Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik után lehet érezni, hogy sikerült-e? fórum

Lombik után lehet érezni, hogy sikerült-e? (tudásbázis kérdés)


7. blerka (válaszként erre: 6. - Szombatne)
2009. szept. 22. 22:29

Köszi!


Biztosan furcsán hangzik,de nekem az autogén tréning segített,hogy el tudjam lazítani a testemen kívül a gondolataimat is és ne azon rágjam magam,sikerült -e a beültetés vagy nem.

Relaxálnom kellett naponta kétszer és bejött,sőt,egyéb testi bajaim is elmúltak tőle.

Kívánok neked is két csíkot!

6. szombatne (válaszként erre: 4. - Blerka)
2009. szept. 22. 16:27
Gyönyörűek az ikrek! :) Én is szeretnék ilyen édes gyerekeket.....
5. geridina (válaszként erre: 3. - Szombatne)
2009. szept. 22. 14:02
Igaza van Blerkának, hidd el, semmit nem jelent, hogy mit érzel. Nekem az elsőnél azért volt majdnem tuti, mert véreztem. Sikerülni fog.
2009. szept. 22. 13:58

Korai lenne még arra gondolni,hogy nem sikerült!

Sőt,ne is gondolj az egészre!Ne keress magadon tüneteket,ne agyalj,ne rágd magad...

Nekem emiatt nem sikerült az első beültetés.

A második eredményeit láthatod az adatlapomon,éppen ma 3 évesek!

2009. szept. 22. 12:55

Köszi!

Én már semmit nem érzek!Múlthéten hétfőn volt a transzfer azon a héten még görcsölgetett meg szúrkált de már semmi....

2009. szept. 22. 12:51

Én nem éreztem. Pontosabban az első sikertelen után biztos voltam benne, hogy nem sikerült. Aztán a másodiknál nem is reménykedtem, és sikerült.

Enyhén görcsölt a hasam, mint amikor meg akar jönni, ezért gondoltam, hogy semmi esély.

2009. szept. 22. 12:48
Lombik után lehet érezni hogy sikerűlt-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook