Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lovagi étterem:) fórum

Lovagi étterem:) (beszélgetős fórum)


15. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Pymary)
2010. febr. 19. 20:00

Mi voltunk,azután ahogy indítottam a fórumot.Nagyon jó volt,bár majdnem lemaradtunk róla,mert nem foglaltunk helyet.......de hála,késő estére kaptunk 1 időpontot.:)

Bizti jó lesz Győrbe is.:)

14. pymary
2010. febr. 18. 17:56

hali én épp lovagi étterembe készülök, csak épp Győrbe.

szerintem biztos jó lesz. a pasik szeretnek enni

2009. okt. 7. 11:15
gyertyatartó simánn:)
12. Bettyg (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2009. okt. 7. 10:31

Jó lenne csajszi, csak én szalma vagyok....:(

majd november közepén jön haza 2 hétre....:(


de gyertyatartó lehetek?? :DDD

vagy majd én tekerem a nyenyerét...:)))

11. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Bettyg)
2009. okt. 7. 10:28
Gyertek el ti is jövöhét végén,akkor bekajálhatsz bőségesen.:D
10. Bettyg
2009. okt. 7. 09:56

mármint felszolgálják....:))

má' csurog a nyálam a billentyűzetre....:))

9. Bettyg (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2009. okt. 7. 09:55

dehogyiiiiiiis...

én általában az embörömmel kettesben ücsörgök ott, még sose néztek ki....:)))


nagggggyon finom a hagymalevesük, no és az a cipó, amiben felszolgálaják...:P


máris megéheztem...:(

8. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - Bettyg)
2009. okt. 7. 09:45

Nagyon nagyon kedves vagy h megosztottad velem.:D

Akkor úgy gondolom , h jövőhét végén ott a helyünk.:D A honlapon nézegettem,láttam h vannak levesek is,és amiatt este kétsébe h azt is kézzel kell.e enni?!:D -de akkor nem (megnyugodtan):))

És am az nem ciki,ha nem nagy társasággal megyünk,hanem "csak" ketten?:O Mert néztem a képeket és ott mindenki nagy csoportba van tömörülve.:D:(

7. Bettyg (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2009. okt. 6. 21:11

Bővebben? Ok, szóval ahogy belépsz mindjárt beleütközöl sok-sok lovagba...:DD


na komolyra fordítva...nagyon hangulatos, csak gyertyafény, ezáltal félhomály, nyekereg a padló,középkori zene, bőőőőséges kaja, rendkívül kedves pincérek, kézzel-lábbal evés, fa evőeszközök is vannak de én azt élveztem hogy tiszta zsíros vagyok...:DDD

árban mint más éttermek, már a kezdés nagyon szimpatikus, libazsírt, kenyeret, lilahagymát hoznak ki hogy jó étvágyat csinálj magadnak...:)

van honlapjuk, ha gondolod elküldöm privibe, ott megnézheted az étlapot árakkal együtt...

hotel van a közelben, odafelé kb.5 perces séta, vissza már 10, a teli has miatt....;)


röviden ennyi, én már 154116446x voltam, valószínű azért mert nem tetszett....:D

6. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Bettyg)
2009. okt. 6. 20:06
Bovebben? :D
5. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Zitabeata)
2009. okt. 6. 20:05
Sya!Na ez megnyugtato.Es azt nem tudod h ott a kozelbe van-e hotel?
4. Bettyg (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. okt. 6. 19:17

khm...khm....

én voltam....:)

2009. okt. 6. 16:56
Ha begépeled a www.eger2010.hu-t, megtalálod Eger nevezetességeit, mit érdemes megnézni (pl. érdemes lemenni Szépasszonyvölgybe és meglátogatni valamelyik pincészetet, vagy ott van a termálfürdő).
2. zitabeata (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. okt. 6. 16:51
Szia, mi már többször voltunk ebben a reneszánsz étteremben (pedig miskolciak vagyunk), és mindig meg voltunk elégedve. Nagyon finom a kaja, hatalmas adagokat hoznak ki, és az ár is elfogadható.Én mindenkinek csak ajánlani tudom.
2009. okt. 6. 16:41
Volt már valaki Egerbe a lovagi étterembe?Jó helynek számit?Még sosem voltam ilyen étterembe,de barátomnak szeretnék egy hétvégét ajándékozni (egerbe) szülinapjára és a programok között ez is szerepelne.:) Két napra mennénk,ha valaki tudna még más programot ajánlani akkor megköszönném:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook