Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magánorvos hajhullás miatt fórum

Magánorvos hajhullás miatt (tudásbázis kérdés)


2020. máj. 3. 19:46
Ma mostam hajat és annyi haj kijött mint aki kemo terápiára jár.Az egyik oldalam a fülem felett alig van hajam. A fejem tetején ami van haj az takarja a hiányt.Nagyon sokkos állapotban vagyok :(
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Simple)
2020. máj. 2. 14:51
Természetesen.Aranyos tőled h èrdeklődsz. ☺
17. simple (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 13:01
Remélem sikerül kideríteni mi az oka. Majd megírod mit mondott az orvos?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Simple)
2020. máj. 2. 12:39
Igen hál istennek.Első dolgom az lessz.Mert oldalt a fülem körül rengeteg hajam kihullt, látszik foltban a fejbőröm. ,😰😱
15. simple
2020. máj. 2. 08:59

Hétfőtöl már mehetsz orvoshoz.


[link]

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Simple)
2020. máj. 1. 17:54
Értem.
13. simple (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 1. 15:34
Budapesten.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Simple)
2020. máj. 1. 15:23
Melyik megyében?
11. simple (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 1. 12:33
Férjem tegnap volt vérvételen, és éjszaka már meg is kapta az eredményt e-mail-ben.
2020. máj. 1. 05:54
Kepzeljètek az unoka húgom irt hogy, tegnap volt a házi orvosánál és ő elküldte labor vizsgálatra.Nyirok csomó miatt. Nekem a háziorvosom azt mondta egyáltalán nincs vizsgálat.Hetfőn bemegyek ki fogom harcolni.. Igaz az én háziorvosom benn sincs csak az asszisztense. De fogok telefonálni kiharcolom valahogyan.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2020. ápr. 30. 22:16
Felhívtam a házi orvosom.Elmondtam a problémám.Azt mondta ilyenkor nem tud laborban küldeni.Majd járvány után menjek be hozzá elküld majd. Kova földet ajánlott útifűmaggal.De az okát kéne felderíteni.
8. simple (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2020. ápr. 30. 21:51
Nem csak telefonon konzultálhat, magánban fogadják jelenleg is személyesen. Férjem is volt mostanában kétszer is. Vért is vesznek.
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 30. 21:49
Plusz pénz a laborvizsgálat igen. De jelenleg is fogadnak magánban, vérvétel is van.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 30. 20:26

Az pedig több 20 ezerbe fog kerülni.


Attól,hogy vírushelyzet van, az orvosoddal minimum telefonon konzultálhatsz. Elmondod a problémádat és simán küldhet laborba. A laborok működnek, csak indokoltabb esetek kellenek hozzá. Ha a hajad, csomókban hullik, annak oka van, tehát gondolom én, megnézetné az orvos mi a gond.

2020. ápr. 30. 19:37

De miért kellett ehhez új fórum?


-Labor (nagylabor: CRP, fvs stb / hogy van-e gyulladás a szervezetben + TSH)

-labor lelettel a kézben endokrinológus, aki majd megmondja, milyen további labor (hormon) kell

-fogorvos, van-e góc (röntgen)

2020. ápr. 30. 19:31

És minden külön vizsgálat, külön költség, gondolom. Ettől nagyon tartok mert nagyon nem engedhetek meg magamnak több 20 ezreket.. viszont már kétségbe vagyok esve,ha állami vizsgálat több hónapig kilőve,addig ki tudja mennyi időt vesztegetek el.Mar nem most kezdődött a hajullas tünete.

Amikor jön a hajam csomóba,tincsenkènt elég száraz durva drót szerű.Hajhagymákat nem látok. Ez nem tudom mire utalhat.

3. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 30. 19:21
Endokrinologus
2. Orsi2017 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 30. 19:13
Szia. Hormonvizsgálat sem ártana.
2020. ápr. 30. 19:09
Sziasztok.Tanacsot szeretnék kérni magán orvos által szeretnèm kivizsgáltatni egyre növekvő hajhullásom okát kivizsgáltatni.Allitolag a magán rendelők mentesülnek a korlátozások alól,de az állami még ugyan ugy korlátozva maradt. Kérdésem ebben az esetben milyen orvoshoz kellene forduljak? Tudom az első lépés a labor vizsgálat lenne de nem tudom hol kezdjem. Teszem fel elmegyek bel gyógyaszhoz vagy bőrgyógyászhoz es ha ő elrendel további vizsgálatra az plussz pénz, esetlegesen a labor viszagálat is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook