Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lukoil fórum

Lukoil (beszélgetős fórum)

2012. jún. 4. 12:44
Mi elég sokat tankoltunk náluk még jóval olcsóbbak voltak a többieknél.Ami sajnos már nem így van...Nem volt semmi gond soha.Benzin hasonló minőségű mint a nagyoknál.Ha hosszabb útra megyünk még mindig náluk tankolunk és mindig ott ejtjük meg a pisi szünetet is.:) Wc-ik szerintünk messzemenően a legtisztábbak a benzin kutak közül. Nekünk csak jó tapasztalataink vannak róluk.
12. twinsy
2012. jún. 4. 09:10

Én eddig egyszer voltam a Lukoil töltőállomáson Békéscsabán és akkor is átvertek :-). CSak egy doboz cigit vettem+öngyújtót...ez 880Ft-ba került és én nagylelkű ember lévén 1000Ft-tól kértem vissza. 5000Ft-val fizettem és 4 db 1000Ft-os bankjegyet kaptam vissza. Csak az volt a gond, hogy az egyiken nem volt fémszál, amit akkor észre sem vettem, bevallom nem is figyeltem.

Most úgy érzem, hogy tehet egy szívességet az a (ide egy csomó csúnya szót képzeljetek el)benzinkutas, aki nagyon jól tudta, hogy átver, de a borravalóm jól jött neki. Hát szűljön sünt!!!!!! Most mehetek a nemzeti bankba visszaváltani. A hab a tortán az az, hogy most hétfő van, ebédet kellene vennem, de csak ez az ezres van nálam :-))). A legjobb diéta, ha nem eszel :-))))

2010. jan. 3. 19:46
köszike a válaszokat :D
10. mandulaszem (válaszként erre: 9. - Anda1986)
2010. jan. 3. 18:12
De ugyanúgy átverik az embereket.
9. anda1986 (válaszként erre: 8. - Mandulaszem)
2010. jan. 3. 17:44
nem, mert az üzemanyag shell minőségü lett, de az ára maradt tescos
8. mandulaszem (válaszként erre: 7. - Anda1986)
2010. jan. 3. 17:43
Teljesen mindegy, maradt minden a régiben.
2010. jan. 3. 17:40
Már megszüntek a Tescos kutak, átvette őket a Shell
6. mandulaszem (válaszként erre: 5. - 51f65b7f28)
2010. jan. 3. 17:30

A Tescos kutaknál bőven csalnak.

Furcsa, hogy soha, sehol sem tudtunk 40 l fölött tankolni, mert megtelt a tank. Itt volt már 43-44 l is.

0,025-öt simán elcsalják egy-egy tankolásnál.


Lukoilról nincs tapasztalatom, de érdemes lenne mindenhol megtölteni 4 db 5 literes kannát, és tisztán látszana az űrmértékbeli különbség.

2010. jan. 3. 17:23

Nekem egyik barátnőm dolgozott Lukoilon, ő is azt mondta, hogy a Mol szállítja oda is. És ők tényleg nem tankolnak, csak kérésre vagy ha látják, hogy segítségre szorul valaki.

Viszont a Tesco-s úgy tudom nem Mol üzemanyag és nagyon vacak is állítólag.

2010. jan. 3. 17:12

minden benzinkút magyarországon a moltól veszi a benzint, csak max hozzáad valamilyen adalékanyagot ami a sajátja.

meg persze esetleg maga a kutas okosít valamit a benzinen (mint ahogyan azt lehet hallani itt-ott).


én személy szernt nem igazán szeretem a lukoilt, mert ott magamnak kell tankolni (és utálom ha benzinszagú lesz a kezem a tankolástól).

2010. jan. 3. 17:05
semmi különös,én szoktam ott tankolni.
2010. jan. 3. 17:03
én tankoltam már náluk, semmi extra se pro se kontra...ugyanolyan mint bárhol máshol tankolni...
2010. jan. 3. 17:01
Érdekelnének vélemények hogy milyen benzit ad a lukoil tapasztalatok negatív és pozitív hozzászólásokat is várok.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook