Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lipo-slim zsírleszívó párnácska fórum

Lipo-slim zsírleszívó párnácska (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
63. zöldfülű (válaszként erre: 62. - Fradista)
2007. aug. 2. 22:31
Egyszer én is rendeltem tőlük egy fogyi-bogyit, akkor megfizettem a tanulópénzt, azóta is küldik a leveleket a csodaszereikről, eleinte még rákerestem a professzorokra, klinikákra a neten, persze, nem találtam semmit, ezért ma már bontatlanul mennek a hengeres iktatóba a győri küldemények.
2007. aug. 1. 13:22
Sziasztok. Én rendeltem,2 kilót sikerült leadnom és többet nem. Ráadásul az a tapasz oltárian büdös! Meg a gyógyszer is.Most jött egy levél,valamilyen GOEMON nevű fogyasztógyógyszert reklámoz. Ti hallottatok már róla? A neten nem találok róla semmit.
61. mibucsek (válaszként erre: 57. - Kata123)
2007. júl. 13. 17:16

Én is ebben a cipőben járok, de sajna megküldték.

A tablettát én sem merem bevenni. Nagyon gáz.

60. Lédus
2007. júl. 12. 19:37
Én is most olvastam egy újságban erről a termékről.De a fórum megerősítettet bennem azt,hogy nem veszek semmilyen lipo-slimet.Magam is súlyfelesleggel küzdök.Egyszer sikerült lefogynom elég rövid idő alatt és attól a termektől tényleg napi egy kiló lement.Ha valakit érdekell szol és majd privátba elmondom mitől.A zsírt a testünkből csak tornaval (mozgással) vagy zsírleszívással lehet eltüntetni.Amikor én lefogytam akkor se a zsír távozott a szervezetemből csak a víz,de az több volt mint 10kg!!!és utánna semmi.
2007. júl. 11. 11:37

Kata123!


Akkor kell fizetni,amikor a postás hozza és átveszed.Ne vedd át a csomagot és kész!

2007. júl. 9. 18:36
Véleteln aki smsben rendelt, nem tudná megmondani hogy küldenek e vissza valamilyen válasz smst vagy visszahívnak e a későbbiekben!!!! Nem tudjátok le lehet e valahogy mondani. Restelem hohy ilyen hülye voltam és nem néztem utána.
2007. júl. 9. 18:34
Ez amúgy tök jó most már biztos hogy nyugtalan északáim lesznek ettől a szartól!!!!!! Pedig hittem benne, kár hogy már nem lehet visszamondani
2007. júl. 9. 18:32
Teljesen el vagyok keseredve attól amit írtatok, most rendeltem meg de most teljesen kétségbe estem. De végülis azt se tom hogy beérkezette a megrendelesém mert smsben küldtem el. De ha ennyi rossz vélemény van róla remélem nem sikerült a rendelés. Egyébkén aiki ennyire fikázzák azok mind kipróbálták????
2007. júl. 8. 16:40

Sziasztok!


Én is most szerettem volna megrendelni, de úgy döntöttem, hogy utána nézek a neten. Minden hozzászólást átolvastam, és így letettem a rendelésről. Lehet, hogy megpróbálom a Bio Slim kapszulát, arról már olvastam pozitív eredményt is.

54. Lillycsajszi (válaszként erre: 22. - D95d0d24df)
2007. jún. 27. 18:33
ÉS visszaküldted? Visszafizették?
53. Blanka23 (válaszként erre: 50. - Liposlim)
2007. jún. 26. 20:21
már ne is haragudj liposlim de te végeztél orvosi egyetemet vagy nem? nem érdemes egy anélkül fikázni hogy nem tudnánk róla semmit, ésmég ki sem próbáltuk, nem gondolod?
2007. jún. 21. 21:57

Hali!


Amikor az ember el van keseredve olyan jó azt olvasni, hogy 2-3 hét és hip-hopp a kg eltűntek. Na persze az egész humbukk, mégis sokan beleesnek a csapdában. Én is filóztam rajta, aztán a józan ész győzött, hogy ilyen nincs. Fel is hívtam telefonon őket, hogy mit tartalmaz, hol lehet utána olvasni, stb. Na persze semmi infót nem adnak, na mert nincs is. Szóval marad a diéta :(

Lehet, hogy a méreganyag távozik kül módokon a talpból, de nem ezzel és ettől a kilók még megmaradnak. (liposlim)

2007. jún. 21. 19:16

Sziasztok!

Én is most olvastam erról a termékről egy újságban és természetesen nekem is felkeltette az érdeklődésemet. Éppen ezért gondoltam utánanézek és ell kell mondanom nem sok jót olvastam róla. Pozitív véleményeket szinte egyáltalán nem.

Viszont számomra volt valami, ami bevált. Ez pedig a Bio CLA+T! Ezt a kapszulát gyóygszertárakban és bio boltokban lehet beszerezni és 40 napra kb. 5000 ft-ba kerül(ára változó lehet, érdemes körülnézni)Mellette próbáltam odafigyelni arra, hogy mit eszek, de azért nem fogtam önsanyargató fogyókúrába. Az első hónapban nem igazán éreztem változást,de aztán megjött a várva várt hatás. Pontosan nem tudom mennyit fogytam csak azt vettem észre, hogy sokkal formásabb lettem (pocakom laposabb lett és a fenekemen is meglátszott). Arról nem is beszélve, hogy a zöldtea állítólag egészséges! Nem garantált, de nekem bejött!

2007. jún. 21. 17:51
Most olvastam ezt a népbolondító cikket, hihetetlen, hogy már ilyen szinten hülyének nézik az embereket!!! Ozmózishatás meg negatív és pozitív részecskék, szerintetek aki ezt kitalálta, van valami halvány fogalma arról, hogy mi az hogy ozmózis, negatív meg pozitív részecske? Úristen! Tényleg jó humor, jót röhögtem rajta, feldobta a napomat, ez tuti! De légyszi, ne rendelje meg senki!!!!! Hogy jelenhet meg egyáltalán ekkora baromság egy újságban? Meg a zsír, ami persze önként és dalolva levándorol a talpunkba testünk összes kényes pontjáról, és kiköt ebben a tapaszban, ráadásul 1 kiló...
2007. jún. 15. 22:56
nagyban olvasom a Glamourt és meglátom ezt a cikket! Nagyon megörültem, ha nem lett volna este 10 óra fel is hívtam volna a számot...de előtte gondoltam rákeresek a neten erre a csodaszerre, mit írnak róla! ú nagyon meglepődtem, hogy szinte senki nem volt megelégedve :( pedig már totál elképzeltem magam, ahogy feszes testtel strandröpizek :) szóval azóta van valami fejlemény???
2007. jún. 10. 10:04
Egyébként meg a figyáshoz nem kell mást csinálni csak mozogni és kevesebbet enni. Önkontrol. Ennyi az egész, csak mindekni meg akakr spórolni magának mindent hogy nem mozgok de mégis fogyok...
2007. jún. 10. 10:02
Figyu, arra nem gondoltatok, hogy akinke bejtt az nem tölti azzal az idejét hogy fórumokban írjon hogy milyen jó volt. És egyébként is nem hiszem el hogy már ne jött e be volna valakinek, az túl nagy kockázat lenne a cégnek is.
2007. jún. 4. 21:46

ne higgyetek a meséknek ,egy nagy kamu

Bárki elhiszi hogy attól fogy mert magára tapaszt valamit ?Inkább azt a pénzt amiért vennél ilyet ,add jótékony célra,több haszna lesz !!!

2007. jún. 4. 21:29
honnan rendeljem meg létszi segitsetek és kinek hatottmár
44. vali58
2007. máj. 30. 21:26
A lipo slim tapaszban "ható" agarikusz gomba hormonális hatásáról elég rossz dolgokat olvastam. A szakirodalom szerint össze-vissza zavarhatja a hormonszintet. Ugyanerre hivatkozva, azt javasolják, hogy aki ezt a gombát fogyasztja kapszulában, konzúltáljon előtte orvossal.A tapasz mellé küldött tablettában a fő hatóanyag a fucus vesicolosus szintén hormonokra kifejtett riasztó hatásokkal rendelkezik. Ennél is javasolják , hogy szedése előtt kérje ki orvosa véleményét. Cukorbaj, pajzsmirigy túlműködés esetén nem szabad szedni. Én felhívtam a céget, és érdeklődtem, hogy csak egészséges ember szedheti-e? Azt mondták mindenki szedheti. A neten olvasott szakirodalom erről mást ír.
2007. máj. 28. 20:56

Mennyibe kerül ez a termék, ha 1-6 kg-t akarok fogyni?

Nem tudom, hogy hol irja!!!...

42. 63a85224af (válaszként erre: 39. - Tunde0830)
2007. máj. 25. 23:36

szia


Olvasd el Petymegné 22. hozzászólását!

2007. máj. 25. 22:36
Sziasztok! Én is láttam a hirdetést a lipo-slimről és gondoltam utánna nézek a cégnek. A megadott telefonszám egy olyan Kft.-hez tartozik,amely ellen már több panasz érkezett ( más fogyasztó termék kapcsán), mert ígéretük ellenére a hatástalán termékek után nem fizették vissza a pénzt.
40. tunde0830 (válaszként erre: 30. - Melindaeger)
2007. máj. 25. 07:44
Látom Te is "kapaszkodsz" a dologba. Engem is érdekelne, hogy van-e valakinek pozitív visszajelzése. Én fogyasztó masszázsra is járok, úgy érzem, hogy az evés területén is visszafogom magam, de nem elég. Még kéne egy lórugás ahhoz az 5 kg-hoz, hogy lemenjen.
39. tunde0830 (válaszként erre: 19. - D95d0d24df)
2007. máj. 25. 07:40

Végre valami pozitív hozzászólás. Csak 5 kg-tól szeretnék megszabadulni, de az körben a has-csípőn van. Van rá esély?

Hogy végződött a fogyód?

38. 63a85224af (válaszként erre: 34. - Blanka23)
2007. máj. 23. 00:13

szia!


Nem ér egy próbát sem.Túl drága ahhoz,hogy nem ér semmit.Tudom.Kipróbáltam.

2007. máj. 22. 10:08
Most olvasgattam, írta valaki, hogy fájt a sarka. Én se a sarkamra ragasztom, de mindig az a sarkam fáj, amelyikre ragasztottam a tapaszt. Érdekes dolog. De kb. 1-2 óra alatt elmúlik.
2007. máj. 22. 10:05
Pedig én kipróbáltam, még egy picit hittem is benne, de minek?
2007. máj. 22. 10:04

Hát én egy tapaszt feláldoztam, és sima vizet folyattam rá. Ugyanolyan fekete lett...

Hogy ez most azrt jelenti e hogy a talapam izzadását látom viszont a tapaszon nem tudom, de azt iggen h 4 nap alatt nem fogytam egy dekát se, sőt...

34. Blanka23 (válaszként erre: 33. - 63a85224af)
2007. máj. 19. 22:29
Miért? Egy próbát sem ér meg?? Annyira rossz????
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook