Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lúdtalp műtétje volt-e valakinek? Tapasztalatok érdekelne. fórum

Lúdtalp műtétje volt-e valakinek? Tapasztalatok érdekelne. (beszélgetős fórum)


2023. máj. 17. 11:36

Ez a lúdtalp műtét engem is érdekelne, harántboltozat süllyesdés miatt.-

Tapasztalat valaki részéről, milyen típusú mátéte van?

2022. júl. 12. 17:02
Nekem besárgult és zöldült
2022. júl. 12. 11:19
Azt nem tudom,de egy jó szakember sok mindenre képes.Mielött belementek a mütétbe mindenképp keresettek egyet és kérjetek véleményt töle is.
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 12. 10:07
Férjem unokaöccsének van nagyon durva boka süllyedése és rövid a boka szalagja. Most 14 éves azt mondták neki kisgyerek korától, hogy majd akkor lehet megműteni ha már nem nő tovább. Gondolom ez attól is függ mi a probléma pontosan. Biztos vannak különböző műtéti eljárások és különböző problémák.
2022. júl. 12. 08:26
Csavart felnőttnek is raknak be? Úgy olvastam, csak 14 éves korig van ez a fajta műtét.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Hajnallányka)
2022. júl. 12. 08:24
Csontkovács a deformált állapotot is helyrehozhatja? Teljesen be van esve a bokája, lapos a talpa.
2022. júl. 12. 08:23
Egyelőre még nincs kiírva műtétre, és előtte mindenképp át fog esni mindenféle kivizsgáláson. Én is csodálkoztam, amikor hol a bokája kékül be, hol a sarka. Sosem láttam még ilyet.
2022. júl. 12. 00:19
Lehet gyakorolni: [link]
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Perzsacica)
2022. júl. 11. 20:57
Szerintem téves a fogalmazás. Valószínűleg komoly boka süllyedése lehet.
2022. júl. 11. 19:18
Lúdtalp miatt nem szokványos, hogy bekéküljön. A tervezett műtét előtt mutassátok meg angiológus belgyógyásznak vagy érsebésznek , mert az elkékülés oka gyakran ér eredetű azon ez a műtét nem segít.
2022. júl. 11. 17:43

Érdekelne ha nem baj hogy neki milyen típusú műtétet mondott a doki, csavaros rögzítést vagy mást?

Mert a csavaros rutin műtétnek számít, csak az érzéstelenítő húzza el de a műtét nekem 15-20 perc volt

2022. júl. 11. 17:41

Nekem volt, mindkét lábamon.

Szeretném azt írni hogy tök jó volt utána de nem. Nem tudom milyen típusú műtétje lesz a lányodnak, én csavart kaptam a bokámba. Előre is megnyugtatlak, hogy kb 1000 emberből eggyel ha ez történik. Nekem eltört a csavar a lábamban. csak az egyik felét tudták kiszedni.A másik lábamnál magam sem tudom mi volt a baj a lényeg hogy nem jól reagált. Fájt, csak a külső lábélemen tudtam menni, kikelett szedni a csavart.

Nektek sok sikert!!!

2022. júl. 11. 16:52
Bár nem volt ilyen műtétem ,de lúdtalpam van. Én azt tanácsolnám keressetek egy jó csontkovácsot, lehet ő tud segíteni.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 15:15
Szegény, én még nem is hallottam róla, hogy van ilyen műtét...
2022. júl. 11. 14:40

20 éves lányomnak egyre rosszabbodik a lába, tartok tőle hogy műtétre lesz szükség...deformálódott a bokája, talpa, sarka, ha hosszabb ideig áll vagy jár, bekékül a lábfeje.

Oké, lehet vádolni hogy miért jutottunk idáig, miért hagytam. Azt hittem, majd változik ha sportol vagy ilyesmi, de csak rosszabb lett. Jártunk több ortopéd orvosnál, vettünk spéci lúdtalp-betétet, de semmi sem segített.

Mostmár állómunkát sem tud végezni.

Olyanok tapasztalata érdekelne, akik átestek ezen a komoly műtéten, segített-e, mennyire volt nehéz a felépülés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook