Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik program - P3-as citológia fórum

Lombik program - P3-as citológia (beszélgetős fórum)


3. Szkitti28 (válaszként erre: 2. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 27. 18:21
Tudom, hogy teljes mértékben szüksége lenne egy babának rám. De a nőgyógyászom semmi értelmeset nem tud mondani, csak citologia levétel utáni helyi kezelést csinál semmi több. Sajnos borzasztó hosszú a várólista lombik programba, és szerettem volna tudni, hogy van e esélyem elinduli vagy újabb hónapok és évek teljenek el, úgy hogy nem történik semmi sem ☹️
2. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 15:43
Nem valószínű, bár én a kérdést sem értem, ha őszinte akarok lenni. Értem, hogy szeretnél babát, de ahhoz, hogy ő boldog életet éljen teljes mértékben szüksége van rád is. Nyilván a P3 önmagában még semmit nem jelent, de utána kell járni, mert jelezhet bajt. Ha még megtolják hormonnal, akkor pedig beláthatatlan következményei lehetnek.
2021. ápr. 27. 11:28
Sziasztok! Jövő hónapban lenne lombikkal kapcsolatban konzultációnk. A legutóbbi citologiám sajnos p3as lett. Szerintetek mehetünk így lombikra vagy amíg jobb nem lesz a citologia eredménye addig felejtsük el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook