Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Macskakő (nem csak) Szentendrén... fórum

Macskakő (nem csak) Szentendrén... (beszélgetős fórum)


14. 83e25137af (válaszként erre: 13. - 5e1b581a2e)
2011. júl. 17. 11:26
akkor rajtam is jóóó sokat röhöghettél volna anno :P :)
13. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - B4c06bc553)
2011. júl. 16. 21:50

Nagyon szeretem a macskakövet.Nagyon hangulatos és romantikus.Szívesen utazom ilyen helyekre bármikor.


Ha engem kérdezel:nagyon jókat mosolygok a pályaudvarok sima betonzatán tűsarkú cipőben lábujjhegyen topogva,billegve,egyensúlyozva,erőteljesen koncentrálva bőröndöt huzogató nőkön...:)

12. b4c06bc553 (válaszként erre: 11. - Db78bacc4f)
2011. júl. 12. 14:05

:(

Hát bizony!

Nem is hiszem, hogy végig lehetne menni rajta egy beteg embernek egyedül a kerekesszékben.

2011. júl. 11. 13:14
És a babakocsisok, meg a kerekesszékesek? Nekik is remek lehet hogy szétrázza őket a macskakő, vagy beleakad a kerekük..stb.
10. 83e25137af (válaszként erre: 1. - B4c06bc553)
2011. júl. 10. 11:45

Úgy olvastam macskanő XDDDD



egyébként Székesfehérváron pár cipősarkat ottfelejtettem :) főiskola, vizsgaidőszak amikor ugye illik szépen megjelenni... meg alapból szeretem a tűsarkút. nos.. pár szalaghúzódás és cipő sarokcsere után megtanultam járni ezen a kényes felületen :)


nem lehetetlen és tény hogy tartósabb és mindamellett szebb is a sima betonnál.. vagy rosszabb esetben aszfaltnál ami szépen meg is olvad a nagy melegben és a cipő tiszta kátrány lesz..

2011. júl. 10. 06:59
Sajnos kora tavasszal bármikor jöhet egy fagy, ami tönkre teszi a munkát - szerintem. Egyébként sokkal szebb Szentendrén a Fő tér macskakővel, mint amilyen tizenéve volt betonnal.
2011. júl. 9. 21:42
Én sem szeretem a macskakövet. Nemcsak a cipő miatt, hanem a babakocsit is rossz rajta tolni. :-/
7. Re87
2011. júl. 9. 20:08

Engem a macskakő jobban idegesít az autóúton,pl. a Fővárosban:).

Egyébként a sétálóutcákat tényleg inkább térkővel kellene kirakni.

2011. júl. 9. 19:50

Még a díszkő burkolat sem teljesen síma...

A tűsarok nem arra való, hogy a városban járkáljanak :D Ez így volt 35 évvel ezelőtt is :D

5. b4c06bc553 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2011. júl. 9. 19:46

Lehet, de viszont képtelenség egy női cipővel rajta végig menni. Az idősek se csinálnak mást, csak a talajt nézik, nehogy elessenek!

Biztos létezik olyan kockakő, amelyiknek a felszíne egyenes, és talán képesek is a burkolók úgy letenni, hogy lehessen rajta járni, de ezen képtelenség!

2011. júl. 9. 19:43

Jobban szeretem a macskakövet, mint a tömény betont... És mindegy, hogy Ausztriában, Olaszországban vagy Angliában.

A beton alatt nem lélegzik a talaj.

2011. júl. 9. 19:31
Miért nem lehet normális betonutat építeni, amelyiken lehet sétálni?
2011. júl. 9. 19:30

A napokban is mit láttam Szentendrén? Tele külföldiekkel, sok a nő is köztük, az idős ember, és mindegyik azzal van elfoglalva, hogy a lába elé néz, nehogy felbukjon.

A másik, hogy most, július közepén alakítják át a Főteret. Mindenütt munkások, betonkeverők, és a külföldiek csak ámulnak, hogy ez igen! Ezt épp most kell csinálni! Mert nem lehetett volna kora tavasszal felszedni, és mire itt a szezon, addigra készen lett volna! Nem, ezt így kell csinálni "magyar módra"!

Szégyenletes!

2011. júl. 9. 19:29
Szerintetek gondolt már bele egyetlen egy tervező is, hogy a nők esetleg kicsit emelt sarkú szandálban, vagy papucsban sétálnának a sétáló utcán, amit - a fene tudja miért - szinte mindenütt macskakővel fednek be. Lépni nem lehet, mert mindegyik még magában is "formázott", bukdácsol mindenki. Főleg ugye egy nő, aki csinos szeretne lenni, autóbusszal érkezik a világ másik végéről, a programajánló egy hangulatos kis város főterére invitálja és mit kap? Bokaficamot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook