Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik stimuláció fórum

Lombik stimuláció (beszélgetős fórum)


12. Katika! (válaszként erre: 2. - Lalu85)
jan. 17. 12:17
Sziaaaaa! Melyik klinikán? Tapolcán? Tapolcai vélemények erdekelnek! Koszonom!
2018. szept. 26. 06:58
Valakinek volt mar olyan, hogy punkcio utani hiperstimulacio ellenere is megcsinaltak az ET-t? Nekem egy nagyon minimalis lett, keves folyadek a petefeszekben, kaptam infuziot es meglatjuk a heten, hogy mik lesznek az allapotok, mehet e szombaton a transzfer. De nagyon szeretnem ha nem kene fagyasztatni es varni egy ujabb honapot🙏🏻
10. Kincsi79 (válaszként erre: 9. - Millasz)
2018. szept. 24. 17:02

Erről még nem is hallottam, akkor bocsánat a téves infó miatt.

Nekem külföldön volt lombikom rlég régen, sajnos nem sikerült, azt hittem mi akkor mindent megkérdeztünk/elmondtak. Ezek szerint nem.

Állj hozzá pozitívan, szorítok ;)

9. Millasz (válaszként erre: 8. - Kincsi79)
2018. szept. 22. 19:06

Szia!

Sajna a lombiknal is van tulstimulalast:/ csak itt mas szamit annak, mint az inszemnel(ami egyebkent nekem nem volt).

A tegnapi kontrollon jokat mondott a doki, kicsit megnyugodtam, de allitolag a leszivas utan van a legnagyobb veszelye a hiperstimunak vagyis akkor jon ki. Ugyh meg azert izgulok... de igazad van annak mindenkepp orulok h legalabb lett tobb is amivel lehet majd “dolgozni”:)

8. Kincsi79 (válaszként erre: 7. - Millasz)
2018. szept. 22. 18:39

Szia Millasz :)


Lombiknál ez normális, másképp van mint az inszemnél. Mert itt leszívják az érett petesejtet, nem tudnak túlstimulálni. Inszemnél van baj, ha több érett van nem csinálják meg mert félő a sokas iker, így ott maradnak az érett petesejtek. Az nem jó. Nyugi, ennek pont örülnöd kell, bízz benne, hogy majd szépen osztódnak is és vissza lehet rakni jettőt a többit pedig fagyasztathatod :)

2018. szept. 19. 20:35

Sziasztok!


Nekem ma volt a 8.napi kontrollom (rovid protokoll), es lett 10 tuszom, 23,22,20,18,16 milisek illetve a tobbi ennel kisebb. Kicsit meglepodtem hogy mar most ilyen nagyok, a doki csokkentette is a hormonadagomat es kaptam olyan injekciot ami nem engedi eldurranni oket ido elott.

Nem tul nagyok ezek? Felek a hiperstimutol...

6. Kincsi79 (válaszként erre: 5. - 9c984a8e27)
2018. szept. 11. 06:59

Tudom mit érzel, ez az időszak nagyon nehéz, de megéri mert egyszer sikerülni fog :)

Én is tegnap kezdtem az új stimulálást, pénteken UH. Bár nem értem miért, volt három sikertelen inszem elvileg kéne kezdeni a lombikot😐

Azért kiváncsi vagyok mit mond az orvos? Majd írd meg légyszi. Kitartás!!!

5. 9c984a8e27 (válaszként erre: 3. - Kincsi79)
2018. szept. 10. 09:01

Szia!


Nekem mielott kiderult volna a meddosegem volt clostis stimulaciom es lett belole 4-5 erett petesejt, ebbol 2 volt megfelelo meretu, de elvileg a Fostimon most erre ra fog még erositeni, ugyhogy bizakodo vagyok. De azert rakerdezek majd a dokinal amikor megyek a 8.napi kontrollra, bar nem vonom ketsege a szakertelmet, bizom benne, biztos megvan az oka miert ezt kaptam.

Csak megol a kivancsisag meg a varakozas izgalma :D

4. 9c984a8e27 (válaszként erre: 2. - Lalu85)
2018. szept. 10. 08:58

Szia!


Kozben mas is jelezte, hogy ezt kapta, szoval kicsit megnyugodtam:)


Te melyik klinikan voltal? Hany petesejt lett ebbol a kombóból?

3. Kincsi79 (válaszként erre: 1. - 9c984a8e27)
2018. szept. 9. 19:31

Szia!

Mi még csak inszemen voltunk, most vagyunk túl a harmadikon, én is ezt kaptam és tüszőrepesztő gonal-f. Nekem nem sokat hadznált, egy petesejt érett be tőle minden alkalommal, ami stimuláció nélkül is megvan ezért nem igazán értem, hogy akkor mi a francért kellett egyeltalán.

Én megkérdezném az orvost, biztosan elmondja az okot, és azt is ha esetleg van más kehetőség is.

2. Lalu85 (válaszként erre: 1. - 9c984a8e27)
2018. szept. 9. 16:02

Szia!

Én is ezeket kaptam☺️

Mi a Klinikán kezdtük a vizsgálatokat,nem is voltunk máshol,1éven belül teherbe estem és most 2 gyermekünk van!Nagyon hálás vagyok a Klinikának!☺️

2018. szept. 9. 10:55
Sziasztok! Van valaki, akit lombik elott clostilbegyttel stimulaltak? Jovo heten fog megjonni es a 2.napon clostilbegyt+fostimon injekcioval indul a stimulacio, es kicsit meglepodtem, amikor megtudtam, hogy ezekkel a keszitmenyekkel fog tortenni a stimulacio, mert sose hallottam ilyen kezelesrol es a neten is a forumokon tok mas eljarasok vannak, mindenki tobb injekciorol ir, semmi clostilbegyt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook