Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lipoödéma tapasztalatok fórum

Lipoödéma tapasztalatok (beszélgetős fórum)


4. ángyombángyom (válaszként erre: 3. - Panna13)
2018. aug. 4. 11:53

Gyere facebookra. Van fórum:

Pajmirigy betegséggel teljes életet.

Inzulinrezisztenciával teljes életet

IR (InzulinRezisztencia)

Hasimotóval az élet.

Sok tapasztalatot, tanácsot kaphatsz. Persze nem kell mindent komolyan venni, de van sok hasznos info

2018. aug. 3. 10:44

Én voltam megnézetni a vénáimat,és minden rendben volt vele,megultrahangoztak.


Aztán mondta az orvos,hogy nem vagyok kövér,de egy kicsit ödémás.Kérdeztem,hogy ha elkezdek intenzíven mozogni,diétázni akkor letudok-e fogyni.Azt mondta talán has környékéről egy kicsit lemegy,de a karokról,lábakról nem fog lemenni. Zsírleszívással tudná eltávolítani,ami durván 2millióba kerülne.

Csak én ezt nem hiszem el,mert 156cm magas vagyok és 60 kg.Az én súlyfeleslegem kb.7-8kg.Most ezért vágassam szét az egész testemet.Az lehet hogy tényleg van ilyen ödémám,mert pl.aranytalanul oszlik el a zsír a testemen,fáj ha megnyomom és bármilyen ki ütés meglátszik rajta.

Egyébként van pajzsmirigy alulműködésem is.De erről semmit nem mondott,mikor mondtam neki,annyit mondott még,hogy lehet ilyen kompressziós harisnyát is hordani.Talán egy kicsit segít.

2. ángyombángyom (válaszként erre: 1. - Panna13)
2018. aug. 1. 08:56

Elsőkörben háziorvos. Ő tovább küld hova kell.

Összefügg a PM-el.

Nem fogyás kérdése...De ha van túlsúlyod és Pm alulműködésed akkor összefügg.

2018. aug. 1. 08:31

Van valakinek lipoödémája?

Hogyan tudott lefogyni?A pajzsmirigy alulműködés befolyásolja? Milyen orvoshoz kell elmenni aki ezt megállapítja?(pl.hazi orvos?,bőrgyógyász?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook