Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ma kezdtem a diétát. Velem tartasz? fórum

Ma kezdtem a diétát. Velem tartasz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. febr. 19. 16:21
Milyen időközönként méritek magatokat?
37. Szandika31 (válaszként erre: 32. - 25800e2d09)
2014. febr. 19. 16:19
Ez igaz, meg attól is függ, hogy milyen típusú fehérje turmixot választasz. Van, ami lassú felszívódású (ezt ajánlják estére), meg van gyors (edzés utánra), meg van ezeknek a keveréke is. De mondjuk jobb, ha erről egy "szakit" kérdezel, mert az a legjobb. És az se mindegy milyen, mert amit a drogériákban lehet kapni, azoknak elég rossz a minősége....na de ez megint más téma. :) Régebben "hivatásos" sportoló voltam, most meg már "hivatásos" lustaság!!! :)
2014. febr. 19. 15:45
Sziasztok, Csatlakoznék én is. Tegnap kezdtem diétázni, 69 kilóval, 7-8 kilót szeretnék lefogyni. Én a South Beach diétával próbálkozom. Az utóbbi pár hónapban szedtem fel jó néhány kilót (karácsony, csokik a kedvesemtől), előtte évekig 63 kg körül voltam. Voltam viszont már 75 kg felett is, akkor viszont stressz miatt fogytam le.
35. -Mimi- (válaszként erre: 30. - Krumplilány)
2014. febr. 19. 15:04

Én a sportra már rávettem magam mert úgy vagyok vele ha le nem is fogyok tőle de legalább nem leszek ilyen punnyadt. Már azzal is előrébb lennék ha feszesednék. Szóval futok és futok... ;-) Persze még sokat nem bírok de lesz ez jobb is.

Amúgy azt mondják az okosok,h 80%-ban a kaján múlik a fogyás.

34. -Mimi- (válaszként erre: 28. - 25800e2d09)
2014. febr. 19. 14:59

Oké! :-D

Hát igen úgy ahogy mondod... De elég nehéz levetkőzni ezeket a hülye szokásokat. ;-)

Ma ettem reggelit! :-D Meló előtt sütöttem a családnak palacsintát és hát meg is kívántam elég rendesen...Úgyhogy gyorsan leküldtem inkább 2 szelet abonettet sajttal.

Az ivással is próbáljozom de nagyon nehezen megy. Lefőzök másfél lityi zöld teát és azt tuszakolom magamba minden nélkül. Pedig ennek a dupláját kéne inni de még ez is nehezen megy. :-/

33. -Mimi- (válaszként erre: 29. - Szandika31)
2014. febr. 19. 14:53

Tavaly nyáron vettem fehérjeport. Végülis bevált,eltelített és finom édes volt,nem kívántam utána az édességet.

De idén mind a kétszer mikor ittam elég brutál hasmenés jött rám.... Nem tudom miért mert fél éve semmi bajom nem volt tőle.

32. 25800e2d09 (válaszként erre: 29. - Szandika31)
2014. febr. 19. 13:46
Azzal azért óvatosan. Ha este edzel akkor oké. De a fehérjét edzés után;(fél órán belül) akkor van értelme meg napközben. Este csak akkor ha épp nem tudsz mit kajálni. És sok víz mert a fehérje terheli a veséket.
31. Szandika31 (válaszként erre: 30. - Krumplilány)
2014. febr. 19. 12:41
Pedig nagyobb részt a kaján múlik, a torna csak rásegít.
30. Krumplilány (válaszként erre: 27. - -Mimi-)
2014. febr. 19. 10:18

Igen, sajnos én is hamar feladom mostanában.

Imádok enni, szóval nekem a kaját is nehéz megálni, mindig többet szedne a kezem. :( Meg ott a csoki, jahj...venni sosem veszek, hogy elkerüljem bajt, viszont mindig kapok. :S Bár ha nagyon akarom, akkor félreteszem a páromnak. Meg nagy mumus még a torna is. Max 1 hétig vagyok lelkes és bírom is, utána rendszerint a mérleg csak +dekákat mutat és feladom.

29. Szandika31 (válaszként erre: 27. - -Mimi-)
2014. febr. 19. 09:38
Miért nem próbálod meg este a fehérje turmixot? Édes is, laktat is, ráadásul tolja ki a vizet.
28. 25800e2d09 (válaszként erre: 26. - -Mimi-)
2014. febr. 19. 08:36

Szia :-) na te is a totál rossz napirendet nyomod akárcsak én. "Nem tudok reggel enni" majd 5 évig ezt nyomtam... olykor olykor csipegettem, igazából fogytam is de most jöttem rá hogy az izmaim javarészét is sikeresen "bedaráltam"... gondolom inni se iszol csak mikor épp eszedbe jut?

Én már az asztalra csaptam, gyere te is verj oda egyet izomból :-)

27. -Mimi- (válaszként erre: 23. - Krumplilány)
2014. febr. 19. 07:57

Ismerős... Fejben én is marha jól tudom mit mikor mivel kéne de mégsem úgy jön össze. Bár én a kajáról simán le tudok mondani, imádom a salátákat, a halat... Nálam a buktató mindig az édesség. Meg az, h meló után este leszek éhes...

Na meg nem vagyok elég kitartó, rögtön akarom az eredményeket ha nem látom azonnal hajlamos vagyok feladni. :-(

26. -Mimi- (válaszként erre: 20. - Szandika31)
2014. febr. 19. 07:51

Én 178 cm vagyok és 76 kg... Brutális... Szülni is ennyivel mentem mind a kétszer...

Nekem szoptatás alatt szépen lement a súlyom pedig ettem mindent és sokat.

64-65 kg voltam, télen általában felszalad mindig 5 kg, az nyáron le is megy de most 2 éve ragaszkodik és valahogy nem megy le... Egyre nehezebb ahogy öregszem... :-D

Igen, elvileg 5ször kellene enni keveset. Délelőtt én sem vagyok éhes, megiszok egy tejeskávét, h észhez térjek és ennyi, nem tudok enni. 1-kor eszek 1 szelet csirkemellett vagy halat salátával, párolt zöldséggel. Ha dolgozom akkor 4-kor van személyzeti akkor eszem egy kis csésze levest vagy ha vmi husi van akkor azt köret nélkül. Utána megint nem vagyok éhes csak ha hazaérek 9-10 körül... :-/ Ha már ngyon nem bírom elrágcsálok 2 szelet abonettet.

2014. febr. 18. 22:45

Csatlakozom én is. hátha lesznek tippek kajákra. :) nekem csak olyan 3-4 kiló feleslegem van de ezt inkább izommá szeretném "varázsolni" 3 hete kezdtem a mozgást ám a kaja még nem állt be :(


csokit, büszkén mondhatom hogy 2-3 hete egyáltalán nem ettem (előtte majdnem napi szinten volt hogy 1 tábla is mellé gumicuki, energiaital péksütike meg minden... :S )

24. Krumplilány (válaszként erre: 19. - Főnix01)
2014. febr. 18. 22:30
Én minimum 13 kilót, de az álmom az 55 kg, szóval ahoz 18-tól kellene megválnom. De nagyon ragaszkodik. :(
23. Krumplilány (válaszként erre: 17. - -Mimi-)
2014. febr. 18. 22:28

Szia!


Igen, tudom, csak az a baj, hogy valamiért mindig megszegem a szabályokat...pedig régen meg sem inogtam, egy pillatra sem. Ma volt az első "tökéletes napom".

22. Szandika31 (válaszként erre: 19. - Főnix01)
2014. febr. 18. 22:07
főnix01! Én is sokat mantrázok. :)))))Kénytelen vagyok!
21. Szandika31 (válaszként erre: 11. - -Mimi-)
2014. febr. 18. 22:00
Jaaaaaaa, én meg jégkrém-függő vagyok!!!! :)
20. Szandika31 (válaszként erre: 11. - -Mimi-)
2014. febr. 18. 21:57

Mimi, én minimum 5-6 kilótól akarok megválni. 175 cm vagyok, jelenleg 70 kg. 1 éve szültem 86 kilósan, eddig lement magától úgymond az a 16 kiló. Terhesség előtt minden nap, vagy minden másnap futottam 6-8 km-eket, de most olyan szinten lusta vagyok, hogy a sarokig nem bírnék elfutni. :(

Még nem dolgozom, tehát időm lenne, csak hát az akarat....A fiam persze egy örökmozgó, pörög egész nap, én meg utána :)

Fehérje diétát csinálok, reggel protein kávé, ebédre csirkemell, rizs naturon, zöldség, délután/este fehérjeturmix. Elvileg délelőtt is kellene még enni egyszer, de olyankor nem vagyok éhes, inkább délután.

19. főnix01 (válaszként erre: 16. - -Mimi-)
2014. febr. 18. 21:36

Szia! Menni fog, mondd azt magadnak, hogy holnap reggeltől ezt meg ezt kerülöd. Èdessèg-megvonásnál az első hàrom nap nagyon kemèny! Ilyenkor mantrázok magamban, hogy az csak plusz kalòria, nincs benne semmi hasznos ... stb :-D

Neked sincs könnyű dolgod,illatfelhőben dolgozol. Milyen fincsi illata van a frissen elkèszült ètelnek! :-)

Ki mennyit szeretne leadni?

18. főnix01 (válaszként erre: 15. - Szandika31)
2014. febr. 18. 21:32
Köszönöm! Igazad lehet, ráadàsul jò sokára emèsztődik el a gyümölcs a gyomorbòl. GondolkoDom az esti kaján, mert ez az, hogy este kilenckor is mèg melózunk, kell a kalòria :-D
17. -Mimi- (válaszként erre: 13. - Krumplilány)
2014. febr. 18. 21:30

Szia!

Te már tudod a receptet, biztos menni fog most is! ;-)

16. -Mimi- (válaszként erre: 14. - Főnix01)
2014. febr. 18. 21:28

Szia!

Én meg felszolgálóként dolgozom,egész nap hozom-viszem a kaját... Hát... Csoda,h egész nap a kaján kattogok?! :-D

Egyébként gratula az eddigiekhez, csak így tovább! Mi lehetne nagyobb motiváció mint a saját lagzi? ;-)


Most jöttem haza melóból,nappali közepén egy nagy doboz Celebrations...waaaa... A jó isten se akarja,h lefogyjak... :-/

15. Szandika31 (válaszként erre: 14. - Főnix01)
2014. febr. 18. 21:27

Nekem azt mondta egy személyi edző ismerősöm, hogy gyümölcsöt tejes dolgokkal együtt enni nem tanácsos, mert egyrészt "rohaszt", másrészt nem tud rendesen felszívódni a fehérje.

Persze te érzed, mi a jó Neked, ez csak úgy eszembe jutott.

2014. febr. 18. 21:11

SzIasztok! Èn már diètàzom/ èletmòdot vàltok kèt hete. Besokalltam, ma kimenőt adtam magamnak. Kèt hèt eredmènye -2,5 kg ès combbòl ès csìpőből -1-1 cm. Mást nem mèrtem, mert ezek a kritikus területek.

Amit csináltam ès holnap tovább folytatom: reggelire müzli, ebèdre ami van, de nem eszem degeszre magamat, vacsira fehèrjeturmix ès mellè, vagy előtte valami gyümölcs.

Csak vizet iszom, ès semmi èdessèg. Azt hozzá kell tegyem, hogy konyhán dolgozom, ráadàsul cukrászkènt. Szòval ha èn meg tudtam àllni az èdessèget, màsnak is menni fog :-) :-)

Most gondolkodom Rubint Rèkán, mèg pàr centi eltűnhetne a csípőmről. Idèn lesz az esküvőnk.

2014. febr. 18. 20:57

Sziasztok! Igaz én tegnap kezdtem újra (vagy ezredjére), de csatlakozhatok?


Én már egyszer lefogytam 4 hónap alatt 10 kg-t, amit évekig tartottam is, de most majdnem mindet visszaszedtem, elég hamar. :( 163 cm vagyok és 73 kg. Tegnap újrakezdtem, de pont mensi előtt, szóval most majd jön rám a víz és a mérleg is csak többet fog mutatni. A célom 60 alá menni decemberre, tehát sok időt adok magamnak!

12. -Mimi- (válaszként erre: 10. - Katka..)
2014. febr. 18. 20:16

Szia!

Gyere,mesélj te is! :-)

11. -Mimi- (válaszként erre: 9. - Szandika31)
2014. febr. 18. 20:15

10 kg-ot szeretnék fogyni...Nem sürgős de nyárra szeretnék formába lendülni. ;-)

Sosem diétáztam,illetve csak hírtelen fellángolásaim voltak ami max 2 hétig tartott. Ilyenkor szépen le is fogytam 5 kg-ot de sajnos "kamatostól" visszajött, így járok most 10 kg-nál...

Megpróbálom most "okosan" csinálni, semmi kenyérféle,köret,cukor stb, helyette sok zöldség,gyümölcs. Minden nap futok 5 km-t.

Nekem az édesség a gyengém... Gyakorlatilag ch függő vagyok. :-( Na erre mondhatna vki vmi okosat! Próbáltam, h ha édeset kívánok inkább eszek vmi gyümit de az se a legjobb mert nekem savat csinál.


Te mennyit szeretnél fogyni és hogyan? :-)

2014. febr. 18. 17:48
Sziasztok! Én is szívesen veletek tartok! :)
9. Szandika31 (válaszként erre: 8. - -Mimi-)
2014. febr. 18. 14:54

Köszi Mimi, te mennyit akarsz fogyni és milyen "módszerrel"?

Diétáztál már régebben is, milyen sikerrel?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook