Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik tapasztalat azoknak, akik még nem mernek belevágni fórum

Lombik tapasztalat azoknak, akik még nem mernek belevágni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik tapasztalat azoknak, akik még nem mernek belevágni

1 2 3
2014. aug. 7. 10:22
Olvassák még olyanok is a fórumot, akik már megszültek? :) Ha igen, kérem, dobjanak nekem egy privit!
2013. jún. 18. 20:39
Sziasztk. n és a párom inszemirációra járunk már volt 1 de az sajnos nem sikerült de ahogy me jön a menszesz ujra leht problkoznunk és reménykedek hoy mostsikerülni fog.
80. 6fc35f3190 (válaszként erre: 79. - Cseresznyevirag)
2013. ápr. 18. 18:45

Nagyon szorítok Nektek!!! akkor már lassan tesztelhetsz is :) Ha Te is úgy érzed, majd írd meg, hogy SIKERÜLT!!! Mert ugye így állunk hozzá. Ha lesz időd olvasgatni én a 26. héttől naplót írok, mióta bekerültem a kórházba...

A címe: Kórházi élet tabuk nélkül

A Lányok azóta már 9 hetesek és soha nem történhetett volna velem csodálatosabb dolog, mint hogy édesanya lettem!

Életem legjobb döntése volt belevágni a lombikba!!!

Gyönyörű, két csíkos POZITÍV tesztet kívánok Nektek és egy, vagy tudod mit!!! inkább két csoda szép kisbabát!!!

2013. ápr. 15. 16:14
Gratulalok a siker tortenethez ! Sokmindenben hasonlit a tortrenetunk ezert is irok neheny sort. Az elso lomik probalkozasunk sikeres volt, meggyozodesem, hogy a rengeteg agykontrolozas is segitett. En is sokat vizualizaltam, ahogyan megtapadtak a kicsikek es , hogy termelik a Hcgt. Szep magas is lett az elso vervetelen 1490. Nagyon boldogok voltunk, 9 evi hazassag utan. Sajns nem tartott sokaig mert a 9 hetben egy csunya hemetoma levalasztotta a mehlepenyt, hiaba fekudtem nem tudtam megmenteni. Borzaszto volt, sokaig nem tudtam feldolgozni. Most 4 honappal kesobb visszamentunk a ket fagyi babankert. Mindketto szepen felolvadt es 12 sejtesen visszaultettek oket. ET+6 napon vagyok es bizakodok, hogy most is sikerulhet. Az anyagi oldalarol annyit, hogy en nem vagyok tamogatott, mert Erdelyben elunk, tehat mindent fizetni kellett. AZelso beultetesnel kb. 600 000 forintot ami szamunkra nagyon megterhelo volt, a masodiknal eddig 120 000 nel tartunk es orulunk, hogy csak ennyi. Az utrol persze nem beszelunk, csodalkozok is azokon akik ez is szova teszik. Persze ezeket nem panaszkent irom, mert boldog vagyok, hogy van lehetosegem anya lenni, az anyagi aldozatokat soha nem neztuk. Hat ennyi a tortenetem es bizom a sikerben !
78. 6fc35f3190 (válaszként erre: 72. - Avike1)
2013. febr. 21. 08:39

Persze, gondoltam én, senki nem kötöszködni jön :D

Segítsünk is , ha tudunk, hogy legyen minél több édi kicsibaba!!!!


Köszi!

77. 6fc35f3190 (válaszként erre: 74. - 428ed90901)
2013. febr. 21. 08:37

Ha tanút kérnek meg kell kérni két ismerőst, rokont, bárkit, hogy írja oda az adatait, meg az aláírásuk kell. Én egyébként egyszer elfelejtettem és a nővérkék letanúzták nekem :)persze nem szabadna, de már ismertek...

A megtapadássegítőről ha szükség lenne rá szerintem beszéltetek volna a dokiddal, dehát max. kérdezz rá, ha mész, ott meg beírod. A mélyfagyasztás árát szintén akár a nővérkék is megmondják. Én sajnos nem tudom, illetve hallottam, de nem tudok visszaemlékezni. Sorszámot szerintem ők írnak, de tényleg: kérdezd őket bátran, akár telefonon is!!!

Sok sikert!!!

2013. febr. 21. 08:31

Tegnap 1 hete, hogy 29 hét+1 napra megszülettek a gyönyörűségek. Nem írnék le mindent újból, akit érdekel a naplómban mindent elolvashat.

címe: Kórházi élet tabuk nélkül

75. CsillagTM (válaszként erre: 74. - 428ed90901)
2013. febr. 20. 13:45
ha tanúkat kér, akkor felteszem, le kell tanúztatnotok a papírt...
2013. febr. 18. 10:23
megkaptuk a kaális nyilatkozatokat és van egy két rész amit nem értek.a segítségeteket kérném!élettársi kérelem oldalon alul van h elöttünk mint tanuk ide nekünk kell irni tanukat?aztán ott ahol be kell írni h hány embriot kérünk vissza, lehet kérni még valamilyen megtapadás fejlődést elősegitendő módszert de nem tudom mit lehet kérni hiszen nem mondták.mit lehet kérni? illetve itt fel sorolja h petesejt mélyfagyasztás de nem írja h ez mennyibe kerül?ti tudjátok? és itt is tanukat kér.rendelkezési nyilatkozatnál kér sorszámot de hova van írva hogy mi a sorszámám?
73. maod
2013. febr. 14. 16:48
DRUKKOLOK,IGY ISMERETLENÜL IS,HOGY MINDEN RENDBEN LEGYEN!VAN VALAMI HÍR RÓLATOK?(rnékriszti)
72. Avike1 (válaszként erre: 70. - 6fc35f3190)
2013. febr. 13. 07:53
szuper akkor egyről beszélünk én is épp ezért csatlakoztam ide egy rövid időre,nekem is vannak lombik tapasztalataim ezzel szerettem volna segíteni másoknak,csupán belekeveredett a dolog a vallás témába amivel nem egyezett a véleményünk,és ez nem elfogadott dolog. Sajnálom,hogy kórházban vagytok,és kívánom minden jól alakuljon végül!ismeretlenül is drukkolok nektek.
71. CsillagTM (válaszként erre: 70. - 6fc35f3190)
2013. febr. 12. 17:46
:( drukkolok, h minden rendben legyen...!!!
70. 6fc35f3190 (válaszként erre: 66. - Avike1)
2013. febr. 12. 17:27

A fórum pontos címe: Lombik tapasztalat azoknak, akik még nem mertek belevágni. Lefordítom a kedvedért: ) én már végigcsináltam 2 befejezett és egy hiperstimus , leállított lombikot, a megélt tapasztalatommal szerettem volna segíteni azoknak a még lombik előtt álló embereknek akik valamilyen okból, lehet ez anyagi, a hormonoktól, szuriktól való, vagy épp csak az ismeretlentől való félelem! Cikkemet tehát biztatásnsk szántam és ezekszerint el sem olvastad, vagy csak figyelmetlenül . Hidd el meg van a kellő tapasztalatom, hitem , reményem!

Mi sem bizonyítja ezt jobban, ha a cikkben leírtak nem lennének elegek, hogy 3 hete fekszem a kórházban terhességi toxémiával és hogy holnap 29 hét + 1 naposan ki kell venni császármetszéssel a babáimat, mert mindhárman napról napra egyre nagyobb veszélyben vagyunk!

69. f0d623b3f2 (válaszként erre: 61. - Avike1)
2013. febr. 11. 13:15
Sajnos ez tényleg ilyen.... Én annyira oda vagyok néha ez miatt. Valahogy én sem gondoltam hogy 20 évesen vagy 18 évesen az elso pasimnak babát kellett volna szülnöm. Pedig akkor most nem tartanek itt.... Utolag mar késő bánkódni.
68. spinneli (válaszként erre: 61. - Avike1)
2013. febr. 11. 12:55

Van akinek pont erősítik a kudarcok a hitét.

Én több ilyenről is hallottam.

67. CsillagTM (válaszként erre: 66. - Avike1)
2013. febr. 11. 12:52

ez a gúnyolódás és méregtől csöpögés csak neked árt, sajnálom :(

amúgy nem értem a 2. mondatod 1. felét: nem én írtam ki a fórumtémát, és én bele merek majd vágni, ha kell, de egyelőre vár rám egy komoly műtét.

66. Avike1 (válaszként erre: 65. - CsillagTM)
2013. febr. 11. 06:09
Egy a lényeg remélem a hited megsegít,és elérod a célodat amiről lényegében a fórum szól! Bár nem tudom milyen Lombik tapasztalata lehet annak aki nem mer még belevágni,na ebben tudtam volna segíteni,mert van tapasztalatom,de majd a Jó isten segít ebben nektek,mert a hit az elég lesz.
65. CsillagTM (válaszként erre: 64. - Avike1)
2013. febr. 10. 22:22
sztem hagyjuk a témát, mert egyrészt nem tudod megmagyarázni nekem, h nem is azt írtad, amit valójában de :D másrészt azért, mert nem akarok veszekedni, márpedig ez nem vita...és nincs helye ebben a fórumban.
64. Avike1 (válaszként erre: 62. - CsillagTM)
2013. febr. 10. 15:28
Mármint a hívőkre gondoltam. esett??
63. CsillagTM (válaszként erre: 62. - CsillagTM)
2013. febr. 9. 20:41
szóval talán fejezzük be ezt a vallás témát ilyen szinten. ilyen szélsőséges vélemények sztem nem férnek bele a fórum keretei közé.
62. CsillagTM (válaszként erre: 59. - Avike1)
2013. febr. 9. 20:40

nem esett...? :D

"Semmivel nem különbek a papok a politikusoknál ők is az egyéni érdekeiket hajtják,mondhatni Bort iszik,vizet prédikál!Sehol a világon nem láttam még olyan ingyenélőket akik az emberek pecsapásából király módon élnének!"

61. Avike1
2013. febr. 8. 09:11
Lényeg a lényeg aki belekezd a lombikba eltelnek sikertelen évek,életeket kockáztató kezelések(személyes ismerős mellrák)szétmennek házasságok házak árát költik el,hogy legyen babájuk így élik le az életüket,és sokaknak így sem születik babája,.....nem csoda ha elvesztik a hitüket vagy igen? nem magamról beszélek másokkal érzek együtt de nagyon!
60. lepke99 (válaszként erre: 59. - Avike1)
2013. febr. 8. 01:19
mkiller leszólta a vallásosokat, én erre azt mondtam, hogy ez azért egy kicsit erős, mert nem minden vallásos beszűkült, Te erre azt írtad nekem válaszba, hogy de, sajnos igaz. Gondolom, Te akkor az egyházakra értetted, de én nem így fogalmaztam :)
59. Avike1 (válaszként erre: 58. - Lepke99)
2013. febr. 7. 19:09
Vallásos személyről szó sem esett!Mindenki abban hisz amiben szeretne,Ez az én személyes véleményem,nek kollektívan írtam.véleményeink különböznek ennyi történt:-)
58. lepke99 (válaszként erre: 57. - Avike1)
2013. febr. 7. 18:09
De akkor ne beszélj kollektívan az összes egyházi, meg vallásos személyről elítélően.
57. Avike1 (válaszként erre: 56. - CsillagTM)
2013. febr. 7. 17:24
Nézd akinek nem inge nem veszi magára!
56. CsillagTM (válaszként erre: 54. - Avike1)
2013. febr. 7. 14:53
rendben, nekem más, egy harmadik embernek megint tök más. csupán jeleztem, h ez a vallási téma elég érzékeny terület, és ajánlatos kicsit visszafogottabban beszélni róla, mielőtt valakit megbántasz. az én rokonságom pl. vallásos, ja és több pap is van köztük, és jééé, jó emberek...
2013. febr. 7. 14:36

Jaj, elég forró a talaj itt....


Szerintem mindenki életében vannak küzdelmek. Nem mindenkinek adatik meg minden amit szeretne és valami mindig hibádzik illetve hiányzik.


Például nekünk az elso babuci sem jött könnyen ossze de amióta itt van velünk tényleg egy ajandek és boldog minden percben. Persze vannak nehéz pillanatok is vele, de sokkal könnyebben veszem, mint azok akik nem mentek át annyi mindenen, mint mi. Ezen meg ne sértődjon meg senki, csak amióta megküzdöttünk a problémákkal (rengeteg orvos, kórház, injekciók sora és egyebek) azóta máshogy nézem az életet és a kis dolgoknak is örülök.


És igenis hinni kell, hogy sikerülni fog :) sikerulnie kell!

54. Avike1 (válaszként erre: 53. - CsillagTM)
2013. febr. 7. 14:18
Ez a véleményem nem ok nélkül!
53. CsillagTM (válaszként erre: 51. - Avike1)
2013. febr. 7. 11:27
ezt talán NE.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook