ben lehetett nálunk magas lábfejű gyermekeknek cipőcskét venni, de én már régen nem jártam arra (kb. 1 éve). Azért nézd meg, hátha van még.
2009. szept. 14. 13:56
Egyéves kicsi fiamnak nagyon magas a lábfeje. Sajnos már muszáj neki cipőt venni, hiszen egyedül is sétál. Szandált találtunk neki a nyáron, amely három csattal kapcsolódik (asszem Maus), így szépen állítható volt. Cipőt már rengeteg helyen néztünk, gyógyboltban is....nem találtunk.
2009. szept. 14. 13:54
Magas a kisfiam lábfeje. Hol és milyen cipőt vegyek neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook