Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ma kiraktam a világítós karácsonyi ablakdíszt. fórum

Ma kiraktam a világítós karácsonyi ablakdíszt. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. nov. 12. 06:23
Tèrdepelj kukoricára!
2022. nov. 11. 10:55
Jól tetted.
2022. nov. 11. 10:53
Láttam máshol is kirakva már, sőt a nagytudású másik közösségi oldalon azt írták, hogy halottak napja után, hivatalosan is szabad a karácsony. :D Miért várjak, ha nekem tetszik? A sötét éjszakákban a hangulatfény még javítja is a közérzetett. Szerintem rakjátok ti is ki, és fel amit szeretnétek. Természetesen a fa, csakis december második felébe kerül ki, hogy meglegyen azért a karácsony hangulata.
2022. nov. 11. 10:46
Sötétítő jellegű függönyt vettem karácsonyos, alig várja felrakjuk, 2 adventnél felrakom középre :)
2022. nov. 11. 10:45

..sokan kirakták már!

Nálunk a virágtartón lesem szedtük, ellesem, néha be bekapcsoltuk,most meg már mécses mellett be kapcsoljuk édesanyámnak.♥

5. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 11. 10:30
Jól tetted. Én tegnap vettem meg. Alig várom, hogy kitegyük.
2022. nov. 11. 10:12
Szerintem szépek ezek a fények, engem nem idegesít.
2022. nov. 11. 09:55
Nyugi, az amcsik már november elsején felállítanak 3 karifát. Nem túlzás az ablakfény 😁
2022. nov. 11. 08:04
Nekem is megjöttek a neten rendelt új fényfüggönyeim, de még nem "mertem" kirakni. :DDD Majd november végén, de várom már. Ezeken az egyre korábban sötétedő, ködös, szürke hétköznapokon a fények, egy illatgyertyával olyan kellemes, ünnepi hangulatot teremtenek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook