Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magányosok klubja fórum

Magányosok klubja (beszélgetős fórum)


1 2
31. Zs49
2015. aug. 22. 19:05

Cudarul magányos vagyok, ebbe bele lehet őrülni, segítene valaki??? Várom jelentkezésedet.

e-mail: zso.diniva@gmail.com

2015. aug. 18. 10:21
jelentkezem
2015. aug. 16. 20:12
Van itt még valaki?
28. ca43169457 (válaszként erre: 27. - Búsképű)
2015. ápr. 21. 10:51
Magányos vagy?
2015. márc. 7. 12:59
Sziasztok van itt még valaki elég régiek a hozzászólások? Szép napot.
26. pagát
2010. dec. 21. 16:02

bagi56: jól beleválasztottál a szakmába! Köztünk a helyed :)


Amúgy 40 alatt magányosnak lenni? Ez vagy vicc, vagy betegség. 40 fölött meg a görkori, discó és tsai elég mókás lenne. Talán még igénytelen is.


Hátha vigasztal vkit: inkább egyedül, mint szánakozó műmosolyok és álszent "közösségek" kiszolgáltatottjaként!

25. e475b894d7 (válaszként erre: 23. - Cbfefa15ea)
2010. dec. 10. 14:36

Menj el úszni és görkorizni, aztán meg iratkozz be egy tánctanfolyamra és a hétvégén focizz. Ja és hétvégén kocsmázz(biliárd-darts), járj diszkóba.


BÁR TELJESEN FELESLEGES IDE ÍRNI, HISZ A MAGÁNYOSOK LUSTÁK A FENTIEKRE ÉS MILLIÓ ELŐKÉSZÍTETT KIFOGÁSUK VAN MINDENRE. Elnézést kérek a betegségből, öregségből adódó magányosoktól!!! Ráruk nem vonatkozik.

24. bagi56
2010. okt. 9. 04:37

Budapesten lakom - az 56-os forradalom előtt bő 3 héttel születtem. Nőtlen vagyok. Anno zenei középiskolában (Konzervatóriumban) tanultam, de végül nem lettem zenész. 17 évig zongorahangolóként dolgoztam a Zeneakadémián, de végül nem lettem igazán hangszerész, a 90-es évek végefelé elvégeztem a számítógépkezelés felhasználói szintű "tudományát", de koromnál fogva tartósan soha nem tudtam irodában elhelyezkedni. 2008 őszén egy igazán jó csapatba kerülve jól fizető állást találtam, de fatális véletlenként akkor érkezett a világválság és a a munkámat elveszítettem, a cégnek befellegzett. Jelenleg az önkormányzat környezetvédelmi irodájában dolgozom közmunkaprogram keretében, de szerződésem ebben a hónapban lejár. Pedig nagyon szeretek dolgozni - kedves, jóindulatú és lehetőleg vidám emberek társaságában tevékenykedni. Amikor nincs munkahelyem legtöbbször önkéntes munkákat vállalok, hogy elkerüljem a magányt, a tétlenséget és a társadalmi kirekesztettséget Korombeli és nálam idősebb embereknek szívesen segítek megtanulni a számítógépet kezelni és internetezni - szintén önkéntesként, tehát ingyen. Szeretek könnyű túrákon, kirándulásokon résztvenni - bármilyen korosztályban.

Gyerekem nincs és tulajdonképpen nem is lehetne - de erről a bemutatkozásomban nem szeretnék kitérni. Megrögzött agglegény vagyok, aki az életem során számtalan kudarc után már nem vágyik másra, mint barátokra, nagy beszélgetésekre, munkahelyre és munkatársakra, valamilyen életcél megtalálására - de párkapcsolatra, komoly kötöttségekre - nem igazán. Talán az átlagnál visszahúzódóbb, önbizalomhiányos és életében peches ember vagyok, aki a legforradalmibb időszakban született - dupla mérleg-jegyűként. azaz nem csak horoszkópom mérleg, de még az aszcendensem is, ami rányomja a bélyegét az egész életemre. Annyiban kissé fura szerzet vagyok, hogy bár társaságra mindig vágytam, de állandó társra szinte sohasem.

- Elsősorban olyan emberek közelségét keresem, akik hasonlóan hozzám kicsit nehezebben ismerkednek, valami miatt magányosnak érzik magukat és ebből szeretnének kilépni - nem találják a helyüket ebben a vadkapitalista magyar valóságban és persze olyan jóindulatú emberekre is vadászom, akik netán tudnának valamilyen munkát, megbízást - adja Isten - munkahelyet szerezni a jövőben. Szeretem a természetet, a vidámságot, a jó humort és az önzetlen embertípusokat. Kedvelem a gyerekeket, az állatokat és a segítőkész embereket. Gyűlölöm a politikát - bár gyakran keveredek ilyen témájú beszélgetésekbe. Utálom az erőszakot, a gyűlölködést, a kirekesztő gondolkodást, emberek megbélyegzését - csupán származása és gondolkodása folytán.

- Bízom benne, hogy ezen az oldalon találok olyan tagokat, embereket - közösségeket, ahol a magányom csökkenhet és akikkel lehet közös programom és akinek átadhatom szerény tudásomat számítógép-kezelés témájában. bízom benne, hogy minél több sorstársat találok magamnak.

2010. jún. 26. 12:05

Sziasztok!

Én nagyon magányos vagyok,szerintem ritka az ilyen mint én,mert nekem sem barátom,sem barátnőm nincs,egésznap a lakásban búslakodom!

Nem vagyok bőbeszédű!

Van megoldás?

20éves vagyok!

Köszönöm!

22. e475b894d7 (válaszként erre: 20. - TrinithY)
2008. jún. 7. 17:11

Van egy szenzációs ötletem!!!

Rendezzünk egy bulit, ahova Te is elhívod a barátnőidet és én is a barátaimat, aztán majd kikeveredik valami belőle.


Na jó, azért egy próbát megért :-)

21. titi 85 (válaszként erre: 20. - TrinithY)
2008. máj. 27. 22:42

tudod en is igy voltam regen teli voltam baratokal de nem volt parom az eszakara aki melegitsen es szeresen .

most van parom aki boldoga tesz de nincs barattom a napalra es a nappal nagyon hoszunak tunik amikor nincs kihez szolni egy szot.

nem tudom hogy hol laksz de ne agogy meg fog szuletni az a pasi aki lefog veni a labadrol

20. TrinithY (válaszként erre: 15. - 996d3b2ccc)
2008. máj. 22. 14:17

hello, en is maganyosnak erzem magam, minden teren...

ugy erzem magamra maradtam... pedig van nem is egy baratnom akikre mindig szamitahtok, magam sem ertem, megis ugy erzem egyedul vagyok ezen a vilagon.

Pasikrol nem is beszelve, itt errefele talan meg nem is szuletett olyan pasi aki normalis lenne, itt mind taplo, aki meg normalis lenne az meg foglalt.

Na ehhez szoljatok hozza...

2008. máj. 11. 14:40

Sziasztok!


Ez a magány egy nehezen meghatározható dolog. Szerintem a magány egy lelkiállapot. Lehetsz magányos úgy is ,hogy vannak körülötted. De lehetsz egyedül ,mégsem vagy magányos.

2008. márc. 11. 02:08

Jáj má csajok!


Akkor ez a topic is ilyen szomorkodós depizős meg anyámkinnya lesz?


Seren! a címek tök jók!

17. 996d3b2ccc (válaszként erre: 16. - Titánia)
2008. márc. 7. 05:54

Nem vagyok magányos...

Sem bánatos :-)


Nagyon sok barátom van, vannak akik szeretnek, kérdeznek, keresnek, elkísérnek magyarul vannak nekem.


A listát azért tettem be, hogy segítsek egy kis kiindulóponttal egy-két embernek.


De reakció semmi - rajtad kívül.

2008. márc. 3. 00:03
Szóval te is magányos vagy, de a legtöbb magányossal ellentétben nem vagy bánatos?
2008. márc. 2. 23:55

A magányosok olyan magányosok és bánatosak a magányuk miatt, hogy már kedvük sincs beírni ide egy mondatot.


Szegények!

14. db1c8c7984 (válaszként erre: 10. - Rr00)
2008. febr. 25. 15:10
Bármelyik értelemben lehet az ember magányos.És itt bármikor tudsz bárkivel beszélgetni.Bár én mostanában keveset tudok lenni mert elég rendesen kezdenek sűrűsödni a dolgaim,de amikor tudok csak jövök.
2008. febr. 23. 09:23

De ki ne hagyjatok!

:-DDD

2008. febr. 23. 09:22

Beszéljétek meg, melyik nap, mikor hol, ki kivel találkozik :-)


Ez egy jó kiindulópont lehet talán:


Szilvuplé Varieté

kedd és szerda

VI. ker (district), Ó utca 33.

(Ó u. - Nagymező u. sarok)


Club ALCATRAZ

Csütörtökön

VII. Nyár u. 1.

-koncert nélküli napon ingyenes,

-koncert napon: 1000


PORTSIDE de Cuba

kedd

péntek

VII. kerület, Dohány u. 7.


KAMÉLEON Mulató

Pénteken

Mammut 2 Shopping Center, 4. emelet

Budapest, II. kerület, Lövőház u. 2-6.

1000ft


Moulin Rouge

péntek 500/1000ft

szombat 1000/1500ft

20-04ig

VI, Nagymező ut. 17


Old Havana Restaurant & Coctail Bar

péntek

szombat

V. Deák Ferenc u. 10.

(Petőfi Sándor -Deák Ferenc sarok, a volt Pizza Hut)

A belépés mind a két napon a Hölgyeknek ingyenes.

Az Uraknak 22h után 1000Ft, teljes egészében lefogyasztható belépő.


PALACIO de la SALSA (Salsa Palota)

Szombat

Aranytíz Művelődési Központ

Budapest, V. ker. Arany János u. 10.

1000ft


Casa de la Musica

Szombat

800ft

VIII, Vas u. 16. (Blahához közel)


Corvintető

vasárnap

VIII. ker Blaha Lujza tér 1-2.

Corvin Áruház, bejárat a Somogyi Béla utcából

600ft

11. rr00
2008. febr. 22. 21:21
ja és az előző rr00 hoz kapcsolódóan lány/nő vagyok.
10. rr00
2008. febr. 22. 21:20
helló én nem tudom hogy milyen értelemben magányos aki ide hozzászól mert lehet valaki pasi csaj téren magányos vagy barát téren magányos na ezt jól megmondtam de én mindkét téren magányos vagyok bár van 2 barátnőm az iskolában de azért jólenne néha valakivel beszélgetni de csak kb. hetente 1szer 2szer tudok fölmenni erre az oldalra ja és még azt is elmondom hogy 17 vagyok.
9. db1c8c7984 (válaszként erre: 8. - Donyta)
2008. febr. 6. 19:05
SZIÓKA!!!Ide nem csak csatlakozni lehet,hanem beszélgetni meg ilyenek.Habár mostanság keveset leszek mert most kezdtem újra melózni.
2008. febr. 6. 08:43
Csatlakoznék... itt nem írom le a magányom okát, a naplómban már benne van.
7. db1c8c7984 (válaszként erre: 6. - 20eebe3d4c)
2008. jan. 29. 11:48
Szia!Miért?
2008. jan. 28. 20:44
Én..................most kimondottan magányt érzek.
5. db1c8c7984 (válaszként erre: 4. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 28. 19:07
Ezért indítottam ezt a fórumot!
4. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 3. - Db1c8c7984)
2008. jan. 28. 19:06
tudom mire gondolsz:))
2008. jan. 28. 19:05
Szia!!Hát pont ilyenekre gondoltam!Van,hogy van melletted valaki és még is.....De hiába vagytok távol s ritkán taliztok és mégis olyan mintha....
2008. jan. 28. 19:02

Szia!A magány szó sok mindent takarhat,nem kell feltétlenül egyedül lenned hozzá.Számomra legalábbis többet jelent az egyedüllétnél...

Előző kapcsimban magányos voltam,pedig minden nap együtt voltunk...vagyis többnyire...

Most csak egyedül vagyok,mégis érzem a közelségét a szeretett lénynek...ez nem magány,csak egyedüllét...az én megfogalmazásom szerint...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook