Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magánfogászatoknál általában mennyi a covid díj? Mert látom, hogy írják, de azt már nem mennyi. fórum

Magánfogászatoknál általában mennyi a covid díj? Mert látom, hogy írják, de azt már nem mennyi. (tudásbázis kérdés)

2022. jan. 4. 11:05
Ahová én járok sincs covid díj, pedig van fertőtlenítő, maszk stb.
17. simple
2022. jan. 2. 20:56
Én is most hallok erről először. Lehúzás lesz ez, válassz másik helyet. Semmi plusz költségük nem lehet emiatt, hiszen amúgy is folyamatosan fertőtleníteniük kell.
16. BorosTyánka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 17:33
Szabálytalan!
15. 3922e0e3cc (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2022. jan. 2. 16:38
Pontosan!
2022. jan. 2. 16:20
Én a helyedben ezt továbbítanám a betegjogi képviselőnek, mert ez súlyos etikai vétség, szerintem
13. ,zumba (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 16:13
Hogy ebből covid-ból mennyi hasznot próbálnak csinálni-fizesse aki tudja.
12. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 15:53
Én még nem is hallottam ilyen helyről, de biztos nem mennék olyan rendelőbe, ahol alapesetben nincs meg a megfelelő higiénia, márpedig, ahol a covid miatt bármi extrát csinálnak, ott eddig valamit nagyon lazán vettek, hisz egy fogászaton eddig is maszkban voltak, fertőtlenítettek, tehát semmi plusz teher nem jött nekik rá, ellentétben pár más szolgáltatónál...
2022. jan. 2. 15:42
Nem is hallottam még ilyent.
2022. jan. 2. 14:50
Undoritó,hogy nyerészkednek a pandémia miatt,sajnos nem csak a fogászaton...
9. LBO
2022. jan. 2. 14:39
Covid díj? Felénk nincs ilyen. Ugyan annyit fizetek most is, mint korábban. Maszk kötelező ennyi.
8. globus (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2022. jan. 2. 14:37
Decemberben 3x voltam, nem fizettem emiatt felárat. Árajánlatban sem szerepel.
2022. jan. 2. 14:32
Hamarosan kiderül. Igaz 3 oltás után azért csúnya lenne még ilyet is fizetni.
6. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 14:26

Egy telefonodba kerül holnap,ahány rendelő annyi szokás....

Novemberben huzattam fogat,semmit nem kértek.Belépéskor fertőtlenítettek,szájban kellett tartani "valami"folyadékot a kezelés előtt,ajtót az asszisztens nyitotta.Ja, mind ez nem magánrendelőben.

5. katt2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 14:23
Ne menj ilyen helyre. Ezek az igazi lenyúlós helyek. Még csak nem is hallottam ilyenről. Ahova én járok, ott a váróban a maszk kötelező, ha nincs nálad, akkor adnak egyet. Persze, ingyen.
2022. jan. 2. 13:53

Hát amit néztem rendelő ezt írja.


Milyen extra költségekkel kell számolnom a koronavírus okozta járványhelyzet alatt?


Rendelőink a koronavírus járvány kirobbanása óta az előírt higiénés intézkedések betartásához szükséges személyzeti, higiénés és tárgyi feltételekről folyamatosan gondoskodik, melyek minden ellátott páciens esetében extra költséget jelentenek, így sok más fogászathoz hasonlóan mi is bevezettük a Covid-díjat, mely fedezi az ellátás során felmerült rendkívüli kiadások díját.

3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 13:52
Van covid díj??? Elment az eszük? Én februárban mennék fogat csináltatni.
2. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 13:52
Én decemberben csináltattam a fogaim,csak védettségit kért,semmilyen plusz pénzt a munkadíjon felül!
2022. jan. 2. 13:44
Ki mit tapasztalt erről? Vagy benne van a már már pofátlanul magas kezelési költségekben? Hiszen egy tömés 20k felett van már.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook