Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lökéshullám terápia diabéteszes lábra - tapasztalatok? fórum

Lökéshullám terápia diabéteszes lábra - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 4. 22:03

Sziasztok!

Nekem sarkantyúm van. Már négyszer kaptam injekciót bele. Reggelente annyira fáj,hogy nem tudok rá állni.

Most 13. án megyek egy napra kórházba,ahol lökéshullám terápiát csinálnak nekem.

Valakinek volt már ilyen?

Fáj?

10. létező regisztráció * (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2017. júl. 18. 18:25
Köszi, de az nem érint. Csak azt írtam, hogy sarkantyúval kapcsolatban olvastam erről a lökéshullám terápiáról negatív tapasztalatot. Diabéteszes láb miatt érdekelt volna, mivel azt írják a honlapokon, hogy arra nagyon jó. De valós tapasztalatok híján nem tűnik hitelesnek a dolog.
2017. júl. 18. 18:23
Hát ez így biztos hogy az, pénzlehúzás, semmi több. :(
2017. júl. 18. 17:41

Valahol azt olvastam, hogy a sarkantyú jól kezelhető röntgenezéssel.

Itt egy értelmesnek tűnő vélemény:


[link]

2017. júl. 18. 17:12

Az a legszarabb, hogy a kedves "doktor" azt mondta, nem szabad feladni, csak azért, mert nem javul 2-3 kezelés után. 5 után sem javult. Széttárta a karját, hogy lehetséges, hogy az elején rosszul diagnosztizálta, és hát arra nem jó a lökéshullám.

Full pénzlehúzás volt.

2017. júl. 18. 17:00
Köszönöm, hogy megírtad. Máshol is írták, hogy pl. sarkantyú kezelésére egyáltalán nem használt. Úgy tűnik, nagyobb a reklám, mint a valós haszna.
2017. júl. 18. 13:23
Tesóm (nem diabétesz miatt) volt 5 ilyen kezelésen. 40 ezer a semmiért.
2017. júl. 18. 05:51
köszi
2017. júl. 18. 00:04
Ismerősünknél az Octenisept fertőtlenítő és az ezüstös kötés (Atrauman) simán bevált, pedig elég csúf fekély volt már a lábán.
2017. júl. 17. 19:45
Senki nem ismeri itt ezt a módszert?
2017. júl. 17. 19:01

Sziasztok! Van itt valaki, aki próbálta ezt a fajta kezelést?

Itt van róla egy leírás, sok helyen csinálják, és nagyon eredményesnek írják, de személyes tapasztalatokat nem találtam.

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook