Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ma már nem gyújtottam rá...most kicsit meginogtam!HELP :S :D fórum

Ma már nem gyújtottam rá...most kicsit meginogtam!HELP :S :D (beszélgetős fórum)


1 2
13. noysee
2010. jan. 18. 21:24
:) Tudom, hogy nem...és a fiú akivel alakulóban vagyok is utálja és díjazná ha leszoknék..és én is büszke lennék magamra....remélem tényleg nem fog kárt tenni a fogyóban...amúgy meg szerintem akik elhíznak azért híznak meg mert cigi helyett nasiznak egy csomót nem?:S mert én egyáltalán nem nasizok helyette...
12. guzmi
2010. jan. 18. 21:19
nem tesz kárt a fogyóban és azt mondom, hogy ne próbálj minden cigi helyett rágózni cukrot bekapni stb, mert nem helyettesíti semmi. hidd el pár nap és egyre jobb leszm de "csak egyet, egy slukkot" sem szabad. kis szenvedés az igaz, de hidd el nagyon megéri. lány vagy, a cigi büdös, az érzi igazán aki nem szívja LEGYÉL ERŐS, A ROHADT CIGI NEM GYŐZHET!!!
11. noysee
2010. jan. 18. 21:08
csk nem tudom azt a tényt befogani az agyamba h jobb lesz pár nap után..pedig anya is ezt mondja....annyira furcsa mert megrögzött szokásom volt, hogy ha megyek ki a buszhoz cigi..leszállok a buszról cigi...várom a buszt cigi...és most nem...a lényeg hogy nem akarok hízni és le akarok szokni..de ha nem fogok sokat enni..vagyis ha vigyázok ugyanúgy hogy mit eszek ugye nem tesz kárt a fogyózás hatásában???
10. guzmi
2010. jan. 18. 21:02
hidd el jobb az élet cigi nélkül,add meg magadnak a jobb élet esélyét, agyban dől el, minden cigi nélküli nap után dicsérd meg magad. Nem lehet semmivel pótolni, néhány nehéz nap után könnyebb lesz hidd el NE GYÚJTS RÁ
9. e3cb7b027d (válaszként erre: 6. - E3cb7b027d)
2010. jan. 18. 20:56
A másik pedig: nem tudom kávézol-e vagy sem, vagy fogyasztasz-e néha alkoholt, de ezek hatására az ember sokkal könnyebben esik kísértésbe.
2010. jan. 18. 20:56

Szia!Ha kitartó vagy sikerül.

Mentolos fogkrém,cola,rágó.Szerezz be nikotinos rágót,a férjemnek az segített.

7. guzmi (válaszként erre: 1. - Noysee)
2010. jan. 18. 20:51
igyál meg egy pohár vizet. akkor is jó ha éhséget érzel, mert az emberek nagy része tévesen érzékel, és nem is éhes, hanem szomjas. Ezzel csak jót teszel magadnak Két éve szoktam le. NE GYÚJTS RÁ!!!
6. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - Noysee)
2010. jan. 18. 20:24
Szia. A rágógumi (cukormentes) segíteni szokott ilyenkor.
2010. jan. 18. 20:23
rágyújtanék*
2010. jan. 18. 20:23
de amúgy nem vagyok éhes...csk a cigi...ajjjj de haragszok magamra...de anya is azt mondta hogy ha most rágyújtanák megbánnám...ha már egész nap kibírtam..:S
2010. jan. 18. 20:21

vagy almát


de a light cola is elveszi az étvágyat (bár elég egészségtelen)

2010. jan. 18. 20:21
rágj el egy répát
2010. jan. 18. 20:20
Mától úgy döntöttem, hogy különböző okok miatt nem fogok cigizni... de most úgy megkívántam!!! Mit csináljak hogy ne vegyem magam rá hogy csak egyetlen egyet elszívjak??? Nass kivan zárva mert fogyózok :S:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook