Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma vagyok a 23.ciklusnapon. Ha ma a teszt negatív, akkor nem sikerült? fórum

Ma vagyok a 23.ciklusnapon. Ha ma a teszt negatív, akkor nem sikerült? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. nov. 10. 21:32

Kérlek titeket normális hangnemben válaszoljatok, mert itt akármilyen témában teszek fel kérdést, csak a bunkók találnak meg.

Szóval ma vagyok a 23.ciklusnapon és csak kíváncsiságból csináltam reggel egy tesztet. Negatív lett. Szabályos 27 napos ciklusaim vannak, ezért gondoltam, hogy ha van valami, akkor már mutatja a 10-es érzékenységű teszt, mert pár ismerősömnek ovu után (nekem is volt ebben a hónapban 100%)7-8 nappal már halványan mutatta a teszt, teszt babát várnak.

Szerintetek, ezalatt a 4 nap alatt már nem lesz ugye pozitív a teszt?

Fél éve próbálkozunk a férjemmel, eddig sikertelenül, bár már a kivizsgálások megvoltak, mindketten egészségesek vagyunk szerencsére.

Kérlek benneteket normálisan fogalmazzátok meg és ne bunkón a válaszaitokat, hiszen én is normálisan tettem fel a kérdést!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook