Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik stimuláció alatt alig lett petesejtem (0, 1, 3), ami nem is akar megtermékenyülni. Férjem spermaképe sem jó. Mit szedjünk? fórum

Lombik stimuláció alatt alig lett petesejtem (0, 1, 3), ami nem is akar megtermékenyülni. Férjem spermaképe sem jó. Mit szedjünk? (tudásbázis kérdés)


1 2
53. 8f3c54052d (válaszként erre: 52. - Demeeri)
2011. jún. 23. 09:53
Köszönjük szépen, én is nagyon bizakodó vagyok!
2011. jún. 22. 20:13
Mindkettötöknek sok kitartást kívánok.Előbb vagy utóbb,de sikerülni fog.
2011. jún. 22. 10:30

Mókuska, már épp akartam kérdezni, hogy mi újság. Először is nagyon sajnálom... tudom, milyen rossz most. DE, nem feladni! Szeptemberig összeszeded magad újra, és megint belevágtok! Egy nagy ölelést küldök neked! Pihenj sokat a nyáron és töltődj fel.

Igen, én nagyon bízom benne, hogyha rendben lesznek az értékeim, akkor talán spontán is sikerülhet a baba. Igaz, a férjem spermaképe se túl jó, de ez úgyis változik hónapról hónapra és tömöm vitaminokkal, úgyhogy előbb utóbb sikerül majd. Ha spontán nem akar, akkor megyünk majd lombikra megint.

2011. jún. 22. 09:29

Kedves Mindenki!

Köszönöm a sok lelkesítő szavakat, és jeleket.

Sajnos nem sikerült nekünk most a tesóprogram.:(((((

Szeptemberben újra nekifutunk, hátha addigra az égiek szemében is megérünk arra, hogy kétgyerekes szülők lehessünk. Legalább is nagyon bízom benne!

Kívánok kitartást és sok szerencsét mindenkinek, aki babáért küzd!!!

49. mokuska74 (válaszként erre: 47. - Demeeri)
2011. jún. 22. 09:24

Mint a tények bizonyítják, a lehető legjobb helyre kerültetek!:))

Terhesgondozásra is oda kell járnod?

48. mokuska74 (válaszként erre: 46. - 8f3c54052d)
2011. jún. 22. 09:22

Sajnálom, hogy nem jött össze nektek. Ezek szerint, ha az értékeid jók lesznek, spontán is teherbe eshetsz? Ez nagyon jó hír! Most akkor mindent bele a "gyógyulásba"! Hamarosan érkezik hozzátok is a trónörökös!:) Gyakran jársz ellenőrzésre?

Nekünk sajnos nem jött össze.:(((( A szervezetem tréfát űzött velem, hiszen egész hétvégén émelyegtem, a kávé illatától rosszul voltam, stb. Így van ez, ha nagyon akarunk valamit, a testünk is félrevezet...

Szeptemberben kezdjük megint, hátha akkor nagyobb szerencsénk lesz.

47. demeeri (válaszként erre: 44. - Mokuska74)
2011. jún. 20. 13:34
Igen,csak a fővárosban találtunk meddöségit.A magyar-szlovák határon lakunk.Pest közelebb lett volna,a Kaálin gondolkodtam én is.
46. 8f3c54052d (válaszként erre: 43. - Mokuska74)
2011. jún. 20. 11:52

A biokémiai terhesség azt jelenti, hogy elindult a beágyazódás, csak nem fejeződött be. Mi most ott tartunk, hogy kiderült, hogy IR-em van és alulműködik a pajzsmirigyem is. Ha rendbe jönnek az értékeim és addig nem jön össze a baba, akkor megyünk majd egy újabb lombikra. Persze előtte majd csináltatok genetiai vizsgálatot is. De bízom benne, hogyha jók lesznek a hormonjaim, akkor nem lesz szükség a lombikra :) Első babánk lenne.

Nálatok mikor lesz az eredményhirdetés? És hogy érzed magad?

45. mokuska74 (válaszként erre: 40. - 8f3c54052d)
2011. jún. 20. 11:41
Hol tartottok most?
44. mokuska74 (válaszként erre: 39. - Demeeri)
2011. jún. 20. 11:41

Szia!

Remélem igazad van! Sajnos ilyen emberséges a cég! Nektek sem lehetett könnyű! Hol laktok, hogy olyan messze találtatok csak meddőségi centrumot?

43. mokuska74 (válaszként erre: 40. - 8f3c54052d)
2011. jún. 20. 11:35

Szia!

Köszönöm szépen, hogy szorítottok nekünk!

Nem nézték meg az inzulinszintet. A hétvégi családi program javított a hangulatomon!:) Sajnálom, hogy nem jött össze nektek! Mit jelent az, hogy biokémiai terhesség?- bocsi, de még nem hallottam ilyenről. Genetikai vizsgálat sem volt nekünk, szerintem azért, mert már van egy lombikbabánk.

42. 8f3c54052d (válaszként erre: 41. - Demeeri)
2011. jún. 20. 09:34

Igen, sajnos tényleg így van. Úgyhogy most megfogadtam, hogy amíg nincsenek rendben az értékeim, nem is megyek lombikra. De ezt a doktornő is megmondta a MM-ben, hogy nincs is értelme. Számomra az is döbbenet volt, hogy most hallottam életemben először arról, hogy azok a szerek, amikkel stimulálják a lombikosokat azok nagyon keményen megnyomják az inzulint.

Demeeri, ti hová jártok/jártatok meddőségibe?

41. demeeri (válaszként erre: 40. - 8f3c54052d)
2011. jún. 17. 15:05
Ezt már hallottam,és hihetelen,hogy anélkül csinálják meg a lombikot,hogy genetikai vizsgálatot csinálnának előtte.Nálunk enélkül el nem lehet kezdeni.
2011. jún. 17. 13:51

Mókuska, fel ne add itt nekem! Mindannyian nagyon drukkolunk és meglátod, sikerülni fog! Az érzéseid teljesen természetesek, hol nagyon pozitív az ember, hol nagyon negatív. Az, hogy a férjedet nem engedik el, az tényleg mocsokság, de ez nem az jelenti, hogy biztos nem is sikerül majd. Mikor lesz eredményhirdetés?

Én kétszer lombikoztam, egyik sem sikerült. (Pontosabban a második biokémiai terhesség volt és elhalt az 5. héten.) Nálunk a férjem eredményén nagyon sokat javított a napi 1000 mg C-és E-vitamin. A leszívásig kellett szednie. 90%-os lett az addig 30%-os spermakép. Hát ahová mi járunk (BMC) ott nem csináltak se genetaikai vizsgálatot, se IR-t. Én talpaltam ki magamnak most, a két sikertelen lombik után egy IR-vizsgálatot és ki is derült, hogy IR-em van, méghozzá nem is kicsi. Mókuska, neked terhelt inzulint is néztek vagy csak terhelt cukrot? Mert az egy dolog, hogy a terhelt cukrod jó, attól még az inzulinnal lehet gáz, nálam is így van.

39. demeeri (válaszként erre: 38. - Mokuska74)
2011. jún. 17. 10:09

Ne keseredj el.Attól még ott van a baba.Nagyon piszkok,hogy nem engedik el a férjedet még ilyenkor sem.Hihetetlen,mennyire lelketlenek az emberek.

Szerencsére a férjem el tudott velem jönni,igaz, volt,hogy vonattal mentem a 300 km-re levő klinikára.A férjem éjszakás után volt,az állomáson találkoztunk.Szegény,olyankor nem is aludt.Szinte minden szabad idejét elvette a lombik kezelésekre járás.

2011. jún. 16. 17:34

Kedves Mindenki!

Nagyon el vagyok keseredve, most tudtam meg, hogy a férjemet nem engedik el a munkahelyéről a kontrolvizsgálatra.:((((((

Nagyon szomorú vagyok, hiszen már bízni sem merek ezek után a jó hírben.:((((

Látom magam összeomolva, kóborolni a parkoló felé, mi lesz így velem? Az egész stimu alatt egyszer sem kísért el, csak a punció napján, és a transzferkor- bár már akkor is szóvátették, hogy neki minek kell akkor is jönnie. Miért ilyen agyatlanok az emberek?!

Szörnyen tehetetlennek érzem magam...

Atz hiszem ezzel eldöntetett.

Mintha az égiek így akarnának felkészíteni a legrosszabbra.

Sorozatos kudarc ér. Valami mindig van, nehogy már simán menjenek a dolgok.:(((

2011. jún. 16. 08:45

Gratulálok!!!:))

Igazán strapabíró lesz a Babátok! Azt mondják jobb az ellenállóképességük az ilyen gyerekeknek.

36. demeeri (válaszként erre: 35. - Mokuska74)
2011. jún. 14. 20:11
Első lombik,második beültetésre.Fagyasztott embriókból.
35. mokuska74 (válaszként erre: 34. - Demeeri)
2011. jún. 14. 10:10

HÚÚÚÚ! Az már nagyon közel van!:))))

GRATULÁLOK!:)))))))))))

Örülök, hogy Nektek sikerült!!!

Már csak a Csodában bízok, és remélni tudom, hogy nekünk is sikerült!

Elég negatív vagyok, nem tudom, hogy miért, máskor viszont meggyőződésem, hogy sikerült, csak nem hangoztatom.

Elég fura, pont azért, mert vegyesek az érzelmeim.

Talán ez kell a sikerhez...

Nektek hanyadikra sikerült a Kicsikétek?

34. demeeri (válaszként erre: 33. - Mokuska74)
2011. jún. 13. 19:39
Szorítunk!!!Én nem éreztem semmit a beültetés után,azt hittem,nem sikerült,mégis megmaradt.Augusztus végére várom.
2011. jún. 13. 16:17
U.I.: SZORÍTSATOK!!!
2011. jún. 13. 16:16

Kedves Mindenki!

Köszönöm szépen a bíztató szavakaat, üziket, jeleket...!

Most ott tartunk, hogy a mi kis embriócskánk jó mélyen kapaszkodik anya méhébe!:))- legalábbis nagyon remélem!!!!

Elég idegőrlő ez a várakozás, de ez van. Most kevésbé tudok feküdni, pihengetni, hiszen az örökmozgó 3 évessel is van elég teendő!:)

Nem tudom, hogy mit kellene érezni, vagy nem érezni, mert mind a kétszer ugyan azt éreztem, és az egyik nem,a másik viszont sikerült. Bízom benne, hogy most is sikerülni fog!!! Bár talán ha magamba nézek nem sok esélyt látok rá...

A lényeg, hogy nem adom fel!

Köszi mégegyszer!

Sok sikert, és kitartást Nektek is!

2011. jún. 8. 14:27
Szorítunk!!!!
30. csillag80 (válaszként erre: 22. - Mokuska74)
2011. jún. 7. 05:45
ő a Tesó!!!! Drukkolok!
29. erika691230 (válaszként erre: 22. - Mokuska74)
2011. jún. 6. 12:12
Na,akkor mindent bele!
28. ájrin (válaszként erre: 22. - Mokuska74)
2011. jún. 6. 11:18

Sok sikert kívánok!

Nem is kell már sehova mennetek, ő lesz a befutó:)))

27. ájrin (válaszként erre: 21. - Demeeri)
2011. jún. 6. 11:15

ahogy mondtam, nem mindenhol kezdik genetikai kivizsgálással és inzulinterheléses vizsgálattal a lombikot. a pajzsmirigy pedig menet közben is kidőlhet a sorból, a férjét pedig nem is szokták nézni. lehet, hogy ez nálatok így ment, de nem mindenhol van ugyanígy.

nem véletlenül írom ezeket, hidd el, és nem is azért mert okoskodni akarok.

2011. jún. 6. 10:11

Szia! Kívánom, hogy sikerüljön a beültetésetek. Gondolok rátok és szorítok nektek!


Mi is lombikoztunk, most két baba lakik a pocakomban, akik nemsokára világra is jönnek. :))) Van három fagyasztott, megtermékenyített petesejtünk is még. Mi nagyon szerencsések voltunk, mert elsőre sikerült. Nálam elvileg nem volt gond, de a páromnak nagyon kevés és lassú katonája volt. 3 évig küszködtünk, próbáltuka FER14-et (semmit nem ért), perui macát (semmit nem ért) aztán maradunk az e vitaminnál és sima komplex multivitaminnál. A lombik előtt egy urológkus ajánlotta a clostilbegytet a férjemnek (amitől nagyon tarottunk, mert hát addig ezzel a gyógyszerrel engem kezeltek), de sokaknak a hoxán bevált és mi is elkezdtük. 50 napgi szedtük, majd csodák-csodájára a leszívás napján olyan spermát produkált, hogy az orvosunk azt mondta, hogy az utca emberre is megirigyelheti. :))) Én hiszem, hogy nekünk ez segített!


Sok sikert a kistesóhoz!!!

2011. jún. 6. 09:39

Ne igyatok csapvizet és NE főzzetek belőle!!!

Ez fontos! A terhesség alatt is!

24. bibü
2011. jún. 6. 09:35
Hát én nem beszélném le a vitamin szedésről, mert nekünk 3 hónap alatt a vitaminok hatására 26% mozgóból 55%-ra nőttek a párom spermái és a morfológia is sokkal jobb lett.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook