Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lisse Design Kreatinos hajsimítás tapassztalatok? fórum

Lisse Design Kreatinos hajsimítás tapassztalatok? (beszélgetős fórum)


26. 9c57fd10dc (válaszként erre: 25. - A8103)
2014. júl. 11. 21:19

A hét elején kiprobaltam ezt a sublime mousse festéket, es nekem bizony tökéletesen megfelel :D

Mindent fed, oké, nem olyan lett a szín mint a dobozon, de ezt se bánom mert igy is tetszik.

Nekem több fodrász nem fog festeni :D

Az alfaparf szaga valszeg az ammonia hatasara nagyjabol eltűnt... De többet nem kérek ebből hajkezelesbol az fix.

25. a8103 (válaszként erre: 24. - 9c57fd10dc)
2014. júl. 1. 09:59

Nem nézted az ombre festést? Ha a tőnél hasonlót festenek, mint az eredeti színed, és az alja kap olyan színt, amit szeretsz - persze megfelelő átmenettel - akkor elég lenne mondjuk 3 havonta festetni fodrásznál.

Esetleg nem festetni, hanem sok melír bele?


A nagy igazság az, hogy én sem találtam még olyat, aki "álmaim haját" legalább 2x egymás után meg tudja valósítani: az egyik jól vág, de másodszorra sárga, vagy fehér lesz a hajam.

A másik jól fest, viszont nem tud jól ritkítani, ezért 1-2 hét múlva olyan, mint az oroszlánsörény.


Nekem max. 1,5-2 hó, amikor újra kell mennem, mivel majdnem fekete az eredeti hajszínem, és hát szőke már 15-16 éve. Az egyetlen szerencsém, hogy elég magas vagyok, így nem sokan látnak a fejem tetejére :DD


Most talán megoldás lesz ez a lisse (remélem tényleg tartós is marad az eredmény), mert így kiküszöbölhetem a ritkíttatást (még majd persze meg kell várni, hogy egyenlő hosszú legyen mindenhol), és utána már csak azon kell parázni, hogy mindig jó színe legyen :D (anyum fodrász volt, mondta, hogy ne is várjam el, hogy mindig ugyanolyan lesz, mivel ezek ugye vegyi anyagok, és nekünk is minden nap más a szervezetünk - hormonok stb. - ezért másként reagál a hajunk minden egyes festésre)


No majd számolj be az eredményről!!! Kivi vagyok :)

24. 9c57fd10dc (válaszként erre: 23. - A8103)
2014. júl. 1. 08:55

Igazából nekem már kezd tele lenni a hócipőm a fodrászok hajfestésével, mert ahogy írod a 80%-uk elszúrja, nem kevés pénzért. Na már most ha a drogériában megvásárolom a festéket, akkor ennek töredékéért én is el tudom szúrni a hajszínem.

No meg ez a fodrász beadagolta nekem, hogy úgy van értelme festetni, hogy ha másfél havonta eljár az ember. Ismerem magam 3-4 havonta járok festetni. Elmondta, hogy azért kéne másfél havonta járni, mert kopik a festék és egy iszonyat kopottból nem tudja ugyanazt a színt előhozni mint legutóbb......stb, stb.

Még nézelődök neten, hogy mik a tapasztalatok erről a Sublime Mousse-ról és sztem veszek egy nagy levegőt és vmikor neki fogok esni :D

23. a8103 (válaszként erre: 22. - 9c57fd10dc)
2014. júl. 1. 07:00

Na, ha szárazon már ok, akkor lehet h igaza van, és hamarosan vizesen is tök jó lesz - akkor pedig el is felejted majd ezt a pár nap szmötyiszagot a fejeden :D

Uhhh, én nem merném itthon sosem befesteni :D Még a fodrászok 80%-a is elszarja (nem tudnak hamvas szőkét csinálni a fejemből), nem hogy én :)))


Sztem ezt még inkább bízd rá + a végek levágását, nem? Hátha titokban rátesz valami cuccot, amitől elmúlik a vizes bűz is :)

22. 9c57fd10dc (válaszként erre: 21. - A8103)
2014. júl. 1. 06:51

Szárazon már nem szörnyű. Csak vizesen olyan szinten buzlik, mint a rohadt káposzta, vagy csatornaszag, és ettől meg a rajovo hanyingertol olyan hisztis maca leszek hogy nem ismerek magamra.... De még jó hogy nen irtam neki egy anyazos levelet......

Én már a hajfestesre is kezdem azt mondani, hogy lehet hogy a héten megektem magamnak itthon. Még sose csinaltam és a loreal sublime mousse-ra azt mondják hogy könnyű hasznalni, jók a színei.......

21. a8103 (válaszként erre: 20. - 9c57fd10dc)
2014. júl. 1. 06:43

Ha szárazon már jó az eredmény (nagyjából egyenes + egészséges hatás), akkor én nem hisztiznék, max legközelebb inkább ahhoz mennék a helyedben, aki legutóbb jól megcsinálta brasillal.

Viszont ha nagyon nem ok se vizesen, se szárazon, akkor igenis megmondanám. Elvileg úgyis most kell majd festened+vágatnod, nem tudod megbeszélni vele, hogy valamit találjon ki, mert nem ezt vártad/ígérte?

2014. jún. 30. 21:44
Hihetetlen, ma harmadik alkalommal mostam hajat, vizesen nem lehet elviselni a szagát. A fodrász meg azt mondta, hogy két mosás után eltűnik a szag... most kezdjek el hisztizni nála?!
19. a8103 (válaszként erre: 18. - 9c57fd10dc)
2014. jún. 30. 09:55

Hát én nem tudom, de az AP oldalán egy féle van.


Én ezért féltem a brasiltól is, mert azt mondják, hogy van ezer féle, és van akinek nyúlós lett utána, meg letört csomó a hajából stb...


Kísérletezni meg azért elég drága mulatság mindkettő (nekem ez konkrétan több volt, mint a brasil lett volna, bár kuponos oldalakon olvastam már 8-10e-ért is) - főleg úgy, hogy a fejünkkel játszunk, és ha gáz a vége, akkor nézhetjük jó darabig :S


Nekem rá 3 napra volt a festés, és akkor vágta le a töredezett végeket is a fodrász - az előző jól elsz@rta a ritkítást, belenyírkált, és tudod, ami nő az meg nyomja szét és seprű hatást kelt... Szóval nagyon gáz lett volna ez a cucc nélkül a mostani hosszal, így legalább nincs birka fejem, csak az látszik, hogy nem egyenlő hosszúságú mindenhol :(


Amúgy a katalógusban az van, hogy elvileg azonnal rá lehet menni utána, de ha jól emlékszem max 3-4 árnyalat színkülönbséggel, mint a jelen állapot - viszont az én fodrászom is csak úgy vállalta volna, hogy saját felelősségemre, lesz, amilyen lesz... így aztán inkább kivártam az a pár napot :D


Bár nekem kell vasalni mosás után (tehát nem elég még fésűvel sem egyenesre szárítani), viszont egy hétig lazán megmarad tök jó állapotban, egyenesen: lehet meleg, pára, eső, izzadtság bármi... szóval én örülök, hogy ezt választottam, bár olyat is olvastam, akinek a 3. kezelés után lett borzalmas a haja, szóval elkiabálni nem szeretném.


Remélem, hogy tényleg így van, és megmosod még1x, és szuper lesz!!!

18. 9c57fd10dc (válaszként erre: 17. - A8103)
2014. jún. 30. 07:26

Nagyon durva! Ezek szerint Alfaparfból is többféle van a piacon és én a büdös verziót fogtam ki. Elképesztő. Miért nem mondta a fodrászom, hogy az elején büdös leszek?! Most, hogy utólag rákérdeztem mondja, hogy két mosás után kijön, de ezt sehol nem olvastam eddig és ő se mondta ...


De, a színét nekem is lekapta... Azt mondta, hogy ezen a kezelésen nem szabad hajvágást is végezni. A festésre ő is azt mondta, hogy min 3 napig várjunk.


A brazilnál elég egy sampon ... és kézzel, fésű nélkül lehet egyenesre szárítani a hajat ...

17. a8103 (válaszként erre: 16. - 9c57fd10dc)
2014. jún. 30. 05:58

Nekem amiket rátett, egyik sem volt ecetszagú, vagy bármi furi/büdi és itthon sem éreztem még soha, hogy büdi lenne.

De én ugyanúgy sampon, balzsam, olajozom, mint előtte - brazilnál nem tudom, hogy kell-e, nekem ennél igen.

Levágta a végeit? Azt akartam még kérdezni, hogy Neked nem szívta meg az anyag a színét? Vagy ráfesettetek rögtön utána?

16. 9c57fd10dc (válaszként erre: 15. - A8103)
2014. jún. 29. 20:50
Megvoltaz első hajmosas, hát rettentő büdös a hajam!! Ecet meg kelkáposzta szaga van. Behanyok tőle. Könnyebben fesulheto, de nem könnyen. Puhanak mondható, de a brasillal puhabb volt. Es ez a szag valami undorító. Latvanyra nem tunik egeszsegesnek. Mondjuk amikor a fodrász felvitte az anyagot éreztem hogy az anyag ecetszagu. A tieddel is ez volt?!
15. a8103 (válaszként erre: 14. - 9c57fd10dc)
2014. jún. 29. 13:03

Kíváncsi leszek, drukkolok nagyon!!!

Nekem úgy 2-3 hét múlva lesz aktuális újra festeni, kíváncsi leszek, hogy utána milyen lesz a hajam.

Van valami lightosabb cucca, az is lisse, de azt csak bele kell vasalni, és kisebb a hatékonysága, mint a "nagy kezelésnek". A szóró, amit láttam róla, azt írja, hogy 5 ilyen kezeléssel lehet kb. egyenesítést elérni - elősorban inkább a táplálás a lényege.

Szerintem fogom kérni a köv. festés után, próbaképp.

14. 9c57fd10dc (válaszként erre: 13. - A8103)
2014. jún. 29. 10:44

Nekem a fodri mondta, hogy egy napig ne tegyek rá hajgumit, ha kunkorodna, akkor vasaljak rá...

Sztem ez a lisse design is olyan mint a brazil kakaó. Különböző modszereket alkalmaznak... A brazilbol többféle anyag is van... Lehet, hogy a lisse-bol is tobb van...

13. a8103 (válaszként erre: 12. - 9c57fd10dc)
2014. jún. 29. 06:17

Ehh, nekem azt mondták, akár már aznap moshattam volna. Meg nem kellett védeni párától, lehetett volna gumizni stb. Az a baj, hogy az ember azt sem tudja mit tesznek a fejére, annyit olvastam már, hogy pl. brazil flakonok voltak, és mégsem olyan lett stb. :S Nekem ezzel az olajjal a legjobb az eredmény hajmosás után:

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi


Remélem jó lesz!! Majd beszámolót!! :)

12. 9c57fd10dc (válaszként erre: 11. - A8103)
2014. jún. 28. 22:12

Hiába telt el a 24 óra, még nem merek hajat mosni :))

Sztem holnap este lesz hajmosas, köszi a biztatást :)

11. a8103 (válaszként erre: 10. - 9c57fd10dc)
2014. jún. 28. 06:19

Nekem nagyon jó volt utána, olyan volt, mint ha nem is az én hajam lenne és most is még ha megmosom, akkor nagyon jó tapintású. Talán próbáld meg ma megmosni, hátha hagytak benne cuccot. A brazilt én nem próbáltam, így nincsen viszonyítási alapom.... :S

Nem húzkodták vasalás közben, de ahogy írtam, azért tört, tehát vágni kellett utána a végéből.

Remélem jobb lesz nemsokára, ha esetleg kell, akkor priviben átdobom a fodrászom számát.

2014. jún. 27. 21:19
Nemrég atestem a beavatkozason. Nincs olyan erzesem mint a brazil kakaó után. Nem puha, nem fesulheto könnyen, nem olyan fényes. Bár lehet hogy az első mosás utan mas lesz, lehet hogy még a ragacsos anyag valamennyire rajta van, de a brazil kakaó hatása utan sokkal lelkesebb voltan. Egyáltalán nem kellemes a tapintasa. Neked is ilyen ragacsos volt a fodrász szekebol kiszallva? Es neked is ugy vasaltak bele az anyagot hogy kozben erosen huzkodtak?!
9. a8103 (válaszként erre: 8. - 9c57fd10dc)
2014. jún. 25. 17:32

Pedig én gondolkoztam, hogy legközelebb azt próbálom ki.

Van egy ismerősöm, neki azzal csinálták, és bár vagy 5cm-t le kellett vágni a hajából, mert szétégették közben, a többi viszont tök szép lett neki + azt mondja nem vasalja mosás után sem, csak megszárad, és kész, szög egyenes... Bár neki inkább csak enyhén hullámos a haja, nem olyan, mint az enyém :S

No akkor drukk, és várom a beszámolód! :)

8. 9c57fd10dc (válaszként erre: 7. - A8103)
2014. jún. 25. 17:25
Á, nem. Én előzőleg részt vettem egy pár Brasil Cacaos kiegyenesítésben, csak nem minden fodrász dolgozik ugyanazzal az anyaggal és nem minden keratinozás eredménye lesz ugyanolyan tartós... no meg festegetés után mindig eltűnik a keratin, újra szálkás, gubancos, nehezen kezelhetővé válik a haj ... mindenképpen írok, péntek este megyek fodrihoz :o))
7. a8103 (válaszként erre: 6. - 9c57fd10dc)
2014. jún. 25. 17:20

Igazán nincs mit, drukkolok, hogy jó legyen! :)

Majd írj...


Néztem a képeidet, ahogy látom a Te hajad amúgy is szép, fényes és egyenes - sztem nagyon jót fog tenni neki! :)

6. 9c57fd10dc (válaszként erre: 5. - A8103)
2014. jún. 25. 16:45

Fú, köszi szépen!!!

Ebben a témában alig lehet találni személyes tapasztalatot :(((

5. a8103 (válaszként erre: 4. - 9c57fd10dc)
2014. jún. 25. 16:35

A LD megszívta az eredeti színt (nekem szőkére van szivatva/festve), ezért akkor elég ronda volt... Utána mikor rákerült a rendes szín, már tök jó lett.

A töredezett végeket le kellett vágni, viszont most egyenes, de hozzá tartozik, hogy vasalom hajmosás után - viszont nekem nagyon erős, göndör hajam van. Eddig hajmosás után vasalással max 1 napot bírt ki egyenesen, utána oroszlánszerű lett, és ezer felé állt (ha volt pára, izzadtság, akkor még hamarabb)

Így most heti 1x mosom, vasalom, de úgy is marad, megtartja a formáját, kezelhető és egyenes, reggelente beolajozom a végeit és kész vagyok.

Sok sikert!!!

2014. jún. 25. 16:27

Hú, én most készülök egy ilyen lisse desing akcióra, és utána tényleg nekem se ártana egy festés.


Milyen lett a lisse design-tól a hajad? Egyenes is lett vagy csak egészséges? És festés után romlott bármennyit is a lisse design hatása?

3. a8103 (válaszként erre: 2. - 9c57fd10dc)
2014. jún. 25. 15:13
Szia, megcsináltattam már azóta, azonnal nem mertünk ráfesteni, de 3 napra rá igen, és jó lett...
2014. jún. 25. 11:26

Szió!

Kaptál már választ a Lisse Design termékkel kapcsolatban?

2014. máj. 19. 12:09

Sziasztok, brasil cacauval szerettem volna kiegyenesíttetni a hajam, de mivel múlt héten nagyon elszúrták a színét - szőkítést és barna melírt kértem, de csibesárga lett az egész - ezért most más után kellett néznem.

A Lisse Design esetében olvastam, hogy akár már aznap festhető, a kezelés után... Mivel elég rossz állapotban van (folyamatos vasalás, szőkítés, ritkítás stb.), ezért már nem szeretnék kockáztatni. Az egész művelet (egyenesítés+festé) ráadásul 35e körül lenne, kidobni sem szeretném a pénzt.

Ha valaki volt már ilyenen, megosztaná mire számíthatok?

Van olyan tartós az eredmény, mint a brasil cacauval?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook