Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magánnyugdíj utáni 2010-es adókedvezményt miért nem kapjuk meg? fórum

Magánnyugdíj utáni 2010-es adókedvezményt miért nem kapjuk meg? (tudásbázis kérdés)

2011. febr. 9. 13:38

Azt meg is értem ,hogy nem jár már...de visszamenőleg,az elmúlt 12 hónapban még voták,tehát nem értem miért nem jár...majd 2011 végén nem jár ,de most szerintem járna,nem??

Vagy én vagyok a hülye??Nem vagyok nagy szakértő,ezért is kérdeztem meg tőletek:D

2011. febr. 9. 13:30

Az életbiztosítások utáni adókedvezmény sem jár már.

De mindenkinek jobb lesz, mint tudjuk...

2011. febr. 9. 13:30
Nem lehet ezekkel valamit kezddeni??Csak józan paraszti éssze,én kb 15 ezret szoktam visszakapni,ha a többi 2 millió volt tag is ennyit,akkor azért ez nem kis összeg....basszus ez brutális összeg....ezt a biztosítók nyelik most be ,igaz??Hisz ők írták ,hogy nem "áll módjukban",vagy állambácsi nyeli le??
2011. febr. 9. 13:22

Értem. Újabb pénzlenyúlás.


Én viszont arra szeretnék választ kapni, hogy mi a helyzet a 8% további vonásával? Ugyanis a kormányrendelet szerint az eddig, a magánnyugdíjpénztár tagjaitól vont (min) 8%, aminek az utalását a kormány idén december 31-ig magának utaltatja. Erről semmi hír nincs, hogy ezt a továbbiakban is vonják-e. Ha igen, akkor milyen alapon vonja az idei év végéig, ha valaki már nem is pénztártag? Bocsi az offért, de ha valaki hallott erről valamit, tájékoztasson lécci.

2011. febr. 9. 13:16
Most kaptam meg a magánny.p-tól/az oroszlánostól/egy levelet melyben közlik ,hogy a 2010 es adókedvezményt jogszabály módosítás miatt nem vehetem igénybe..Kérdésem,ha egész évben vonták tólem az adót,és a 2011-es évben van a változtatás ,milyen alapon nem kapom ,és gondolom nem kapja meg más sem??Ti értitetek ez?És mi a vélemény??
2011. febr. 9. 13:14
Magánnyugdíj utáni 2010-es adókedvezményt miért nem kapjuk meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook