Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Loomya növény alapú természetes fogyókúrás tabletta fórum

Loomya növény alapú természetes fogyókúrás tabletta (beszélgetős fórum)


7. Channa* (válaszként erre: 6. - 9c57fd10dc)
2015. nov. 24. 20:29

Nem kőkemény diétára gondolok! Hanem csak olyanra, amit én csinálok.

Teljes kiőrlésű kenyér, kicsit kevesebb kaja, nincs péksüti, nincs csoki, nincs kóla.

Október 7-óta 6 kg-ot fogytam:D És hetente 2x 1 óra torna.

2015. nov. 24. 20:11
Az emésztésjavítás nem lenne hátrány, mivel elég lassan műxik nálam ez az átlagos folyamat. Diétát nemigen tudok tartani... Egyszer próbáltam és abból is csak egy hét lett. Nem én vagyok a kitartás mintapéldája. A mozgás meggondolandó.
2015. nov. 24. 19:48
Miért akarsz ilyeneket szedni? Ezeknek sosincs hatásuk. Inkább diétázz és mozogj sokat!
4. kisj
2015. nov. 24. 19:16

Az oxytarmaz nem fogyókűrás csucc, hanem emésztést javító.

Fogyni nem lehet tőle, csak f@sni, és garantáltan biztosítani magadnak az egész napos "gyomorkutyorgást".

3. 9c57fd10dc (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2015. nov. 24. 15:06

Esetleg az oxytarm-ról van véleményed? :o)

Néztem itt a fórumot, de elég régi az oxytarmos rész...

2015. nov. 24. 11:59
Utána olvastam és van némi ellentmondás. Általában fiatal és egészséges, állítólag lefogyott emberek történeteit írják le röviden, de az aki komolyan elhízott, az jellemzően nem 20 év körüli. Sajnos a különféle betegségek, mint pajzsmirigy alul működés, vese probléma, változó kori hormon probléma stb. 50 körül vagy fölötte okoz problémát a súlyban, még a korábban normális súlyú embereknél is. Ilyenkor már nem esztétikai, hanem inkább egészségügyi oka van annak, ha valaki le akar fogyni, de pontosan az emített betegségek esetén nem tanácsos szedni. Igen eldugott helyen írnak arról, hogy megnövekszik a folyadékbevitel, ezzel pedig az a baj, hogy ha a vese nem tud ugyanolyan ütemben dolgozni, megkezdődik a víz visszatartása, az ödémásodás és az illető nem érti majd, miért növekszik a súlya, miért dagad keze-lába. Szóval mielőtt bárki belevágna bármilyen bogyó szedésébe, javaslom nagyon alaposan olvassa el az ismertetőket, tanuljon meg olvasni a sorok között is és ha még mindig bizoytalam, kérdezze meg a háziorvosát, szedheti-e.
2015. nov. 24. 11:27
Van vkinek tapasztalata a Loomya tabletta kapcsán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook