Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


316. baybee
2015. febr. 2. 12:39

Sziasztok,

Lenne néhány kérdésem a Forgács Intézettel kapcsolatban.

Ha OEP támogatott lombikot szeretnénk, akkor amíg eljutunk addig, hogy bekerüljünk a programba mire mennyit kell kifizetni? Elfogadnak-e máshonnan hozott leleteket? Az általuk kiadott receptekre van-e támogatás?

Illetve az első konzultáicótól számolva mennyi idő, mire a programba be lehet kerülni? Akinek volt már itt lombikja, érdekelne, hogy milyen protokoll szerint csinálják, mitket szoktal általában felírni? Továbbá az embriófagyasztásért mennyit kell fizetni?

köszönöm a segítséget.

2015. jan. 24. 23:27
Sziasztok! Mi a férjemmel 3 éve szeretnénk babát, tavaly januárban mentem nőgyógyászhoz, hogy segítséget kérjek. 3 hónapig clostival stimulált, kaptam tüszőrepesztő szurikat is! Majd a 3 hónap sikertelenség után megkérdeztem a dokitól nem kellene e a férjemet is megnézetni. Erre a válasz ha akar elmehet egy andrológushoz! El is mentünk 3-hoz is! Az eredmény mindháromnál azoospermia! Most ott tartunk, hogy várunk a genetikai labor eredményre! Valamint az utolsó andrológus akinél voltunk azt mondta válasszunk egy meddősségi központot mert biztos, hogy csak lombikkal lehet babánk! Egyenlőre a forgács intézettel szimpatizálunk! Nektek milyen tapasztalaitok vannak az intézettel kapcsolatban? A válaszokat előre is köszönöm!
314. tamo87
2015. jan. 16. 15:05

Sziasztok. Mi áprilisra kaptunk időpontot lombikra. Akkor a Tanár úr azt mondta hogy lehet előbb is sorra kerülhetünk. Szerintetek lehetséges? Volt valaki aki hamarabb sorra került közületek? És ha marad az április akkor az mit jelent? Akkor kezdik a stimulációt vagy az már a beültetés időpontja? Ha minden jól megy akkor hány babát kapok vissza? Ne

haragudjatok hogy ennyit kérdezek de már nagyon izgulok.

313. kislivus (válaszként erre: 312. - Gesztilány)
2014. nov. 24. 19:05
szia, nekem első konzultáción nem volt vizsgálat, csak egy kb fél órás beszélgetés az "előéletünkről" :-) minden eddigi leletedet vidd magaddal, illetve jobb lenne egy másolat róluk, hogy ott is tudd hagyni.
2014. nov. 24. 10:50
Sziasztok! Az első konzultáción vizsgálnak is, vagy csak beszélgetünk?
311. Viki78
2014. nov. 20. 22:10

Sziasztok,


Fizetős lombik árakkal jöttem ;)

Szurik 120ezer, ez már támogatással, mert a Sipos receptjeit támogatják. Leszíváskor 200ezer és beültetéskor 150ezer.

Ha ezt fizeted felvesznek támogatott lombikra de 1 év a várakozás.

Rólam annyit, hogy volt 2 inszemem náluk és nagy rábeszélésre bele mentek a fizetős lombikba, de nem a tanár úr, Őt nem lehet fűzni, a Sipost kell puhítani és nagyon kérni. Szóval nem akartam még vagy 4 sikertelen inszemet így megcsináltuk a vizsgálatokat (vérvétel 3. és 21.napon, és férjtől is 1 vérvétel) Az eredmények megbeszélésén mondták meg az árakat szóval tuti, hogy ennyi.

Mi még nem megyünk mert jött egy rossz citológiai eredmény és azt még rendbe kell tenni, szóval márc. előtt nem lesz belőle semmi, és addig gyűjtögetni is kell rá :(


Sok sikert mindenkinek ;)

310. babér
2014. nov. 5. 21:49
Sziasztok,én a tegnap jelentkeztem be,hogy megosszam a tapasztalataimat .2 éve vagyunk lombikosok voltunk a Kaáliba ahol az első beültetés sikerült de sajnos nem maradt meg,a második kezelést félre kezelték igy intézetet váltottunk .Januárban kezdtük a B.M.C.- be ahol minden kezdődött előlről ,analizisek stb .Koncz dr- hoz kerültem aki mikor meglátta a leleteimet nem is akart foglalkozni velem ,félévig csak analizisekre küldött mivel nem tudta eldönteni,hogy kell operáljanak vagy nem ?Topogtunk egy helyben amit meg elégeltem és bejelentkeztem a Versy Clinics- ahol meg operáltak nem kicsi pénzért és elkezdték a kezeléseket ,előlről mindent .Túlvagyok 2 stimuláción amit a versybe csináltak és a petesejt leszivásig jutottunk és utánna közölték hogy nem termékenyült .Lelkileg összetörve jelentkeztem be a Forgácsba ,nem adom fel hisz ott van a remény .Magamról annyit ,hogy 38 voltam mikor nekifogtam nem mentem korán férjhez (37)volt egy méhen kivüli terhességem (38)és azóta ebbe vagyunk ,túl vagyok még egy operáláson és egy petefészkem van csak meg a méhem és 40 vagyok.Egyszóval ha túl bonyolult vagy nem foglalkoznak veled ,vagy marad a privát de az meg felemészti az összes pénzt,és garancia semmi.Röviden ennyi ,kérdezzetek nyugodtan ha váltani akartok .
309. Gesztilány (válaszként erre: 308. - Angyalka1983)
2014. nov. 5. 13:29
Köszönöm. Titeket olvasva bizonyosodtam meg, hogy jó kezekben leszünk :) Mindenkinek sok sikert kívánok!
308. Angyalka1983 (válaszként erre: 307. - Gesztilány)
2014. nov. 5. 09:00
Örülök, hogy sikerült! Sajnos nagyon nagyon sokan hívják őket és sokan is várnak konzira, vagy lombikra, de csak azért, mert Ők nagyon jók !!! Remélem Neked is jó tapasztalataid lesznek!
307. Gesztilány (válaszként erre: 306. - Angyalka1983)
2014. nov. 4. 12:45
Szia! Köszi. Tegnap még próbáltam és nagy nehezen felvették. 3 hét múlva kaptunk is időpontot, mert valaki lemondta...
2014. nov. 4. 09:51

Szia!

Reggel 8 körül csörög meg őket. Az asszisztensek 7.30-tól ott vannak, dokik 8-tól.

2014. nov. 3. 16:27

06/1-285-2091, 06/1-284-7602

erre a két számra leltem a neten, de nem felelnek...

2014. nov. 3. 16:26

Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy hogy lehet az intézetet telefonon elérni? Hívom egész nap és nem érem el. A honlap sem működik....

Köszi

2014. okt. 16. 19:56

Sziasztok!

[link]

Ez most működik. Nem tudom mi lehetett a gond..

Forgács doki továbbképzésen van egész októberben, így konzultációk nincsenek. Sipos doki tartja a frontot egész hónapban egyedül. Így fél gőzzel megy csak az intézet. Reggel 8-9 felé hívtam őket ma, és felvették, Sipossal is tudtam beszélni.

302. tacsi87
2014. okt. 14. 20:05
Mi is próbáltuk,én sem értem az egészet...
2014. okt. 14. 19:26
Tudja valaki, hogy a Forgács Intézet honlapját miért nem lehet már napok óta megnyitni??
300. tacsi87
2014. okt. 12. 08:17
Sziasztok! Párom próbált időpontot kérni a neten megadott dzámon,de napokig fel se vették a telefont,majd mikor felvették,akkor azt mondták nem tudnak időpontot adni,mert a doktor úr szabadságon van.Tudtok erről valamit?Kicsit furcsálltam az egészet.....
2014. okt. 10. 15:43
Tegnap nem volt vki közületek transzferen?
298. Angyalka1983 (válaszként erre: 297. - Dena01)
2014. okt. 1. 20:33
Szia! Mindenképpen kérdezz rá az intézetben, h mehetsz-e októberben.
297. dena01 (válaszként erre: 294. - Angyalka1983)
2014. okt. 1. 17:03
Köszi Angyalka!Akkor ez megint jó kérdés, mert mi még csak konzultáción voltunk, de már az összes vizsgálattal készen, tehát már kezdhetném a Clostyt szedni. Ezek szerint Sipos dokihoz is jelentkezni kell?
296. Angyalka1983 (válaszként erre: 293. - Tacsi87)
2014. okt. 1. 15:17
Élmények: vérvétel, uh reggelente van. Mi 7-re odamegyünk, így 7.30-8-ra végzünk, aki később jön, az csak 10 után végez... Sokan vannak mindig. Egyébként kedvesek, aranyosak. A "műtő" és a kórterem nem kórházi, hanem nagyon-nagyon szép, tiszta, mint egy szállodában.
295. Angyalka1983 (válaszként erre: 293. - Tacsi87)
2014. okt. 1. 15:14
Szia! Is-is. Mivel: havonta meghatározott számú lombikot csinálhatnak, amit a TB finanszíroz- ide kb 1 év a várakozás. Ha tudjátok finanszírozni, akkor bármikor megcsinálják (300 E FT :( )A lombikhoz kapcsolódó vizsgálatokat (vérvétel pl) ők csinálják. Előtte konzultcióra kell menni (már csak nov-re adnak időpontot, az előzőleg írtak miatt) az fizetős, de ha már várólistán vagy, akkor a vérvételekért nem kell fizetni.Este írok privit is.
294. Angyalka1983 (válaszként erre: 292. - Dena01)
2014. okt. 1. 15:11
Sztem igen, mert lombikos embrió transzfer is szokott szombaton lenni. Október viszont kérdéses, mert Forgács doki 6-tól talán egész hóban nem dolgozik....Csak azokat vállalja el a SIpos doki, akiket tuti el tud látni, gond nélkül.
293. tacsi87
2014. szept. 30. 23:34

Sziasztok! Megtudnátok nekem írni hogy a Forgács Intézet az Magán jellegű Intézet vagy állja a TB?

Most kaptuk a dokitól a hírt,hogy ilyen spermával nyugodtan jelentkezzünk csak lombikra :(

Illetve írnátok nekem árakat és leginkább élményeket az intézetről? Eléggé közel lakunk hozzá,és ezért ez tűnt a legkézenfekvőbbnek.

Előre is köszi a válaszokat :)

292. dena01
2014. szept. 29. 17:49

Sziasztok!

Én kezdő Forgácsos vagyok és az lenne a kérdésem, hogy inszeminációt hétvégén is csinálnak? Most kezdenénk bele, de ahogy számolom, nagy rá az esély, hogy hétvégére esne a beavatkozás. Ráadásul a 23-i hétvégére... Előre is köszi!

291. Viki78 (válaszként erre: 290. - Kislivus)
2014. szept. 29. 10:22
Én closty-t kaptam az nincs egy ezres, 3.naptól kell szedni 5 napig, 2x1. Aztán a szuri, az 1x és az nincs 5000, az inszemet követő naptól kell szedni a duphastont, na az 11000, és 20 napra elég (2x2-t kell), azt nem tudom, hogy meddig mert nekem az előző nem maradt meg, de max a 12.hét, így kb kicsit több, mint 30.000.-
290. kislivus (válaszként erre: 289. - Viki78)
2014. szept. 23. 05:14

szia Viki78 :-)


köszönöm a választ. A TSH-t nálam is lejjebb kell vinni, bár már évek óta gyógyszeresen kezelik, mert Hashimoto-s vagyok.


Az inszem mellé kb milyen gyógyszer költség társult? gondolom, ez is változó, de kb?

289. Viki78
2014. szept. 22. 10:26

Sziasztok,


Februárban volt az első inszemem és most a második, remélem ezzel zártam is a Forgácsba járást. Nem mintha bajom lenne velük csak már jó lenne egy + teszt.

Szóval még mindig 50000.- az inszem + a gyógyszerek, szuri.

Mi csak az első konzultáción fizettünk, még tavaly októberben és volt jó pár vérvétel meg uh és semmiért nem kellett fizetni.

Ha ez most mégsem jön össze októberben megkérdezem a fizetős lombikot és írok, bár nagyon remélem ezeket az infókat nem tőlem tudjátok meg ;)


kislivus

A Te értékeidet nem tudom mire vonatkoznak, nekem a TSH-m volt rossz (5,6) annyit mondott a tanár úr, hogy ha be van állítva 1 körülire akkor jöjjek vissza és akkor jöhet az inszem, de nálunk ezen kívül minden rendben volt csak az átjárhatóságit kellett még megcsináltatnom és vinnem amikor megvan a jó TSH.

2014. szept. 10. 12:45
Sziasztok! Árak: ha jól tudom konzultáció 15 000 Ft / alkalom. Várólista lombikra 1 év. Vérvételnél sztem nem kell fizetni (lombik előtt kell menni párszor, és ha jól emlékszemnem fizettem...). Egyébként sok mindent majd lediktál a konzultávión, h neki már csak az eredmény kell, csináltassátok meg. Lombiknál a TB támogatott esetében (ha kivárjátok az egy évet) 115 000 körül vannak a szurik, gyógyszerek, mást nem kell fizetni. Inszemnél sztem maga az eljárás is fizetős+ a gyógyszerek, de nem tudom mennyi. Nekem az inszemek nem itt voltak, hanem máshol, ott 30 000 volt, és ez csak az eljárás ára+ gyógyszerek.A konzultációk egyébként este/délután vannak. Ha már bent vagytok lombik programban, akkor a reggeli UH-kon, meg vérvételeken, meg a punkció alkalmával már nem kell fizetni. Szóljatok mit írjak még le, sajnos aktív Forgácsos vagyok :-(
287. dilami
2014. szept. 8. 16:40

Sziasztok.

Mi most készülünk oda.

4éve nem esek teherbe,abból másfél éve nőgyógyász "kezelése" alatt voltam.

(Clostilbegyt,Fostimon,Choragon,Crinon,Utrogestan)

Petevezetőim átjárhatóak...


Csináltatunk új spermaeredményt,hogy legyen friss.

Utána kérek időpontot.


Érdekelnének az árak.Inszem az mennyi?Tehát csak a gyógyszereket kell fizetni?Vagy maga a beavatkozást is?

Mennyi az első konzultáció?És ha utána vérvételi eredmény miatt megyek vissza,akkor is fizetni kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook