Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Logó javítás CorelDRAW fórum

Logó javítás CorelDRAW (beszélgetős fórum)


10. kicsianett (válaszként erre: 8. - Afrik)
2015. júl. 20. 14:03

Köszönöm :)


Azóta folyamtosan a progikat keresem de közben már én is rájöttem hogy ez nem olyasmi lesz amit én itt 5 perc alatt összedobok... Ahogy azt Móricka elképzeli, ugye, megvana logó, hipp-hopp felnagyítom mint ahogy képet tömörítek...


Pont most találtam én meg egy oldalon hogy az InkScape-t javasolják, köszi!

2015. júl. 20. 13:40

Ja, itt találod:

[link]

8. Afrik (válaszként erre: 7. - Kicsianett)
2015. júl. 20. 13:40

Az In Designnal nagyobb fába vágod a fejszédet, mint a Corellel.

De van egy jó progi, amivel biztosan boldogulsz. A lényeg, hogy vektorgrafikus logót kell csinálnod, mert azt lehet romlás nélkül méretezni. Ha lehet, .ai formátumba exportált, vagy mentsd.

7. kicsianett (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2015. júl. 20. 12:24
Köszi, megnézem :)
6. kicsianett (válaszként erre: 4. - Unom)
2015. júl. 20. 12:24
Persze, tudom hogy komolyabb munkát grafikussal kell csináltatni, de mivel ez egy egyszeri alkalom lenne pár darab pólóra egy nyaraláshoz, ezért sajnos nem fér bele a keretbe...
5. michelle.r (válaszként erre: 1. - Kicsianett)
2015. júl. 20. 12:21
Corel draw-t már nem igazán használnak. In design-nal próbálkozz.
4. unom (válaszként erre: 3. - Kicsianett)
2015. júl. 20. 12:19

Egy olyan logó elkészítése, ami nyomtatásra alkalmas nem egyszerű, más, mint egy sima kép szerkesztése. Ha ilyen feladat van én is grafikussal csináltatom meg.

Sok sikert hozzá.

3. kicsianett (válaszként erre: 2. - Unom)
2015. júl. 20. 11:53

Köszi, próbálkozom vele de mivel nem értek a grafikai programokhoz elég nehezen megy, youtubról próbálom nézni mit is kellene állítanom, de eddig még nem jártam sikerrel.


Gondoltam hátha tud valaki valami "egyszerűbbet" ami én is meg tudnék fejteni :)

2. unom (válaszként erre: 1. - Kicsianett)
2015. júl. 20. 11:51
Ez a leginkább elterjed, szerintem jó választás.
2015. júl. 20. 11:42

Sziasztok,


Egy kis segítségre lenne szükségem, csináltam egy online logó tervezőben egy logót, amire pólóra szeretnék nyomtattatni, de sajnos nagyon kisméretű és nem alkalmas nyomtatása.


Milyen programmal illetve hogyan tudnám feljavítani a logót hogy megfelelő minőségű legyen ?


Eddig a Coraldraw programot találtam, valaki esetleg tudna segíteni ?


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook