Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lúgosítás és teherbeesés fórum

Lúgosítás és teherbeesés (beszélgetős fórum)


2009. máj. 8. 10:44

Köszi mimmo33!


És pl. reggelire mit ettél? Vagy esetleg miket főztél? Mert pl. sztem nehézkes 1 habarás is, hiszen nem használhatsz tejfölt, meg fehér lisztet. Innentől kezdve kreatívnak kell lenni!

Van vmi jó tanácsod?

8. mimmo33 (válaszként erre: 7. - Jasmine)
2009. máj. 8. 08:50

[link]


Itt le van írva a lényege

2009. máj. 8. 08:24
Ja és én fogyni nem szeretnék ha nem jár közvetlenül ezzel a diétával!
2009. máj. 8. 08:23
És arról tudtok valamit lányok, h mit kellene enni am i lúgosít és mit kell kerülni?
2009. máj. 7. 12:27

Ezt találtam! Ezek szerint nekem is ezért sikerült;)



A lúgosítás és a teherbeesés

Hogy szervezetünk megfeleljen a teherbeeséshez szükséges állapotnak sokféle dolognak kell összhangba lennie. Ilyen például a szervezet sav-lúg egyensúlya. A termékenység egyik alapfeltétele a lúgos kémhatás.

Peteéréskor illetve az ovuláció időpontjában termelődő méhnyálkaváladéknak is lúgosnak kell lennie, ahhoz hogy megfelelő környezet jöjjön létre a spermiumiok számára.

Ha a méh nagyon savassá válik, nem valószínű hogy a megtermékenyített pete be tud ágyazódni.

Ezért fontos hogy kiegyensúlyozottan étkezzünk és minden amit megeszünk illetve elfogyasztunk az a szó szoros értelmében az egészségünkre váljék. Mert innen indul ki a szervezetünk működése, és ezen belül amire nekünk - teherbeesni vágyó nőknek - most legnagyobb szükségünk van: az ondótermelés, az ovuláció, a megtermékenyülés, és a fogamzás.

2009. máj. 7. 12:18

Nem tudom, hogy van e köze hozzá...Én március 2.-án kezdtem a 90 napos diétát, és a lúgosítást. Zöld árpa, green Mix...

3 éve próbálkozunk a kistesóval, és másfél hónapja a diéta elkezdése után pozitív lett a tesztem. Valószínűleg nem középidőben fogant meg a pici, mert sajnos a múlt héten el is veszítettem...

Viszont az életmód változtatás, és a tisztítás hatására-e, de 3 év után végre sikerült. Bizakodó vagyok, hogy hamarosan újra sikerül!

2009. máj. 7. 12:14
Ez engem is érdekel:)
2009. máj. 7. 12:11
szia én most próbálkoztam ezzel, lúgosító teát ittam...nemsokára kiderül:)
2009. máj. 7. 12:09
Segítsetek lányok, van valakinek ebben tapasztalata? Köze lehet a lúgosításnak ahhoz, h sikerült könnyebben teherbe esnetek? Érdekelne a téma de egyelőre nem tudom, hogyan kezdjem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook