Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lányom óvodás, én iskolás?😊 fórum

Lányom óvodás, én iskolás?😊 (beszélgetős fórum)


2020. aug. 18. 07:30
Szia! Nekem most lesz a kisfiam ovis, a nagylányom már 6. ba megy.Tavaly kezdtem el egy tanfolyamot, jövőre végzek, de további terveim is vannak tanulás szempontjából! Szerencsére a család nagyobb része támogat, a férjem és anyósom sokat segít, így tudom csinálni! :)
2020. aug. 18. 06:33
Szia.Még anno mikor a kicsim 2 éves volt beiratkoztam tanfolyamra, sikeresen elvégeztem, aztán Ő ovis lett, én nem találtam munkát így a munkaügyön keresztül elvégeztem még egy tanfolyamot ami 6 hónapos volt,tőlünk 50 km-re, akkor még jogsim sem volt így buszoztam minden nap, sikerült azt is elvégeznem, aztán megcsináltam a jogsit, dolgoztam, és most beiratkoztam még egy tanfolyamra, igaz, a gyerek már iskolás. A férjem nélkül nekem sem sikerült volna egyik sem. Tanulni nem volt fura, most munka és gyerek mellett már nehezebb, mint mikor ovis volt, de szerintem meg lehet oldani ezt is, igaz fárasztó és nehezen veszem rá magam a tanulásra de nagyon szeretném így muszáj 🙂
2020. aug. 17. 09:49
Amikor a nagyobbik lányom volt még csak meg, ő volt 4-5 éves, akkor jártam egy tanfolyamra. Hétvégenként volt egész nap, illetve nyáron jártam gyakorlatra. Na, az nem ment volna a férjem segítsége nélkül, mert ott reggeltől estig voltam távol hat héten keresztül. De jó volt. :-)
11. Jenna3
2020. aug. 17. 06:38
Ovódás a kislányom levelezőre megyek heti egy napot kell bemenni, és persze majd lesz gyakorlat is. Felnőttképzésben.
10. NomNom (válaszként erre: 8. - Perla del Mar)
2020. aug. 17. 04:32
Szia! Én Szegeden tanultam, azon kívül spanyol fordítás az ELTE-n van még. Ha jól tudom az országban ezen a 2 helyen van csak angol-spanyol párosítás (legalábbis mikor én tanultam így volt). Bár ez nem szakfordító képzés hanem fordító tolmács mester képzés, 2 éves.
2020. aug. 17. 03:46

Gyermekeim 3 és 6 évesek voltak, amikor elkezdtem a főiskolát és visszamentem dolgozni. Sikeresen végeztem.

Lányom hasonló korú gyerekek mellett nappalin egyetemet végzett.

8. Perla del Mar (válaszként erre: 4. - Havanesekutyus)
2020. aug. 17. 00:58

Ezt hol lehet tanulni?

Imádom a spanyolt, dalokat szoktam is fordítani hobbyból.

A fordítás B-tervnek képben maradt.

7. Perla del Mar (válaszként erre: 6. - Perla del Mar)
2020. aug. 17. 00:55

Bocsi átakartam írni és véletlen rányomtam a küldésre.

" Le is százalékoltak közben. Ez mellett tanulok most és remélem sikerül majd el is helyezkednem a diplomával."

6. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2020. aug. 17. 00:53

Tanulni sosem késő!

Igaz nekem nincs gyerekem, de én is újra kezdtem az egyetemet tavaly! Nem adtam fel! Le os százalékoltwk közbeKaptam néhán rosszindulatú megjegyzést is anno exkoleganőtől, hogy nekem úgy sem fog sikerülni stb stb, de igenis meglesz a diploma !

5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2020. aug. 16. 22:13

Nagyon jól teszed, ha tanulsz!

A kislányod, mire iskolába kerül, azt fogja látni, hogy tanulni természetes és jó.

Én később kezdtem tanulni: a fiam szakmát szerzett és hazaköltözött a koliból, én ősszel kezdtem az egyetemet levelezőn.

4. havanesekutyus (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2020. aug. 16. 21:30

Most jelentkeztem szakfordító képzésre, a kislányom ősszel megy bölcsibe, én vissza dolgozni.

Én is kicsit izgulok, de mindig szerettem tanulni, remélem, most is menni fog🙂

2020. aug. 16. 20:59

Nekem nem volt fura.

Akkor érettségiztem, amikor 1 éves volt, ezután nyelvvizsgáztam, elvégeztem egy tanfolyamot, majd

Kijártam a főiskolát is.


Nekem nem volt gondom ezzel.

Amikor kellett, akkor bementem a suliba, illetve vizsgázni, addig a férjemmel volt otthon a gyerek, valamint jellemzően este tanultam, amikor már aludt.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Jenna3)
2020. aug. 16. 20:50
Nappali tagozatra mész?
2020. aug. 16. 20:41
Sziasztok! Van olyan anyuka köztünk ,aki gyermek után ment vissza iskolába tanulni? Nem volt furcsa újra visszaülni az iskolapadba? Nekem 4 èves kislànyom van ès remélem majd tudok mellette is tanulni. Mik a tapasztalatok? Köszi😘

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook