Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Macskaalom - bevált márkák fórum

Macskaalom - bevált márkák (beszélgetős fórum)


2021. jún. 2. 19:23
A Pennyben most 600 Ft a 10 literes zsák.
2021. máj. 29. 09:17
Fress napban a biocat.nem olcsó de sokáig tart és tényleg jó. Illetve a lidlben a dobozos ritkán lehet kapni akkor szoktam feltankolni belőle
13. timycat (válaszként erre: 12. - Timycat)
2021. máj. 26. 09:51
De ez nem áll össze, az tény hogy nem spórolós, mert én nem keverrm bele, hanem kis homokozó lapáttal kidobom a pisis részt, de árban nem vészes, belefér. Cserébe virág illatú a cicás mosdó (4 alomtálca van egy cca 10 nm-es helyiségben)
2021. máj. 26. 09:47
Zöld Tigerino, szilikátos.
11. Bius86 (válaszként erre: 10. - Qwasy)
2021. máj. 26. 09:45
Mi is a tigerinot használjuk, igaz az illatmenteset, és teljesen bevált. Igazából szilikátosat használtunk mindig is, először a fressnapf-osat, de az eléggé drága, a tigerino viszont nagyon jó áron van, és bizonyos érték felett ingyen kiviszik.
10. Qwasy
2021. máj. 23. 17:16
Időközben nézelődtem a neten is, a tigerinot én is láttam. Felírtam 3 fajtát, ami biztosan van a közelben, azokat kipróbálom. Ha nem jönne be egyik sem, akkor a tigerinobol fogok rendelni. Aldi sajnos nincs a környékünkön, ígx azt nem tudom tesztelni. Amúgy 2 ivartalanított cicánk van, 1 lány, 1 srác. A szaggal nálunk sincs probléma, ha rendesen elássák, amit kell (a fiú kissé hanyag), csak a kiszedésnél van problémám.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Qwasy)
2021. máj. 23. 14:43
Zooplus-tól rendelem. Tigerino csomósodó alom. Babapúder a kedvenc illatom.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Qwasy)
2021. máj. 23. 14:38
BIOLUX-ot használok. Teljesen elégedett vagyok vele. Sokáig használható, nem büdösödik. Kandúrnál biztos más, ivartalanított lány cica, nem büdös a vizelete.
7. Bless the child (válaszként erre: 1. - Qwasy)
2021. máj. 23. 14:31
Sok félét kipróbáltunk, az Aldis jött be
2021. máj. 23. 14:27
Spáré nekem teljesen jó, a Biolux, , ha meg nincs, akkor a coopé
5. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Qwasy)
2021. máj. 23. 14:22

az én cicám sok hónapja allergiás valamire és az orvos nem tudott rájönni,mire,allergiatesz negatív,hipoallergén,vitaminos tápot eszik csak ,illetve erre gyógyszert is szedettek vele,mivel a kis lába kopaszodott,sokat nyalta magát ,ami már nem volt normális és vakarózott....a gyógyszer,gyógytáp ellenére is megmaradt a probléma,vmelyest szőrösödött vissza,de csak kicsit.

Aztán a dokinak eszébe jutott,hogy hátha a macskaalomban van vmi,amit nem bír,és igaza lehet,mert miota leváltottam és csak 1 fajtát használok-váltogattam azu alomfajtákat,mert a drága mindegyikre ráment,sosem volt előtte problémánk egyikkel se-azóta visszaszőrösödött a lába és nem vakarózik,ez a fajta alom csak és kizárólag 10 kilós változatban kapható és csak Aldiban.

remélem kiírhatom,Shah,ez a márka neve,egyébként aldis márka és tök jó árban van.Szívből ajánlom tényleg,nem tartozik a hiper-szuper,méredrága antiallergén almok közé,mégis megoldotta a problémánkat!

annyit még róla:por állagú,mégsem száll olyan veszettül,mint sok más fajta,amitől tiszta pernye lesz minden,és sztem gazdaságos is ,mert szépen összeáll ott,ahol a cica használja.

4. Qwasy (válaszként erre: 2. - Sanyinak)
2021. máj. 23. 14:08
Lidlből vásároltuk mi is korábban, nem túl jó. Azt elégeltem meg, és kezdtem újakat próbalgatni, de eddig nem lett meg az igazi.
2021. máj. 23. 14:07
Mi szilikonosat szoktunk venni az Aldiban.
2. sanyinak (válaszként erre: 1. - Qwasy)
2021. máj. 23. 14:00
Cicás Fb csoportokban gyakran előjön ez a kérdés. Ki ezt, ki azt használja, a legtöbben a nagy áruházakét (Penny, Lidl, Aldi).
2021. máj. 23. 13:38

Sziasztok!

Aki macskát tart, kinek elyik fajta alom vált be? A környékbeli boltokból próbálgattunk több fajtát is, de sajnos nem az igaziak. Valakinél láttam egy fajtát, abban a pisi egy gombócba áll, és könnyen ki lehet szedni. De az a fajta nálunk a környéken sajnos nem kapható, amiket eddig próbáltunk, azokban kiszedés közben szétmállik az alom, és így sokkal többet kell kiszedni belőle, hogy biztosan ne maradjon benne használt rész. Valakinek jól bevált alom márka esetleg? Már gondolkozom a netes rendelésben is, sak sajnos nincs olyan tároló részünk ahová előre bevásárolhatnék belőle többet, ha jó, kis tételben meg nem biztos, hogy megéri rendelni, a kiszállítási költség miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook