Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lipóma eltávolításra keresek megfizethető magánkórházat vagy esztétikai klinikát fórum

Lipóma eltávolításra keresek megfizethető magánkórházat vagy esztétikai klinikát (beszélgetős fórum)


12. Mici0325 (válaszként erre: 11. - Bozsu55)
2021. ápr. 30. 05:44

Itt csak annyit kértem, hogy aki âtesett ilyen műtéten az ajânljon orvost ,vagy helyet.

Ez egy folyamat, és annak màr egy következő lèpèse , hogy időpontot kèrek és konzultàlok az orvosokkal,megnèzek eddigi munkâkat . Tisztâban vagyok ezzel!

Semmire nincs garancia ,de a sok okoskodás mellett összesen 2db olyan vâlasz jött( privát) ami valóban a kérdésemre felelt!

11. bozsu55 (válaszként erre: 9. - Mici0325)
2021. ápr. 29. 07:55

Ez nem így működik.

Keress egy intézményt,kérj konzultációt,semmi nem biztosíték hogy dr X nekem szépen csinálta meg,a következő munkája is kifogástalan lesz.

10. Mici0325 (válaszként erre: 7. - Papája)
2021. ápr. 28. 21:21

Te màr adtàl választ, köszi!

Google a baràtod!


Pesten lakom,de elmennèk vidèkre is ha ott nem úgy kaszabolnak szét, mint a kollêgàmat!



Szerencsére kaptam már két privát ajânlást,sajàt tapasztalattal.



Szèp estét mindenkinek!

És köszönöm a vàlaszokat!

9. Mici0325 (válaszként erre: 8. - Bozsu55)
2021. ápr. 28. 21:15

Nem pénz akarok szórni!

Ha sztk.ban itt Pesten a kerületünkben megcsinálnák normálisan akkor egyértelmű ,hogy itt vègeztetném.

Ahogy azt az elejèn leírtam a kollégàmnak az sztk- ban tàvolítottàk el,szét van kaszabolva hàta. Nem szernêk ekkora hegeket a hátamra,ezért döntöttem amellett, hogy magàn úton távolítom el.


Köszönöm az értékes hozzászólásod!

8. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Mici0325)
2021. ápr. 28. 17:01
Nekem női tenyérnyi volt és ingyen eltávolították ambulánsan.Minek szórni a pénzt?
7. papája (válaszként erre: 5. - Mici0325)
2021. ápr. 28. 16:53

Nehéz úgy ajánlani orvost, hogy pl.nem tudjuk merre laksz. Ajánlanék egy gyulai sebészt és Te Sopronban élsz, akkor ez nem hiszem hogy jó lenne.

Az átélt műtéteket és a gyógyulás tapasztalatait megoszthatjuk, de orvost ajánlani nehezebb.

Sajnos a bőrünk sem egyforma. Van akinek gyönyörűen heg nélkül gyógyul, másnak a legnagyobb igyekezet ellenére is heges marad.

Tehát nehéz jó tippet adni. Gyakorlatilag a többiek is ezt írják.

2021. ápr. 28. 16:13

Râkerestem több fronton,( Ergo ismerema Google-t) az àrak 30-tól a csillagos égig, ès van ahol szèpen kiműtöttèk sztk-ban, ès van ahol adott magánklinikàt nem ajânlott egy beteg.


Szóval, aki átesett ilyen beavatkozáson ès jó szívvel ajànlana orvost, helyet azt megköszönöm !

5. Mici0325 (válaszként erre: 2. - Papája)
2021. ápr. 28. 16:08

Szetintem azért van ez a közössêg vagy oldak, hogy megosszuk egymással a tapasztalatokat.

Én is szívesen osztom meg bármilyen témàban a sajàt tapasztakatom.


Köszönöm a kedves hozzászólásod!

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Mici0325)
2021. ápr. 28. 14:20
Én kérnék saját referenciafotót is attól aki ajánl egy sebészt.:D
3. viva70 (válaszként erre: 1. - Mici0325)
2021. ápr. 28. 14:05
Orvosa válogatja, hogy kinek, milyen lesz szerintem. A férjemnek államiban csinálták pár éve szintén a hátán, de nem is nagyon látszik a helye már. Frissen sem volt vele semmi gond.
2. papája (válaszként erre: 1. - Mici0325)
2021. ápr. 28. 13:55

A Google jóbarát, - tudod.

Írd be a keresőbe, hogy lipóma eltávolítás és máris okosabb leszel.

2021. ápr. 28. 13:36

Sziasztok!

A hàtamon van egy 20ft os nagysàgú lipóma, zsírmirigy amit el szeretnêk tâvolítani.

Mivel làttam az sztk.-ás eltàvolítàs nyomát egy kollégàmon, így az sztk.nem opció!

Megfizethető àru magàn dokit keresek!


Tippek,tapasztalatok, àr ès konkrét hely megjelölèsèvel.


Nagyon köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook