Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lovas színházba elvinnétek 3, 5 éves gyereket magatokkal? fórum

Lovas színházba elvinnétek 3, 5 éves gyereket magatokkal? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 6. 16:34
Köszönöm a válaszokat,de sajnos lekéstünk elkelt az összes jegy.Nincs szerencsénk!
2009. szept. 6. 14:38
Szerintem egy 3,5 éves gyerek már nem olyan nagyon kicsi, talán végig tudna ülni egy előadást. Én mindenhová vittem a gyereket, igaz sok helyen nem bírt meg egyhelyben megülni vagy megállni, de mindig suttogtam a fülébe, hogy most éppen mit kell neki jól megnéznie, vagy meghallgatnia. Biztosan egy élmény lenne számára is, ha elvinnéd, és ráadásul lassan meg is szokná, hogy együtt megy veletek ilyen helyekre. Ez jó tanulás arra mindkettőtöknek, sőt, mindhármótoknak, hogyan kell a gyerekkel együtt elmenni különböző rendezvényekre, előadásokra, hogy nyugodtan végigülje azokat, és megismerje az újdonságokat, amiket eddig még nem látott.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Bobcsi2)
2009. szept. 6. 14:07

Szerintem bölcs tanácsal senki nem tud ellátni.


Akkor jobban tudnád, ha lettél volna /lehet, hogy voltál/ vele gyermek előadáson. Akkor lenne tapasztalatod mennyire kötötte le. Az biztos a gyerekek szeretik a lovakatés a zenét is szerintem.

Maga a téma mennyire tudja lekötni? ..........van aki ilyen idősen már kis színház rajongó, és van aki ebben a korban kezd szinte értelmesen mondatokban beszélni.

2009. szept. 6. 14:06
igen
2009. szept. 6. 13:51
Nagyon szeretnénk Komáromba menni a férjemmel lovasszínházba,de nincs kire hagyni a kislányunkat.Szerintetek elmerjünk indulni vele ,18-kor kezdődik az előadás.Járt már ott valaki?Mennyi idő egy előadás?Marica grófnő lesz,nemtudom mennyire érdekelné a gyereket.Attól is félek hogy hangos lesz neki.Ha van tapasztalatotok írjatok léci.
2009. szept. 6. 13:45
Az milyen????Én nem vinném mondjuk ........de církuszban már 2 évesen vittem:-)))
2009. szept. 6. 13:42
Lovas színházba elvinnétek 3, 5 éves gyereket magatokkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook