Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lush termék tapasztalatok fórum

Lush termék tapasztalatok (beszélgetős fórum)


21. nobel
2011. dec. 31. 13:32

Hat nem is reklamozom," mert a lanyomtol kaptam lush sampont ,,meregdraga es mi van benne :

SLS natrium laurilsulfat a gyermekem akart valami egeszsegeset ajandekozni es becsaptak!!

A boltbol hivott fel telefonon beolvastatta az összetevöket es kihagytak az Sls-t a felsorolasbol!

holott a lanyom

SLS Free sampont kért....

20. tomka1
2011. márc. 31. 11:35

Sziasztok!


Ezt már használta valaki? Bevált?

CHARLOTTE ISLAND színezett testápoló a Lush-tól. Ez nem foltosodik?


Köszi:Zsu

19. vikka (válaszként erre: 18. - 8c3ebf59de)
2009. dec. 11. 18:34
az oxeo megszűnt sajnos. teljesen belebetegedtem...:(((
2009. nov. 28. 18:34
Én is lush rajongó vagyok évek óta,végre egy jó izzadásgátló aromaco vagy oxeocube,isteni bodybutterek:king of skin,aqua mirabilis,handy gurugu-kézkrém és sorolhatnám a csodákat és ami a legfontosabb NEM TESZTELNEK ÁLLATOKON!!!!Én ezért választottam őket az csak hab a tortán,hogy a bőröm is fantasztikus !!!!
2009. nov. 20. 16:02

Én imádom a Lush termékeket, amiket eddig próbáltam, azok beváltak!

Kedvencem a Vanilla Delite testápoló, az American Cream hajkondicionáló és a Sultana of Soap szappan. Azt hiszem, Lush függő vagyok... :o)

2009. márc. 24. 20:08
Vagy valaki nem tudna vmit a stríákra??? Nagyon megköszönném az ötleteket!!!
2009. márc. 24. 20:08

sziasztok!Én kb 3napja vettem a Lush-ba a each peach maszirozó testpólót. Stríákra kaptam sajnos a fenekemen van 1-2 csík ilyen fehérek.

Háát 3 nap alatt nem várok csodát.Naon jó illata van de viszont naon gyorsan fogy :( Valakinek nincs vmi tapasztalata ezzel kapcsolatba? Talán annyit vettem észre hogy sejmesbb a bőrőm.

2009. márc. 14. 12:11
Ami nekem a Lush termékek közül nagyon bevált, az az Aromarant dezodor, igaz, én a lábamra használom :) Az új szerelem pedig a Strawberry feels forever, ami egy masszírozó tömb, de testápolóként is szuper, csak nem szabad belőle sokat használni, mert akkor már 500 m-ről érezni lehet, hogy egy eper közeledik... ;)
2009. jan. 28. 19:21
Én elég sok lush terméket használok.pl.coalface,fresh farmacy szappanok.ezek tökjók patik ellen,csökkentik a zsírosodást és a miteszerek is elmúlnak töle.arcpakolásnak a mentás mask of magnamity a legtutibb,legalábbis nekem.arctisztítónak angels on bare skin v.herbalism.mikor kész vagyok a tisztítási rituáléval,befújom az arcom tee tree water-ral,ettöl nagyon selymes és üde lesz.fürdéshez rockstar szappant használok,isteni az illata,csak sajnos utána már nem érzödik a börömön.legközelebb vmelyik body buttert szeretném kipróbálni.szerintetek melyik a legjobb?
2008. nov. 1. 13:12

Sziasztok!

Én rendszeresen használom a Lush fekete szappanját egyébként Coalface a neve.Nagyon jó gyulladáscsökkentő hatása van, valamint oldja picit az elhalt hámsejteket.Ezt azután fogod észlelni miután megmostad vele az arcod és törölközövel megtörölted a bőrödet, látni fogod az arcodon a kis bőrdarabkákat.nagyon tuti :)

Egy picit szárítja az arcbőrt...lehet hogy hidratálnod kell utánna...de saját tapasztalat ha vársz kicsit és nem krémezel utánna azonnal, a bőröd megtermeli magának amit kell. :)

11. 5b228c20f3 (válaszként erre: 10. - Sztolyka)
2008. szept. 29. 20:47

Én még a Lush Fekete szappanát nem használtam, de lehet, hogy a sok negatív tapasztalat után már nem is fogom.

Az Ilcsis az nagyon jó,szépen lehúzta a gyulladást és a pakolásaival együtt kombinálva még a hegeim is eltűntek. Szóval az bevált, maradok annál.

Ha ennek az ára érdekel, írj privit (ide nem mindíg jövök és előbb észre veszem, ha kérdez valaki) és utána nézek. Hirtelen nem tudom az árat, mert régen vettem :)

10. sztolyka (válaszként erre: 7. - 5b228c20f3)
2008. szept. 29. 19:27
Érdekelne,hogy milyen ez a fekete szappan és mennyire hat,ára?
9. 5b228c20f3 (válaszként erre: 8. - 2bc7365ec9)
2008. szept. 14. 20:41

Ilyet nem is találok a honlapon :S

Arra a fekete szappanra gondolok, ami pattanásos bőrre van :) Ez lenne az?

8. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 7. - 5b228c20f3)
2008. szept. 14. 20:27
A You snap the whip -re gondolsz? Nekem van és nagyon szeretem, csak elég gyorsan fogy. Ajándéknak szerintem remek ötlet.
2008. szept. 14. 19:38

A fekete szappant ismeri valaki?

Én az Ilcsiset használom, az bevált, de attól lehet ez is jó........de azt hiszem nem cserélném le az Ilcsit :))

2008. szept. 14. 19:36

Nos..... megnéztem annak a samponnak a nevét, amit a múltkor nem tudtam.---->REHAB


Szóval ez sem ér semmit, egy Avonos termék is jobb volt nála és nem tudom ki hogy van vele, de én a hajkondicionálóért sajnálok kiadni majd 2000 Ft-ot/100 g, főleg, ha utána a jól bevált Kallos tejes pakolómmal kenem be a hajamat, hogy ki tudjam gubancolni.

Azt hiszem, hogy soha többet nem veszek Lush termékeket, pedig nagyon jó illat van az üzlet környékén :)

2008. szept. 13. 07:22

elszomorít az itt olvasott info,

a szappant ki akartam probálni,

csak még nem jutottam hozzá .

akkor most nem tudom, mit tegyek!

2008. szept. 8. 17:46

A samponok, szappanok és úgy általában minden, ami habzik, tartalmaz káros anyagot a Lush-nál. Hiába mondják, hogy csak biztonságos szintetikus anyagokat használnak, ez nem igaz. A Sodium Laureth Sulfate meglehetősen ártalmas anyag, mégis szinte mindenbe beleteszik. Az biztos, hogy nagyon kellemes illatuk van ezeknek a termékeknek.


Mielőtt megveszel valamit, nézz utána a összetevőknek.


Body butter-ek szinte mindegyikét próbáltam már és nagyon tetszettek. A Lemony Flutter-t imádom.

A Magnemintit is rendszeresen használom, bevált.

Itt ahol lakom, hennát is lehet venni, ez is szuper.

Próbáltam a füdőlabdáikat (vagy minek hívják), ezekért nem voltam oda. Nem habzanak, igaz, káros anyag sincs bennük nagyon.

3. 5b228c20f3 (válaszként erre: 2. - 2bc7365ec9)
2008. szept. 8. 16:50

A NEW HAIR nevű sampon, ami egy fahéjas szappanszerűség, az jó volt, vagyis a hajhullásomnak nem használt, de legalább viszonylag takarékos volt, de közel sem annyira, mint ahogy azt a boltban mondták. Azt mondták, hogy kb. 4-5 hónapra elég. Nekem 2 hónapig tartott :(

Volt egy kókuszos folyékony kondícionáló, ami mint utóbb kiderült göndör hajra való, nem pedig az én egyenes, száraz szálkás hajamra :S

Ezzel nem tudtam kifésülni a hajamat, és a kis kiszerelés (100 ml) kb 2 hétig tartott.



Valami sampont is vettem, annak a neve most nem jut eszembe, fel kellett rázni és áttetsző colt. Na....az sem jött be! :)


Én heti 3-szor mosom a hajamat.


Most a Mátrixot próbáltam ki, d sajnos azt meg nem tudom könnyen beszerezni, pedig van 2 terméke, ami nagyon bejött! :) (sampon-lila és hajformázó gél-fekete 400 ml)Ezek nagyon jók voltak, pedig csak 2-3 alkalommal kenték rám, de már beléjük szerettem :)

2008. szept. 3. 09:54

Én elég sok mindent kipróbáltam már a Lush-tól. Sajnos nem minden terméket érdemes magunkra kennünk, de van egypár, mai nagyon jó.

Melyek nem tetszettek neked?

2008. aug. 5. 22:51

Sziasztok!


Nem tudom, ki mennyire ismeri ezeket a termékeket, de az biztos, hogy isteni illat van az üzletek környékén.

kb 1 hónapja rászántam magam (és egy csomó pénzt), bementem egy boltba és vettem 3 terméket.

Nekem sajnos egyik sem jött be, sőt!


Várom más véleményét is, lehet, hogy csak rossz terméket ajánlottak, nem a nekem leginkább megfelelőt (?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook