Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Madarakkal suttogó fórum

Madarakkal suttogó (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Madarakkal suttogó

10. syria
2018. nov. 19. 19:52

Lili fantasztikus kislány. Már tizenévesen felismerte, „hogy az emberiség szerepet játszik a globális felmelegedésben”, s tenni is akar ellene. Lehet, hogy ő lesz a női David Attenborough, vagy egy második Ürge-Vorsatz Diána?

Sok erőt, egészséget, szerencsét kívánok neki az álmai eléréséhez!

2018. nov. 15. 10:10
Gratulálok Lilinek!
8. 0c4eeadbce (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2018. nov. 11. 14:53
Felnőttkènt is pont úgy csodálom a termèszetet ès èrdekelnek a tèmával kapcsolatos könyvek ,filmek stb... Szeretek erdőben, vízparton, mezőn sètálni, megfigyelni az állatokat, növènyeket.
7. Hoxa (válaszként erre: 6. - 0c4eeadbce)
2018. nov. 11. 10:53
Felnőttként még foglalkozol a témával?
2018. nov. 11. 09:30
Nagyon jó volt olvasni, mert ráismertem belőle a gyerekkori önmagamra. Köszönöm.
2018. nov. 10. 10:40

Épp a napokban láttam egy műsort, ami a Duna-Ipoly Nemzeti Parkot mutatta be. Ott is rendszeresen szerveznek ilyen gyűrűzésre programot a gyermekeknek.

Az előadó elmagyarázza, hogyan kell megfogni, lenyugtatni a madarakat, mesél a gyermekeknek a madarakról, a fajokról.

[link]


Nagyszerű, hogy vannak gyermekek, akik odafigyelnek a környezetükre!

Sok sikert Lilinek!

2018. nov. 10. 09:54
Köszi a cikket! Sok sikert neki!
3. Ildi
2018. nov. 10. 09:52
Elolvastam:) Céltudatos kislány, le a kalappal. Remélem teljesül mindaz amit szeretne elérni.
2018. nov. 10. 09:44

Szívből remélem,hogy ez a kislány minden álmát valóra váltja!

:)

Gratulálok a szüleinek!

Büszkék lehetnek rá!

1. Hoxa
2018. nov. 10. 09:35
Lili lelke igen nagy: beleférnek a bokrok, a fák, a madarak, a négylábúak, a rovarok, pókok is. Elhivatottan szereti a természetet már egészen kicsi kora óta. 12 évesen indította el saját weboldalát, amelyen gondolatait, fotóit és hasznos információkat oszt meg velünk a minket körülvevő élővilágról, amellyel egyre kevesebbet foglalkozunk mi, felnőttek és sajnos a mai fiatalok is.

Ugrás a teljes írásra: Madarakkal suttogó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook