Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magán reumatológust keresek Győrben vagy Szombathelyen. Tudtok ebben segíteni? fórum

Magán reumatológust keresek Győrben vagy Szombathelyen. Tudtok ebben segíteni? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 26. 09:27
Sziasztok,én már az összes létező,reumatológust,infúziós terápiát ,gyógytornát ,gyógyszert kipróbáltam,az tette be a kaput,amikor xanaxot írt fel az orvos,Annyira fájt a hátam,hogy már menni is alig tudtam,szédültem a gyógyszerektől ,és fájt a gyomrom tőle.Ekkor kaptam egy háziorvos telefonszámát Simaságon és elmentem hozzá.Én ,aki nem hisz az ilyenben ,egy órát voltam bent nála,ő elvégezte kineziológiát,helyre rakott,ez két éve volt .Most ismét el kell mennem ,mert reggelente alig bírok felkelni,gerincsérvem van és valami nem jó.
10. Sybrrill (válaszként erre: 8. - Gaby76)
2012. aug. 3. 20:49
S tudsz kuldeni elerhetoseget?koszi
2012. aug. 3. 11:06
Ja, ugy kezdtem hozza karni, hogy alig birtam elsetalni a kocsitol a rendeloig. A kezelesek ota mar futottam is
2012. aug. 3. 11:05
Nekem ülőideg gyulladásom volt idén. Amikor az orvostudomany mar kifogyott az otletekbol, elkuldott az orvos akupunkturara. Egy ismert dokihoz jarok, aki Kinaban tanulta az akupunkturat es nagyon tapasztalt. Gyorhoz kozel rendel
7. Sybrrill (válaszként erre: 5. - Gaby76)
2012. aug. 3. 10:04
Ha mar akupunktura,homeopatia,csontkovacs. Mibol lehet kideriteni ki a legjobb?koszonom az orvos tippet.
2012. aug. 3. 06:26
Az sem mindegy ki adja. Én olyan rendelőbe járok, ahol egy kínai házaspár kezel és én a feleség szúrásitól semmi javulást nem érzek.
2012. aug. 3. 00:33
Akupunktura!? Velem csodat tett
2012. aug. 3. 00:20
Még annyi,hogy nem tudom igazán, hogy mennyire gyógyszerpárti, mert az én esetemben ugye helyből ki kellett zárni őket.
2012. aug. 3. 00:16

A győri fürdőorvos nagyon emberséges, s mikor kiderült, hogy szoptatok, helyből tudott javasolni egy csomó dolgot, ami jót tesz a derekamnak.

Ami jó, hogy ezeket ott helyben el is végzik, de lehet, hogy pont itt a hátulütője is, hogy azért minden a pénzről szól, s ha nem beutalóval mész, akkor azért egy-egy kezelésért rendesen kell fizetni is.

A doki Nemes Tibor András

Nekem bevállt, de megmondom őszintén, elsőre olyan kis tutyimutyinak tűnt, de érti a dolgát.

2012. aug. 3. 00:04
Sziasztok! Magan reumatologust keresek gyorben vagy szombathelyen. A legszakertobbet,aki a szaktudasa mellett emberseges,s az alternativ gyogyaszatban is otthon van,s s nem gyogyszerrel akar mindent megoldani!!!koszi
2012. aug. 3. 00:01
Sos. csak oszinte segitseget kerek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook