Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lipodrink tapasztalatok fórum

Lipodrink tapasztalatok (beszélgetős fórum)


28. zsuzsn
2013. júl. 1. 15:29

Sziasztok,


Ha izesitett bubis ásványvizhez teszem, akkor is jó?

köszi.

2011. júl. 7. 22:33
Sziasztok! A Lipo-drinkről való véleményemet írom most le nektek! Nekem nagyon bevált, nem csak hogy szeretem, de legalább sok folyadékot iszom! Kb. 2 éve én megittam 3 üveggel és diétáztam mellette és lefogytam 10 kg-ot, most megint elkezdtem mert kezdtem visszaszedni a súlyom és megint lipozok de most nem csak diétázom hanem edzeni is járogatok remélem megint lesz jótékony hatása. Néha hasmenést okoz néha semmit. Szerintem minden szervezet más és mindenkinél másképp hat de ha másra nem is akkor béltisztításra és sok folyadékra alkalmas!Csodát senki ne várjon akármilyen fogyós cuccot eszik-iszik lényeg hogy minden az agyban dől el és abban, hogy eszel és jársz-e edzeni vmit:-)Váltsatok életmódot, mozogjatok sokat, állj hozzá önmagadhoz pozitívan, sztem ez bőven elég az átalakuláshoz:-) Jó éjt jó fogyókurát és lipozást:-)))
2011. ápr. 30. 19:48

Sziasztok! A sima és a + lipo drink között úgy tudom az a különbség, hogy koncentráltabb hatóanyag van benne, de lényegében ugyanaz a két termék.

Az elmúlt két nyáron ittam, a tapasztalatom az volt, hogy felgyorsította az emésztésemet, de nem volt kellemetlen hasmenésem, a hasam valóban laposabb lett tőle, így diéta mellett fogytam vele. (10 kg)Jó közérzetem volt, nem tapasztaltam semmi kellemetlen mellékhatást. Mindkét nyáron két üveget ittam egymás után, és hosszútávon rendbe tette a belsőmet. ( a súlyomat is sikerült január végéig tartanom)Jelenleg 5 kg pluszom van, és most kezdtem újra a kúrát. Mindenkinek ajánlom, mivel csak természetes összetevői vannak. Nekem problémáim voltak a ciklusommal, és csak gyógyszerrel lehetett kezelni, de két éve amióta megittam az első kúrát teljesen normális és pontos a ciklusom.

2011. jan. 23. 16:25
Sziasztok van külömség a lipo drink és a lipo+ között??? Vagy ugyanaz a két termék?
24. hoppacska72 (válaszként erre: 23. - Ringolina)
2011. jan. 20. 08:56

Szia!

Én két kupakkal szoktam egy másfeles mentes vízbe tenni,és azt egész napra elosztom.

Hogy jobban csússzon,néha egy kis málnaszörpöt teszek még bele.

2011. jan. 9. 17:58

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy higitjátok, hogyy használjátok? köszi előre is,

22. hoppacska72 (válaszként erre: 17. - Igusika)
2010. dec. 8. 11:05
Ha még megvan,engem érdekel.
21. hoppacska72 (válaszként erre: 20. - Malacka33)
2010. dec. 8. 11:05

Szia!

Én jó tapasztalatot tudok mondani.

Igaz,három üveggel toltam le,de kilenc kiló ment le rólam és valóban hasra és derékra dolgozik.

2010. okt. 14. 14:26

sziasztok


én most találtam erre az italra tud valaki jó-rossz tapasztalatot írni?

2010. szept. 15. 07:58
Nekem ugy tunik, hogy mindossze 6 nap utan a puffadasom javult szepen.. van meg tennivalo, de ez mar jo jel..
18. madren
2010. szept. 14. 15:18

Sziasztok!

Nem sokára elfogy a löttyöm:) 2 kiló minusz ez is valami!


Még 3 kilót kéne fogynom, de szerintem azt már mozgással fogom megoldani!


Üdv

2010. szept. 12. 01:10
Kedves Mindenki! Ha valakit érdekel, nekem van 2 bontatlan üveg Lipo drink.(a kettő 7000Ft + posta lenne, de rugalmas vagyok ilyen téren).Sajnos nem vált be. A hasam sokkal jobban puffad és székrekedésem is lett. Biztos valami ufó vagyok. Szóval! Akinek jót tett a termék, jelentkezzen nyugodtan.
2010. szept. 11. 10:49
En 3. napja iszom a Puridrent és a Lipodrinket egyutt, egyelore csak rengeteget pisilek.. Ennyi :) mondjuk nem is nagyon akarok fogyni, inkább méregtelenités a cél meg a kis pocak leadása.. mert mindenhol vékony vagyok, csak a pocakom dudorodik, mintha terhes lennék néha.. pedig heti 6-7 sport, no cukor, no liszt, rengeteg zöldség és gyümölcs, szóval mindent betartok amit kell.. amellett az emésztésem is elég rossz, szóval ezekre várok megoldást...
2010. szept. 11. 10:46

Frissítsük fel ezt a topicot!

Én is ki szeretném próbálni!

Valakinek van még tapasztalata? :)

14. madren
2010. szept. 3. 10:46

Sziasztok!


Én is megvettem ezt a lipoizét:)3 napja iszom. A vesémre igen jó hatással van első jó pont.

Sajnos eszméletlen sok bélgázom volt, és itt a 2 jó pont csak volt, nagyon minimálisra csökkent pedig 3 napja iszom mint írtam. Igaz egy kicsit álmosít, de inkább csak este érzem. Nekem ez is haladás, remélem, hogy egy kicsit megindul a fogyásom is. Ja igen nekem nincs hasmenésem tőle pedig egy picivel többet öntök a kelleténél. folyt.köv.

13. FormulaGirl (válaszként erre: 12. - Sugi123)
2010. márc. 23. 18:11
Köszi a választ :)
12. sugi123 (válaszként erre: 11. - FormulaGirl)
2010. márc. 22. 20:44
Nem diétáztam.6kiló plusz volt rajtam ,ebből 5lement,és 4cm-t fogytam csípőből ,derékból pedig 3centit,40nap alatt.
11. FormulaGirl (válaszként erre: 10. - Sugi123)
2010. márc. 22. 18:08

Szia!

Diétáztál mellette ? Cm-ben ez mennyi jelentett ? :)

10. sugi123 (válaszként erre: 9. - FormulaGirl)
2010. márc. 22. 08:55

Szia!

Nekem jó tapasztalataim vannak.2üveg lipodrinktől látványosan kisebb lett a hasam és a csípőm,de még a derekamról is ment le.Igaz ezt kombináltam dr kelen karcsúsító géljével is,de így tuti a hatás.

2010. márc. 20. 14:29
Még van valakinek tapasztalata erről a termékről? Itt a hoxán is többször láttam hirdetve, és a leírása is elég bíztatónak hangzik.
2009. dec. 18. 17:06
nem tudja valaki hogy hogy tudok videót rakni az ipodra?
2009. okt. 1. 07:20

sziasztok:)


sajnos nálam semmilyen jó hatást nem ért el a lipodrink, a "fosás" sem jellemező, a nagyobb széklet sem, sőt inkább kevéskének mondanám. sulycsökkenés is tulzásnak tartanám, sőt....

derékcsökkenés és laposabb has sem jellemző.

már a 2. üveggel iszim, és egyenlőre semmilyen jó hatást nem értem el.

amire én el kezdtem, az a napi rendszeres puffadás, felfuvódás. sajnos ezek a tünetek is meg vannak, és nem tudom kiszürni, hogy ha u.azt eszem két nap, akkor az egyik nap miért fuvódok, a második nap miért nem?

szóval egyenlőre kidobott pénznek látszik

2009. szept. 25. 16:03
Sziasztok!engem is az érdekelne hogy hashajtó hatása van és azért fogysz? Tényleg írhatna aki tapasztalt...előre is köszi!
2009. szept. 20. 21:21
Erre én is nagyon kíváncsi lennék, de úgy látom nem sokan ismerik ezt a terméket.
4. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 2. - Danya)
2009. szept. 16. 20:27

salaktílanítás alatt nem "fosatásra" gondolnak?

az hogy kiereszti a bélgázokat azt jelenti, hogy pukizni kell egész nap?nagyon kíváncsi lennék, légyszi aki használta írjon!

3. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 2. - Danya)
2009. szept. 14. 12:20

Szia!


Mi a tapsztalatod a lipodrinkkel kapcsolatban?

2009. aug. 26. 19:29

Szia:)


Én tegnap kezdtem el inni, még sajnos nincs tapasztalatom, de az egyik ismősöm, már két üveggel ivott meg, és kis testmozgással lement neki 4 kiló.

hát nagyon remélem, hogy tényleg igaz amit irnak róla, hogy laposabb lesz a hasunk, csipőnkről eltünik a zsirréteg.

és azt lehet tudni, hogy te mióta iszod? vagy csak puhatolózol még?

2009. jún. 30. 09:46
Sziasztok! Akinek van már tapasztalata a Lipodrinkkel kapcsolatban, legyen szíves megosztani velünk! Eddig hirdetésekben találkoztam vele, írnak jót és rosszat is róla. Köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook