Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! fórum

Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
796. mandy
2010. ápr. 20. 11:03

Na elkezdődött az AXN-en is.

Már a múlt héten, de sajnos Lost imádat ide vagy oda, három gyerek mellett csak most hétvégén tudtam megnézni :)


Hát Juliettet kár volt visszahozni csak azért, hogy mégegyszer meghaljon :-/

Kíváncsi vagyok, hogy akkor most egész évad két szálon fut-e majd, a szigetes valóságot és a másik alternatívát (hogy le se zuhant a gép) párhuzamosan folytatják-e.

795. 46665861ad (válaszként erre: 793. - 46665861ad)
2010. ápr. 14. 13:54
Csak 3 napig lesz a kiállítás. Jah és ingyenes:)
794. bmonka
2010. ápr. 11. 14:26

[link]

a 6.évad eddig leadott részeinek részletes tartalom leírása, ha érdekel valakit.

2010. ápr. 11. 08:54

[link]

Lost kiállítás Bpen:D Juhúúúú:D

792. 46665861ad (válaszként erre: 789. - Boszi Juci)
2010. ápr. 11. 08:53

Igen, Juliette ultrahangozta meg Sunt, és a baba tuti Jintől van. Csak azt nem értem kinek vitte a macit még régebben Jin. Mert elvileg-amikor bement a kórházba,akkor a szigeten volt(de ha jól emlékszem, pont az előtte lévő részben robbant fel az a hajó,amin ő is tartózkodott, így teljesen nem értettem,hogy most él vagy meghalt és a kórházi jelenet a múltban játszódik?:D

Tényleg tiszta káosz:D

791. mandy
2010. ápr. 9. 16:48
De jó hogy a jövő héten az AXN is kezdi a Lost utolsó évadát, így már én is érteni fogom, miről beszéltek :DD
790. RLindi (válaszként erre: 788. - Vakri)
2010. ápr. 9. 13:05

Jin akkor nem Sunnak és a abának vitte a macit, hanem valalmi munkatársuk feleségének ez akkor kiderült.

Sztem Ő végig a szigeten maradt.

789. Boszi Juci (válaszként erre: 788. - Vakri)
2010. ápr. 9. 11:55

Sziasztok!

Kopasz ürge vili, meg az is, hogy Juliet, Sawyer szerelme ultrahangozta meg.


Viszont az, amikor Jin a kórházban érdeklődött a gyerek felől, nos: akkor nem Sun szült, hanem valaki más. Sun apjának valami nagy pénzes munkatársa és a Jin azért vitte oda a macit. Vagy nem erre gondoltatok? Ha igen, akkor én így értelmeztem. Lehet, hogy rosszul...

788. vakri (válaszként erre: 787. - 46665861ad)
2010. ápr. 9. 10:23
Valami kopasz palival feküdt le egyszer Sun, és amikor megtudta, hogy terhes kétségbe volt esve, hogy kié is a gyerek. De aztán felmerült, hogy ha a szigeten esett teherbe, akkor meg fog halni. Akkor ultrahangozták meg (nem is tudom, tán a Sawyer szereleme?)ott az elhagyott orvosi bázison, és utána tök boldog volt Sun, hogy Jiné a gyerek. A csaj meg mondta, hogy meg fog halni ha nem kerül el a szigetről. De viszont amikor megszületett a gyerek amerikában mutatták, hogy Jin is ott volt a kórházban, érdeklődött a gyerekről, úgy hogy Sun ne tudjon róla. De viszont Jin az elmúlt 3 évet a hetvenes évekbeli szigeten töltötte, nem? Nálam is teljes a káosz :-)
787. 46665861ad (válaszként erre: 786. - Vakri)
2010. ápr. 9. 09:48

Igaz, de a 11. részben mutatják, hogy Desmond is ott volt a gépen.... A rész legvégén kérte a sofőrjét, hogy szerezze meg a gépen utazók nevét, mert mutatnia kell nekik valamit.... Tehát tényleg ott volt a gépen... Csak ezt én sem értem,mert amikor Jackék lezuhantak(először), akkor elvileg már ott volt a Desmond a szigeten.... Bár már annyira nem emlékszem az elejére, lehet ha vége lesz, akkor elölről elkezdem nézni, biztos így jobban összeáll a kép.

Most még azt nem értem, hogy a valóságban, amikor LA-ben vannak a Ocianic gép utasai, teljesen más életet élnek,mint a zuhanás előtt.... Desmond jóban van Charles Widmorral? Nincs felesége? Nincs gyereke? Charlesnak dolgozik? Sawyer zsaru-mondjuk ez lehetséges. Daniel tudtam hogy Eloise és Charles gyereke, de hogy a Los Angelesi világban zenész és nem fizikus? Jacknek van gyereke,oké, ez is lehetséges....Kate sztorija is lehetséges....Jah meg Sun és Jin nem házasok? Nekem valamiért az rémlik,hogy a szigeten házasok voltak...hogy gyűrűjük is volt....De egy olyan rész is beugrik,amikor Sunnak más pasija van, és nincs együtt Jinnel...

Kész káosz van a fejemben:D

786. vakri (válaszként erre: 784. - 46665861ad)
2010. ápr. 5. 20:25
Nem hiszem, hogy Des tartotta kordában, Amikor lezuhantak a sorozat elején, akkor még Desmond volt gombnyomkodó, és akkor is valakit megölt a fekete füst.
2010. ápr. 5. 20:24

Basszus:S Már csak 6 alkalom és mindent megtudunk, ez jó, de utána nem lesz több Lost.... Ohhh jajj:D

Mit fogunk utána nézni?:D 6-azaz 9 rész múlva megtudunk mindent. Remélem happy end lesz:D Szeretném, ha mindenki hazajutna és mégis összetalálkoznának.

Amúgy ti tudtátok hogy Jin és Sun nem férj és feleség????? Ez tisztára meglepett...

Jah és Sayiddal mi van? Nagyon aggaszt az "állapota", eddig nagyon szerettem, de ez az új viselkedése elég furcsa, gondolom olyan mint a Claire, a füst befolyása alatt áll...de remélem jóra fordul minden:)

784. 46665861ad (válaszként erre: 783. - Vakri)
2010. ápr. 5. 20:20

Szió!

A titkos szobában Desmond van....

Bár nem értem most ezt az egészet.... Miért lenne a kulcs a fekete füst elleni megoldásra....Csomó ideig ott volt a füst a szigeten, ugyan úgy ott volt,amikor Desmond is, vagy tévedek? Nem ez hülyeség,mert a füst ott volt tuti a szigeten, hiszen nem tud kijutni onnan. Csak max Desmond kordába tartotta??

783. vakri
2010. ápr. 1. 20:16
Mi a bánat van a tengeralattjárón abban a titkos szobában? Tiszta ideg vagyok :-)
782. bmonka
2010. márc. 29. 14:30

[link]

aki esetleg még nem látta ezt a klipet,talán az 1.évadból készült, én nagyon szeretem:)

781. 46665861ad (válaszként erre: 776. - Zsedeske)
2010. márc. 26. 10:36

Nekem a Linusos rész jobban tetszett, de persze ez a 9. rész sem volt rossz:)

Hogy kiderült ki kivel van? Hmmm, hát még bármi történhet:D

A wikipedián 16. rész van kiírva, és az utolsó pedig 3 részből fog állni, tehát tulajdonképpen 19 részes a 6.évad:)

A köv. rész Jinről és Sunról fog szólni, aztán Hugo,majd Desmond (VÉGRE ő is feltűnik:)) A többi részről még nem írtak:)

Amúgy lenne egy kérdésem.... Hova tűnt Ekho? Bernard? Rose? Arra emlékszem, hogy Ekho kiszabadult a szigetről,meg a fia is, de Bernard és Rose a szigeten maradtak... Ők miért nem tűnnek fel egyik részben sem?

Talán az 5. évad végén láttam őket utoljára,amikor Sawyer, Juliett,és Kate visszamentek a szigetre a tengeralattjáróból, akkor Bernard és Rose(meg Vincent:) köszöntötte őket a parton és kiderült, hogy kettesben élnek a szigeten.

És Juliett hova tűnt?

Amúgy az előző rész Sawyerről szólt...talán mégis Kate-be szerelmes és nem Juliettbe? Mert néha úgy néz Katere:S Én Juliettnek szurkolok:D

780. 46665861ad (válaszként erre: 773. - Vakri)
2010. márc. 26. 10:28

Szia!

Szerintem JAcknek eddig is volt gyereke, csak nem törődött vele, Sawyer meg tényleg rendőr- ez érdekes fordulat,mármint az elmúlt 5 évadban nem gondoltam volna ezt róla:D

Én úgy tudom elképzelni ezt a szigetes és nem szigetes létezést: amíg a szigeten vannak, addig a való életben nincsenek(mivel lezuhant a repülő-így meghaltak, vagy a szigeten vannak), ahogy elkerülnek a szigetről,úgy a gépük földet ér LA-ben.

779. vakri (válaszként erre: 776. - Zsedeske)
2010. márc. 25. 18:33
Nekem a Ghost Whisperer jutott róla eszembe. Már csak az hiányzott, hogy Melinda mondja neki, hogy lépj a fénybe :-D
778. zsedeske (válaszként erre: 777. - Mandy)
2010. márc. 25. 17:12

A jó hir, hogy mar 1874ben meghalt a nő! :)

A rossz, hogy Richard még mindig szereti :(

777. mandy (válaszként erre: 776. - Zsedeske)
2010. márc. 25. 16:54
Richardnak felesége van? Egy világ omlott össze bennem :DDDD
2010. márc. 25. 16:46

Na végre már! Iszonyat jó rész volt ez a 9. Kiderült ki kivel van és mi az egész film értelme. :)


És még el is érzékenyültem amikor Richard felesége megjelent...pont mint a Ghost-ban !

775. vakri
2010. márc. 24. 20:17
Kész a felirat, de én nagyon álmos vagyok, megint nem tudom megnézni :-(
774. zsedeske (válaszként erre: 773. - Vakri)
2010. márc. 24. 19:02
Talán 13 részes.....ugy emlékszem
773. vakri (válaszként erre: 771. - 46665861ad)
2010. márc. 23. 16:57
Én igen. De egyéb okok miatt, még csak most néztem meg a 8. részt. Ilyen se volt még, 5 nappal a felirat után néztem csak meg. De ha a szigeten is vannak, meg vissza is kerültek oda ahol lettek volna ha a gép nem zuhan le, akkor ha visszamennek akkor kétszer lesznek? És mitől változott meg az életük? Honnan van Jacknek gyereke? Sowyer mint rendőr? Azt hittem lassan megválaszolódnak a kérdések, de egyre több lesz. Hány részes lesz ez az utolsó évad?
772. Szuzan
2010. márc. 20. 17:43

Sziasztok!Nem rég hallottam ,hogy indúl az utólsó évad az AXN en.Április 12 től!Én nézem!


Ezt az AXN en mondták!

2010. márc. 12. 11:02

Ez a rész volt eddig a legjobb....Most kb.meg sem tudok szólalni.Egybe néztem meg a 6. és 7. részt....

BAsszus:S Sayid remélem csak eljátssza, hogy a rossz oldalon áll....Meg szegény Claire, eléggé manipulálta a "hamis" Locke...

De ez a 7. rész, ez valami fantasztikus volt. Az eddigi részekben mindig utáltam Bent, de most megváltozott a véleményem.

És kezdem azt hinni, hogy Jacob áll a rossz helyen.

Jah meg a végén...Charles Widmore már megint mit akar a szigettől?:D

Valaki amúgy nézi még a 6.évad új részeit?

770. bmonka
2010. márc. 12. 09:29
sziasztok, igen most megy az axn-en az 5. évad ismétlése:)
769. mandy (válaszként erre: 768. - Boszi Juci)
2010. márc. 12. 06:24

De még csak ismétlés megy, ugye?

Gyorsan megnéztem a lost.hu-n, és azt írja a visszaszámláló, hogy 31 nap múlva indul az új évad.


De azért belenézek ma 8-tól :)

2010. márc. 11. 21:59

Igen. Már megy... kb. 1-2 hete.

Reggel 8-tól 9-ig, illetve délután 13-14-ig ismétlik azt a részt, amit előző kora este 18-19-ig adtak. :)

Remélem érthető voltam. :D

767. mandy (válaszként erre: 766. - Boszi Juci)
2010. márc. 11. 20:42

MOST MEGY AZ AXN-EN????

Ne már, akkor lemaradtam. Úgy hallottam, csak áprilistól indítják! Mikor megy pontosan?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook