Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ma még nem érdekel, de lehet hogy holnap már te fekszel a műtő asztalon. fórum

Ma még nem érdekel, de lehet hogy holnap már te fekszel a műtő asztalon. (beszélgetős fórum)


5. Morcika22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 11:39
Sport, barátok, család, kikapcsolódás, relax (már amennyire lehet), mosoly, nevetés, szex... és az energiavámpírokat igyekszem az utóbbi időben elkerülni, már amennyire lehet...
2023. márc. 29. 06:38
Szeretetben kell lubickolni,ha nincs bennünk a sok düh gyűlölet keserűség stb,hanem megtanul az ember örülni,szeretni tisztelni... önmagát(elsősorban)...innen automatikusan következik az egészségesebb ember,mindennek az alapja ez...
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 28. 21:36

Pont nem figyelek oda minden rezzenésre.Tudom sokak szerint ez nem jó.

Amúgy a gyógynövények felé fordulok.

2023. márc. 28. 21:32

Én a mozgást, a normál súly megtartást, sok-sok agytornát és a sok nevetést tartom nagyon fontosnak.

Biztos van, amit kihagytam;)

2023. márc. 28. 21:26
Törődjünk többet magunkkal.Nincs semmi bajod. Néha fáj a térded, fejed, fáradékonyabb vagy, nem megy olyan jól a szex mint szeretnéd, elfelejtesz dolgokat? Ezekre mindre van megoldás, csak figyeld magad,vedd észre. Pár év múlva jól fogsz lakni a gyógyszereiddel. Ki mire esküszik ,mit tesz, hogy ezeket elkerülje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook