Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma valahogy hidegen hagynak vadidegen emberek keservei. fórum

Ma valahogy hidegen hagynak vadidegen emberek keservei. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 23. 22:34
Engem máskor sem hatnak meg 🤣
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2022. okt. 23. 18:37
Nem érzem ezt keservnek. 😃
6. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 23. 11:09
Kiirod a keserved, hogy masok bssAk meg?
5. 55Judit (válaszként erre: 3. - Dfc04c70e4)
2022. okt. 23. 09:22
Én is kezdem felismerni (vénségemre), hogy ha nem érzem át mások nyomorát, sokkal jobb a lelkiállapotom. A magam dolgával törődök, hisz a saját gondjaimat is nekem kell megoldani más le se ... 😀
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 23. 08:49
Akkor ma ne hoxázz.
3. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 23. 08:32

Ó! Akkor én egy hideg-rideg ember vagyok. Engem már elég régóta hidegen hagynak a számomra vadidegen emberek keservei. Azt is megmondom, miért. Elég sokszor belefutottam már kesergő emberekbe. Itt, a Hoxán ugyanúgy, mint a való világban. Azt tapasztaltam, hogy azoknak az embereknek a keservei pont nem valós keservek voltak, hanem nagyon is feltupírozott kesergések. Ők azok az emberek, akiknek bármilyen tanácsot mondasz, hárítanak. Semmi sem jó, őket senki nem érti meg, hogy is érthetnék meg, nincsenek az ő helyükben. Ha valaki egy idő után megunja a mű-sirámaikat, akkor még a panaszkodóknak áll feljebb, és minősíthetetlen módon reagálnak.

Na, hát így próbáljon az ember segíteni!

Már tanultam ezekből. Azt is meggondolom, hogy itt melyik témához szóljak hozzá egyáltalán.


Ha ez érzéketlenség, akkor vállalom.

2022. okt. 23. 05:26
Vagyunk igy ezzel páran néha:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook