Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magánokirat hamisítás fórum

Magánokirat hamisítás (beszélgetős fórum)

15. Káen (válaszként erre: 14. - Ac808a6b30)
2011. jan. 1. 14:15
Mi is reméljük, de egy átlag ember azért ideges emiatt.
2011. jan. 1. 14:09
Egyébként szerintem nincs miért izgulnia, ha nem emlékszik, semmi lényegeset nem írhatott alá!...szerintem.
13. ac808a6b30 (válaszként erre: 12. - Káen)
2011. jan. 1. 14:08

Igen, először én sem az illetékessel beszéltem, meg kellett várnom, amíg visszajön a börtönből kihallgatásról, akivel beszéltem, azt mondta, nem árulhat el semmit, mert nem szólnak bele egymás ügyeibe! Azt sem tudom, jogunk van -e ezt tudni, mármint, hogy köteles -e a rendőr ezt elmondani telefonon.

Na talán majd 3.-án megtud valamit!

12. Káen (válaszként erre: 10. - Ac808a6b30)
2011. jan. 1. 14:01
Nem a beidéző rendőrrel beszélt, mert már szabin volt mindenki. Az ügyeletet ellátó rendőrnő viszont nagyon kedves volt, de csak ennyit tudott csak megnézni.
2011. jan. 1. 14:00
Ha a rendőr többet nem mond, én azért felhívnám a céget, és tőlük érdeklődnék, ki és miért jelentett fel, mert a bizonytalanságot én is nehezen viselem!
2011. jan. 1. 13:56

Szia!


Többet nem hajlandó elárulni a beidéző rendőr?

Minket most dec.30-ra idéztek be de szerencsére csak tanúnak, és nagyon normális volt a rendőr, elmondta, milyen ügyről van szó, és elnézést kért, hogy az "üggyel kapcs. bármilyen irataidat vidd magaddal" részt elfelejtette törölni az idézésből!

9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Káen)
2011. jan. 1. 13:53
Még nincs vége. Valami fontoskodó barom úgy kezeli az egészet, mintha ez lenne az évszázad bűnügye.
8. Káen (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2011. jan. 1. 13:32
És mi lett az ügyből?
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Káen)
2011. jan. 1. 13:29
Egyszer Éva barátnőm "hamisított" egy papírt, nem volt nagy ügy, Elműnél volt valami óraátírási kérvény. Megkérte uncsitesóját, hogy írjon alá az egyik fél nevében. Akinek a nevére lett írva az óra, az feljelentette Évát. Nyomozgattak, írásszakértőt kértek, aki megállapította, hogy Éva írta alá a papírt. Na ennyit az írásszakérzőkről. :-(
6. Káen (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2011. jan. 1. 13:23
Mi sem röhögünk annyira. :(
2011. jan. 1. 13:21
Sajnos sokkal több infonk nincs. Az idézésből az sem derült ki, hogy milyen ügyről van szó (de az ide vonatkozó irataidat azért vigyed)! A rendőrségen árulták el, hogy melyik cégről van szó. Pénzügyi előadóként dolgozott ott egy hétig, és ez idő alatt még nem írt alá semmit. Azt meg tudnád mondani, hogy mi minősülhet magánokiratnak? Hátha az segítene a gondolkodásban.
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2011. jan. 1. 13:14
Írásszakértő? Ezen röhögnöm kell, de inkább sírni.
2011. jan. 1. 13:11
Jogasz vagyok es nagyon szivesen segitek, de egy kicsit több infora lenne szükseg. Pontosan miröl van szo?
2. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Káen)
2011. jan. 1. 13:11
Így nehéz véleményt mondani bármiről látatlanban, hisz ő sem ismeri a részleteket, hogy milyen okirat hamisítással vádolják. Remélem átolvasta a szerződés és az általa aláírt minden okirat minden egyes pontját! Valószínűleg írásszakértő is be lesz vonva az ügybe.
2011. jan. 1. 13:08
Sziasztok! Egy ismerősöm gyanúsítottként idézést kapott magánokirat hamisítás vétsége miatt. Annyit tudunk, hogy egy olyan céggel kapcsolatban, ahol csak 5 napot dolgozott. Nem emlékszik rá, hogy bármit aláírt volna ez idő alatt. Tiszta ideg és nem igazán tudjuk, hogy miről lehet szó. Járt már valaki ilyen cipőben? Esetleg egy jogász véleménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook