Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magánügy-e a hátrányos megkülönböztetés? fórum

Magánügy-e a hátrányos megkülönböztetés? (beszélgetős fórum)


8. Serry (válaszként erre: 7. - Hmkati)
2009. júl. 1. 18:48
Igen az EBH-ra gondoltam én is.
7. Hmkati (válaszként erre: 5. - Serry)
2009. júl. 1. 18:27
Az Egyenlő Bánásmód Hatóságnál próbálkozok. ha lesz fejlemény lenaplózom. Már egy céget megróttak, mert nem vett fel a buszra a kerekes székemmel. aztám jött a gazdasági válság, s cég megszűnt.
6. Hmkati (válaszként erre: 4. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 1. 18:23
köszi. Jol látod. Már én is gondoltam hogy feljelentést teszek. de előbb futok még egy kört peren kívül. De nem vagyok optimista!
2009. júl. 1. 16:43

Olvastam a naplót. Nézz körül az Esélyegyenlőségi hivatal honlapján. és ha úgy érzed tegyél bejelentést náluk.

Aztán közölheted a csoporttal,hogy számíthatnak irgum-burgumra.

A diszkrimináció nem magánügy.


Persze lehet mondani,hogy nem bűn ha nem tudsz elmenni egy-egy programra. De ha már szervezéskor esélyt sem adnak arra,hogy lehetőséged legyen. Az diszkriminatív.

2009. júl. 1. 16:32
Ha saját róluk szóló csoportban történt, ez még rosszabbnak tűnik. Mert ha külsős akkor azt mondom az ember magát minősítí vele, de csoporton belül semmiképp nem szabadna előfordulnia ilyennek és nem is szabad hagyni nekem ez a véleményem. Mégegyszer mondom nem ismerem a történetet, szubjektív véleményem.
2009. júl. 1. 16:28
Közintézményben, közösségekben semmiképp nem lehet magánügy szerintem. Máshol se nagyon tartom annak szerintem ha ilyen van akkor nagyon komolyan fel kell lépni ellene és ha ez megtörténik akkor pedig pláne nem magánügy, sokan még bíróságra is viszik. Bocsi, ha nem egészen erre gondoltál én ennyit tudok hozzátenni. A diszkrimináció minden formáját mélyen elítélem.
2. winny (válaszként erre: 1. - Hmkati)
2009. júl. 1. 16:19

Elolvastam a naplód.

Nagyon megfogott a kérdés.Őszintén-nem tudom.

Szerintem nem magánügy.Szomorú,hogy egy "vezető"? így áll a gondhoz.

2009. júl. 1. 16:11

Ahogy Más Szemmel látom a világot című naplómban jeleztem hátrányos megkülönböztetés éri a mozgássérülteket egy a rolunk szóló csoportban. mivel a megoldástól a csoportvezető évek óta elzárkózik, hivatalos helyen próbálkoztam.

Itt az alkalmazott közölte: A diszkrimináció magánügy, ezzel ö nem kíván foglalkozni.

Szerintetek is Az?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook