Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogramhoz segítség fórum

Lombikprogramhoz segítség (beszélgetős fórum)


9. manyik (válaszként erre: 8. - Andicica77)
2011. ápr. 12. 08:35
Szia! Ne adjátok fel! Mi négy év, 2 inszemináció után vágtunk bele a lombikprogramba. A Jóistennek hála elsőre sikerült. 8 hónapos baba mellett azóta egy mensi után a múlt héten pozitívat teszteltem. Szóval bízni, bízni és bízni!
2011. ápr. 7. 21:41
Nagyon köszönöm a hozzászólásaitokat. Utána nézek a küldött oldalaknak...Puszi mindenkinek.
2011. ápr. 7. 21:40

Előre elnézést kérek.


Ha már a lombik gyógyszeres kezelésének(főleg az I-es Klinikán, ahol gondolnak arra, hogy a gyógyszereket ki is kell fizetni) a kifizetése gondot okoz, akkor miből fogjátok felnevelni a gyereket??


Mielőtt válaszolnál, a tudom hogy nem túl kedves kérdésemre, még leírnám, hogy nekünk 4 évvel ezelőtt kb. 200eFt-ba került a lombik (és nem támogatták ennyire, mint most), ami elsőre sikerült. Félidőtől táppénz (sokan nem is dolgoznak a megfoganás után), ami most még kevesebb, mint akkor volt (bruttó bér 60%-a). Félretett pénzünk is volt bőven, de a harmadik évre teljesen legatyásodtunk anyagilag.


Eyébként mi is az I. sz.-n voltunk :-D (azt hiszem, mi a Baross utcába jártunk). Még mindig Urbancsek van ott? Az egy tapló, de iszonyú jó orvos. Murber is rendel még? Ő nagyon aranyos, jóval empatikusabb, mint Urbancsek.

2011. ápr. 7. 21:18
2011. ápr. 7. 21:16
4. Andicica77 (válaszként erre: 2. - Evcsuh)
2011. ápr. 7. 21:01
Van ilyen alapítvány,csak sajnos nem az ezen klinikán történő lombikprogramokat támogatják.
2011. ápr. 7. 20:49
Én az IVF Medical alapítványt ismerem, nem tudom erről beszélsz e? Én már a kislányom születése óta nekik adom az 1 %omat minden évben. De ez a BMC alapítványa, nem a szülészeti klinikáé
2. evcsuh (válaszként erre: 1. - Andicica77)
2011. ápr. 7. 20:42
Szia,én is lombikos vayok,de sajnos nem hallottam róla,hogy lenne ilyen alapítvány.
2011. ápr. 7. 20:40
Sziasztok. Tud-e valaki olyan alapítványról,aki segíthet átvállalni az önrészt a lombikprogram során felmerülő gyógyszerek költségéből? Sajnos, most nagy szükségünk lenne a segítségre,még ha legalább részben is. :( Az I.sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikára mennénk...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook