Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 45 felett fórum

Lombikprogram 45 felett (beszélgetős fórum)


2010. aug. 4. 20:29
hátha van még hozzám hasonló szédült tyúk akit érint, megkértem az OEP állásfoglalását-nincs a lombiknál finanszírozási korhatár
7. Szilvamama (válaszként erre: 6. - Velociraptor)
2010. júl. 21. 09:50
Nem hálistennek, ha mondhatom! Van néhány lombikbaba a környzetemben, de ott a mamák 30 felettiek, de 40 alattiak voltak.
6. velociraptor (válaszként erre: 5. - Szilvamama)
2010. júl. 20. 15:38

Szia Szilvamama!


Én is így hallottam, de a törvényi kizárásokról még a szakemberek se egy félét tudnak.

A vizsgálatok alapján állítólag 10 évet letagadhatnék...

Állítólag a gond inkább a genetika-sok a vetélés...


Neked saját tapasztalat?

2010. júl. 20. 15:13
Magyaroszágon a törvények nem életkorhoz, hanem a biológiai lehetõségek határához kötik a beavatkozás elvégzését. Ezt vizsgálatoknak kell eldönteni, és ha jók az eredmények, szerintem nem különbözik sokban egy fiatalabban kihordott terhességnél :)
2010. júl. 20. 11:48
senki?
3. velociraptor (válaszként erre: 2. - Pöpike)
2010. júl. 18. 16:48

Nem adna a hölgy infókat(ha ebbe a korosztályba esik)?

Addig már eljutottam, hogy nincsenek az idősek kizárva, amíg a hormon tükör jó.


Köszi

2010. júl. 18. 16:31
Nekem van ismerősöm, aki részt vesz benne, de csak 45 éves korig lehet úgy tudom utána nem vállalják már.
2010. júl. 18. 16:23

Olyanok infóit, tapasztalatait várom, akik 44év felettiek és részt vettek vagy részt vesznek lombikprogramban.

Egy topicot már indítottam, de teljesen más lett belőle. Azért adtam most ennyire konkrét címet, mert nem arról szeretnék fórumozni, hogy akarjak-e babát, hanem tapasztalatot és infót gyűjteni.

Mindenki segítségét előre köszönöm!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook