Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik ICSI-vel fórum

Lombik ICSI-vel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. Brigi32 (válaszként erre: 17. - Velociraptor)
2010. aug. 4. 16:08
Köszönöm a biztatást,jó ilyet hallani eg ytapasztalt anyától,valóban nem egy kiszámítható terület, de menni kell és csinálni. Nekem a Kaáli bejött,nem tudom, hogy a bpi Kaáli szerepel e a lehetséges intézményeid között. Én anno úg ydöntöttem,hogy megnéztem a neten a dokik képeit és amelyik szimpatikus volt, csak nem "lehet gyerekem" egy unszimpi pasitól:-)). De nyílván ezt te tudod megítélni hogyna akarod, az már jó, ha lementek a vizsgálatok és ha minden eredményed jó,akkor nyílván a korod sem rossz hozzá:-),hiszen a biológiai állapotod a léyneg.
17. velociraptor (válaszként erre: 16. - Brigi32)
2010. aug. 4. 15:47

Ez így van sajnos nem tudsz mást tenni.Sajnos a szülészet ilyen...vannak váratlan, ki nem számítható tragédiák..de biztos, hogy legközelebb sikerül.

Meg vannak a vizsgálataim, a koromon kívül minden jó. Most próbálok dönteni az intézmények közt....nem egyszerű....

2010. aug. 4. 15:33
Belevágtatok már az eljárásba vagy még folynak az előzetes vizsgálatok,amik ilyenkor kellenek?
15. Brigi32 (válaszként erre: 14. - Brigi32)
2010. aug. 4. 15:30
akármilyen módon.
14. Brigi32 (válaszként erre: 13. - Velociraptor)
2010. aug. 4. 15:28
Persze belevágunk, mindez 9 hónapja történt,már elfogadtam,nem tudok mást tenni,de nekünk még nincsenek gyerekeink és ha most ezen a végletekig emésztem magam soha nem is lesz.Egy biztos, én minden nőnek,aki termékeny még és azt érzi gyereket szeretne,azt kívánom, hogy adasson meg neki.
2010. aug. 4. 15:24
persze, hogy nem...ettől Neked iszonyú tragédia....nagyon sajnállak érte...ami jó, hogy valószínű a másik is elsőre sikerül.gondolom, belevágsz még..
12. Brigi32 (válaszként erre: 11. - Velociraptor)
2010. aug. 4. 15:12
Bizony érik, ért is. Mi a Debreceni Kaáli Intézetbe jártunk, nagyon jó tapasztalataim és ha ilyet lehet erre mondani,jó élményeim vannak a hellyel kapcsolatban, nagyon kedvesek, hozzáértőek ott az emberek. Sajnos egy fertőzés miatt 28 hetesen elveszítettem a babákat. De rémísztegetni senkeit nem akarok, ez nem függött össze az ICSI-vel.
11. velociraptor (válaszként erre: 9. - Brigi32)
2010. aug. 4. 15:08
mindig érik az ember lányát és fiát meglepetések,igaz? tök jó, hogy elsőre ment. Hol, és már meg van a baba?
10. velociraptor (válaszként erre: 7. - Geridina)
2010. aug. 4. 15:06
de gondolom, ott addig se volt gyerek-nálunk vannak gyerekek,közösek, csak öreg vagyok..
9. Brigi32 (válaszként erre: 6. - Velociraptor)
2010. aug. 4. 15:03
Nekem sikerült első alkalommal.
8. Brigi32 (válaszként erre: 2. - Brigi32)
2010. aug. 4. 14:58
Ezek szerint ott nem volt egyértelmű,mert úgy engedték el,hogy minden rendben. A petricsészben változott a helyzet.
2010. aug. 4. 14:53

Sziasztok!

Nekem is ICSI volt a BMC-ben.

Nálunk is a férjem miatt, de nála tulajdonképpen se a minőségével, se a gyorsaságával nem volt gond:) Nála az a gond, hogy 1 órán belül elhalnak. Az meg ugye nem elég.


Amúgy nekem azt mondta annak idején a laboráns doktornő, aki csinálta, hogy volt olyan páciensük, akinek sima lombik volt, és láthatóan úgy kikerülték a spermák a petesejtet, mintha kötelező lett volna.

2010. aug. 4. 14:44
És mindegyikteknek sikerült? Hol csinálták?
5. dc34f87d26 (válaszként erre: 1. - Velociraptor)
2010. aug. 4. 14:39
Lusták voltak a fickók!
2010. aug. 4. 14:33

Sziasztok!


De jó! Még "fel se tettem" a témát, már válaszoltatok-köszi.

Brigi megnyugtat, amit írtál, mert kicsit meglepődtem, hogy tájékozódás alkakmával egyporvos felvetette ezt a lehetőséget, párom jó sperma képe ellenére.

Kíváncsi voltam másnak is ajánlották-e csak a kora miatt(nekem is ezért).

Nálatok a megelőző spermatogrammból nem derült ki, hogy nem elég aktívak a "fiúk"?

2010. aug. 4. 14:23

Szia!

A párom rossz spermaképe miatt javasoltak és csináltak ICSI-t.

2010. aug. 4. 14:21

Hello! Nálunk menet közben derült ki,hogy nem túl aktívak a párom sejtjei azért történt. Ez viszon ott dőlt el a laborban.

Egy ismerősömnek a kora miatt javasolták, a másiknak azért,mert a simán megtermékenyített petesejtek mérettani szempontból nem voltak megfelelőek.

2010. aug. 4. 14:14

Sziasztok!


Az érdekelne, kinek milyen okból javasoltak ICSI technikát a lombiknál?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook