Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lipo Slim - Visszakaptátok a pénzeteket? fórum

Lipo Slim - Visszakaptátok a pénzeteket? (beszélgetős fórum)


6. 41e36cdb38 (válaszként erre: 4. - 8fbc6fca58)
2009. máj. 13. 19:11

Én a győriektől visszaszedtem 20000 ft-ot, igaz sokszor kellett telefonálnom. De sikerült, igaz, ennek már több mint 2 éve. Szintén fogyitablettát rendeltem, valami gyógynövényes cuccot.

Abban biztos voltam, hogy lefogyni nem fogok, egyszerűen csak kíváncsi voltam.

5. 8fbc6fca58 (válaszként erre: 3. - Pegasus0629)
2009. máj. 13. 19:10

A Lipo Slim egy fogyasztószernek kikiáltott átverés. Sajnos én is kipróbáltam, mert bár éreztem, hogy baromság, nagyon kiváncsi voltam.

Nem használt semmit a csodaszer, de legalább nem is ártott. Azt ígérte a cég, ha nem sikerült lefogyni tőle, akkor vissza lehet küldeni az üres dobozt és akkor visszaadják az árát.

4. 8fbc6fca58 (válaszként erre: 2. - 41e36cdb38)
2009. máj. 13. 19:03

Igen, azt hiszem Győrben van a székhelyük, bár visszaküldeni Pestre kellett a Lipo Slimet.

Igazából megfoghatatlan a cég, mert állítólag külföldi, itt csak valami ügyintézők intézkednek és állítólag még ők sem tudnak elérhetőséget a gyártóhoz vagy terjesztőhöz, csak üzenni tudnak nekik a számítógépes hálózatukon keresztül. Na ez már nagyon gyanús!

Meg egy fél éve azt mondták, hogy azért jön ilyen lassan vissza a pénzem, mert külföldről utalják, de tavaly ősszel már állítólag Magyarországon volt, ma meg arra hivatkoztak, hogy lehet, hogy 30 napon túl küldtem nekik vissza a cuccot, ezért nem kapom vissza a pénzt.

Szóval, nem tudom, mit lehet tenni egy ilyen céggel és azóta is pofátlanul küldözgetik a hihetetlen ajánlataikat a legújabb fogyasztószereikről. Még mindig vidáman verik át az embereket.

2009. máj. 13. 17:40
Mi az a lipo slim?
2. 41e36cdb38 (válaszként erre: 1. - 8fbc6fca58)
2009. máj. 13. 16:52
A Győri székhelyű cégről beszélsz?
2009. máj. 13. 16:44

Több, mint egy éve voltam olyan hülye és kipróbáltam a Lipo Slimet, természetesen, előre éreztem, hogy átverés, de tudjátok,milyen az ember, ha kíváncsi...

Szóval visszaküldtem, ez márciusban volt egy éve, azóta kb 15-ször telefonáltam, ma legutóbb. Mindig azt mondják, hogy jelzik a forgalmazónak.

Volt már valaki, aki visszakapta a pénzét?

Hogy élhet még mindig ez a cég, amikor egyértelmű, hogy átverik az embereket??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook