Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magántanár - tapasztalatok fórum

Magántanár - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


24. HelpMe85 (válaszként erre: 19. - 55e31545d5)
2011. okt. 23. 13:24
Üdv! Ha járnál még erre, írj légyszi, nekem lenne kérdésem, felnőtt oktatásról. Köszönöm!
23. 409152aef1 (válaszként erre: 23. - Szabidarvas)
2010. júl. 30. 16:41

Köszi szépen, de a gond az, h nekem ezt most el kell elkezdenem, pontosabban minél elöbb.


de köszi azért.

2010. júl. 23. 18:52
ujrakezdőként csinálnám.Tehát szerintem nem teljesen a nulláról, de eléggé az alapoktól.
2010. júl. 21. 17:47

Magántanárt keresek én is, öööötlet?


Angolt szeretnék folytatni, Bp. belváros...


előre is köszi

20. juliap
2010. jan. 16. 19:26
Magyarból ismerek egy jó magántanárt, magas színvonalon tanít, jó hangulatban. Ha szükséged van rá, írj! a Címem: juliap@citromail.hu
2008. dec. 30. 13:01

Nekem jó tapasztalataim vannak a magánórákról diákként és tanárként is. Diákként matekból jártam és angolt először csak magántanárnál tanultam, aztán kezdtem a suliban.

Most angol szakos vagyok, jövőre végzek és másfél éve tanitok. 10-52 évesig voltak/vannak diákjaim. Ha valakinek kérdése lenne, szivesen válaszolok. Itt vagy priviben is.

Szép napot!

2008. dec. 30. 12:18
Nem volt rá szükségem és némelyik sunyi.
2008. dec. 16. 06:55

Évekig voltam magántanár, most nem fér az időmbe.

Igény lenne rá...


Nyelvből én is jártam, de nem találtam a nőt hatásosnak, váltanom kell.

Az óra felében a családját szolgálta ki, én meg fizethettem. Szerintem, ha fizetek, akkor szánja már rám azt az időt. Nem?

2007. jún. 23. 17:48
Igaz én atapasztalatot szeretnék leírni (bár nekem eddig jókvannak inkább) hanem segítséget kérni. Angol tanárt keresnék nyárra, DEBRECENBŐL : ) Valaki? :) Írjon pirivit aki tud ajánlani valakit : ) köszi
2007. jún. 11. 21:51
Keresztlányom hatodik osztályba kettes volt matekból. Ajánlottak egy matek tanárt aki ötösre felhozta, sőt a legjobb matekos lett az osztályba. Most vették fel gimnáziumba.
14. Cinka (válaszként erre: 13. - F72d419d5f)
2007. máj. 13. 18:55
Köszi szépen:)
13. f72d419d5f (válaszként erre: 12. - Cinka)
2007. máj. 13. 15:38
Ez nagyon jó árukapcsolás..az elért eredményhez gratulálok!!!!!!
12. Cinka
2007. máj. 13. 10:21
Én is járok egy helyre magyart tanítani, a kissrác dislexiás,és nagyon nehéz neki önállóan tanulni. Bukásra állt, ezt feltornáztuk hármasra, sok játékkal és személyére szabott magyarázattal, erre az iskolai órán nincs annyi lehetőség. Pénzt nem kapok érte, az anyukája a fodrászom, és megcsinálja érte a frizurám. :)
2007. márc. 7. 17:10
Ha meg vagy elégedve a tanárral, ...szoktak adni valamit amikor befejezik a tanulást ,már úgy értem hogy évvégén
2007. febr. 7. 08:12
már van eredmény ,egy-egy 5-ös 4-es ,és egy harmadik doga ugyan még nincs kiosztva de úgy érzi hogy jól sikerült
9. rika
2007. febr. 1. 15:29

Az én párom tanít angolt magánba. A tanitványai között vannak olyanok akik nyelvvizsgázni szeretnének és van olyan aki majdnem megbukott. Most tartja a 3as szintet és 2 tanitványa most volt nyelvvizsgázni középfokun és mind a kettőnek sikerült elsőre...baromi büszke magára...:)

nekem német tanárom volt az is jó volt.

2007. febr. 1. 15:24

Én ebből élek, nem a tanítói fizetésemből...

Ha baj van, akkor érdemes szerintem szakemberhez fordulni.Én sem sarkalok csizmát..elviszem a cipészhez.Szerintem a problémás gyerek tanításakor ugyanez a helyzet.Egy szülő a legnagyobb jóindulattal tudja megutáltatni a gyerekével a tanulást a sok-sok gyakorlással.Vannak erre más módszerek, amit a szakemberek ismernek.

7. f72d419d5f (válaszként erre: 5. - Zsu76)
2007. febr. 1. 14:48
én is erre gondoltam hogy a megfelelő alap ha megvan ,akkor mez még önbizalom emelő is ,mertn a lánynak sajnos ebből nem sok van
2007. febr. 1. 14:29

Az én fiamhoz is járt magántancsi(matekból)aztán egy bnőm édesanyja próbált segíteni,végül most a nevelésibe járunk egy profihoz.

A magántanár hozzánk hetente jött egy alkalommal és szerintem ez a jó.Persze attól is függ,hogy kinek mekkorra a baja a matekkal???A kisfiam most 4.osztályos,elég sok dolog nem megy neki,már második osztályban járt hozzá a matektancsi.De nagy haladás nem volt,ezért nem hívtuk többet.

Most már okosabb vagyok,a kisebbik fiam első osztályos,folyamatosan figyelem,hogy mi nem megy neki matekból és egyből orvosoljuk a problémát.

tilva!Ha a lányodnál gondok vannak akkor szerintem egyáltalán nem korai elkezdeni a gyakorlást,és én a helyedben egész évben kérném a tanár segítségét,ez csak a lányod előnyére válhat.Hátránya 100%,hogy nem származik belőle.

5. Zsu76 (válaszként erre: 3. - F72d419d5f)
2007. febr. 1. 14:23

Szerintem jobb, hogy most kezditek, mert ha megkapja a megfelelő alapot, akkor könnyebben megy majd az érettségi is.

Sok sikert a tanuláshoz!

2007. febr. 1. 14:20
Hozzám is jár egy 16 éves srác matekozni, mikor szólt az anyukája 4db 1-ese volt félév előtt, a következő doli 4-es lett, 2pont híján 5-ös, övé lett egyébként a legjobb, azóta is jár, mikor milyen intenzitással. Félévkor simán lehetett volna 3-mas is, de egyáltalán nem érdekli a dolog,pedig azt mondta a tanára, hogy ha így halad lehetne 4-es is, de ő nem akar. Mellesleg át kellett segítenem töriből is.
2007. febr. 1. 14:19
Nálunk a matekkal van gond a lányom 9.-es de talán mégsem olyan nagy a baj .Ma jön a tanár előszőr ,de én úgy szeretném hogy kéthetente jönne,nem tudom hopgy vállalja -e ,a férjem azt mondja szerinte túl korai ,mert mi lesz érettségi előtt,lehet hogy igaza van
2007. febr. 1. 14:15
Ismerősöm fia járt magyar tanárhoz, mert bukásra állt nyelvtanból. Nagyon sokat segített a tanárnő, már elérték a jó hármas átlagot.
2007. febr. 1. 14:02
Van -e valakinek ebben a témában tapasztalata ,jó is rossz is Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook